škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Gitmiyormuş 200 Görmezmişş...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sergen_manga

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu videoyu Fabia gitmiyor diyen dalga geçen 200'ü görmez diyen arkadaşlar için yükledim yaptığım tehlikeli hareket biliyorum videoyu eleştirmek için böyle şeyler yazmanıza gerek yok trafik biraz daha boş olsaydı ben bu araçla 223 km hızı gördüm bu videoda da 211 km hıza ulaştım devirlerden zaten trafiğin dolu olduğu anlaşılır devir alamadığım için.
Aracım Skoda Fabia Special 2004 Model 1.4 101 hp

TEKRAR SÖYLÜYORUM HIZ TESTİNİ KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM ANCAK FABİA'YI KÜÇÜMSEYENLER KÜÇÜMSEMESİN BU ARAÇ KENDİ KLASMANINDA VE DIŞINDA ÇOK KİŞİYİ TOKATLADI ARACI BİLENLER BİLİYOR ZATEN.

Buyrun Link:
https://youtu.be/wLT6GMIK3Ag

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sergen_manga

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;516034
101 lik çok güzel motordur .  Tadına doyulmaz..

Dediğinize kesinlikle katılıyorum diğer firmaların 1.4 motorlarına kıyasla çok seriler buda 101 hp olması tabiki

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2005 Fabia  Combi Special BBZ 101 hp düz yolda 225 km yi rahatlıkla görür( Araç bakımlı ve yürüyen düzeni sağlam ve ayarlı ise)

Ancak size tavsiyem bu hızlara aracınızla hele ki başka kişilerinde yolda olduğunu düşünerek yapmamanız. O hızdaki araba  kontrolden çıkıp durmaz ise 150-200 metre ilerideki araçları bile etkileyip ciddi kazalara yol açar.

Gençliğin verdiği heyecan güzeldir ama  ama kontrolden çıkan bir araç da her şeyin sonu olabilir.

Çevrimdışı sergen_manga

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;516043
2005 Fabia  Combi Special BBZ 101 hp düz yolda 225 km yi rahatlıkla görür( Araç bakımlı ve yürüyen düzeni sağlam ve ayarlı ise)

Ancak size tavsiyem bu hızlara aracınızla hele ki başka kişilerinde yolda olduğunu düşünerek yapmamanız. O hızdaki araba  kontrolden çıkıp durmaz ise 150-200 metre ilerideki araçları bile etkileyip ciddi kazalara yol açar.

Gençliğin verdiği heyecan güzeldir ama  ama kontrolden çıkan bir araç da her şeyin sonu olabilir.

Haklisiniz yorumunuzu dikkate aliyorum yorumunuz icin tesekkurler

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Evet hiz konularini tasvip etmiyoruz. Allah korusun hic gerek yok denemeye.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biz fabia gitmiyor demiyoruz ki ben şu 220-230-240 gibi değerlere hastayım.Senin videonda da net biraz daha zorlasan kesiciye girecek araç bu değerler fabianın çevirebileceği değerler değil malesef.

101 lik güzel motordur arkadaşımda da var ara hızlanmaları olsun gidişi olsun çok iyidir ama düşük devirleri sevmez pek :)

Çevrimdışı sergen_manga

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar yorumlariniz icin tesekkurler ben konunun basindada belirttigim gibi hiz yapilmasini bende tavsiye etmiyorum brnim aracimdan dah iyi giden fabialarda var zaten ben sadece hic video yok insanlar merak ediyor o yuzden koydum videoyu

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gayet normal. Kim demis ki bbz 200u gecmez diye? Ben bile tdi la kanirtsam 200u geciyorum birazcik

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;516058
Gayet normal. Kim demis ki bbz 200u gecmez diye? Ben bile tdi la kanirtsam 200u geciyorum birazcik

senin ki kıstas olarak kabul edilemez onda bol inanç var yazılımda cabası :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;516062
senin ki kıstas olarak kabul edilemez onda bol inanç var yazılımda cabası :)

Orjinal haliyle de 190 i falan gordum ben onla kanirtinca 200 yapar

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tdi i nasil kanirtiyorsun dogukan?  Bende 180 den sonra devir kesici ye giriyor arac bildiğin gazi kapatiyor yahu. . Devir kesiciyi iptal mi ettin sen ?

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;516070
Tdi i nasil kanirtiyorsun dogukan?  Bende 180 den sonra devir kesici ye giriyor arac bildiğin gazi kapatiyor yahu. . Devir kesiciyi iptal mi ettin sen ?

yok abi 190ı görüyoruz biz araçta senin ki yanlış hatırlamıyosam 70 likti onun etkisi olabilir.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;516074
yok abi 190ı görüyoruz biz araçta senin ki yanlış hatırlamıyosam 70 likti onun etkisi olabilir.

İntercooler mı yoktu birinde öyle bi tantana vardı galiba ondan da olabülü galiba