škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

FABIA III Aksesuarları

Mimar · 90 · 32022

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatihin Fedaisi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: arnoangel;521862
Selam kısmetse 6 temmuzda aracımı alacağım.  Ambition 1.2 dsg . Bu araca uygun kolcak nerede bulabilirim.
Merhaba aşağıdaki linkten bulabilirsiniz uyumludur.

http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA-III/Fabia-III-original-Skoda-Autoas-armrest

Çevrimdışı arnoangel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Fatihin Fedaisi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: arnoangel;521874
Teşekkürler,  bayağı da pahalıymis
Gene fiyatı iyi  servisten sipariş verirseniz 800 tl ye geliyor.

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
16" jant 195/50/16 lastik ve mam rs2 gun metal jant kullanıcam kısmetse yaz bitmeden alırım kışında üzerindeki 15" janta kışlık lastik ayarlıcam

http://www.mamfelgen.eu/wp-content/uploads/2013/11/mam_rs2_grey.png
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2015, 09:47:48 Gönderen: Anatolia »

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Anatolia;521967
16" jant 195/50/16 lastik ve mam rs2 gun metal jant kullanıcam kısmetse yaz bitmeden alırım kışında üzerindeki 15" janta kışlık lastik ayarlıcam

http://www.mamfelgen.eu/wp-content/uploads/2013/11/mam_rs2_grey.png

Dostum bu jant güzel gözüküyor gerçekten ama bunun 16 sını bulamadım ben hiç nette. Sanırım üretilmiyor 16, hep 17 den Başlıyor diye gösteriyor.

Lastik ebatlarına 195/50/16 neye göre karar verdin acaba bilgi verir misin? Bende yaz için 16 jant ve lastik düşünüyorum ama bu işlerden hiç Anlamadığım için, lastik ebatlarının ne olması gerektiği konusunda hiç bir fikrim yok.

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergunay16;522013
Dostum bu jant güzel gözüküyor gerçekten ama bunun 16 sını bulamadım ben hiç nette. Sanırım üretilmiyor 16, hep 17 den Başlıyor diye gösteriyor.

Lastik ebatlarına 195/50/16 neye göre karar verdin acaba bilgi verir misin? Bende yaz için 16 jant ve lastik düşünüyorum ama bu işlerden hiç Anlamadığım için, lastik ebatlarının ne olması gerektiği konusunda hiç bir fikrim yok.
lastik işinden iyi anlayan bir abim verdi bu ebatları bana bu ebatlarda konfordan ve yakıttan fazla ödün vermiyosun daha geniş taban daha fazla yakıt daha ince yanak daha az konfor demek bizim araçlara olabilecek 16 jant lastiği ebatı budur gönül rahatlıyla alıp kullanabilirsin jantın 16 olanı var istersen seni yönlendirebilrim

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

birde senin aracın 110 HP ise farklı olur bu ebatlar 90 HP için

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Anatolia;522017
lastik işinden iyi anlayan bir abim verdi bu ebatları bana bu ebatlarda konfordan ve yakıttan fazla ödün vermiyosun daha geniş taban daha fazla yakıt daha ince yanak daha az konfor demek bizim araçlara olabilecek 16 jant lastiği ebatı budur gönül rahatlıyla alıp kullanabilirsin jantın 16 olanı var istersen seni yönlendirebilrim

Internet te mi var? Eğer öyle ise siteyi söyler misin bir bakayım. Ama kendi sitesinde 16 inç yok.

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Anatolia;522018

Evet benim araç 110 hp. Çok farkedeceğini sanmam lastik ebatlarında.

Çevrimdışı Mimar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Orjinal boyut olan 185/55R15 araç için ideal ve ekonomik boyutu bence lastik genişledikçe tüketim artar diye başka bir forumda okumuştum.

Alıntı yapılan: Anatolia;522018

Fark olacağını sanmıyorum. aynı lastikleri kullanabilir bence.

Perşembeye kısmetse jant denemeye gideceğim.

Çevrimdışı Mimar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;522677
Bir takım aksesuar siparişini verdim skodadop sayfasından  ..

http://m.imgur.com/tVcxBMe,zhhsDVi,NqgNx7h,LBYrjFV,yhIxJPJ,b5eDacc

Hayırlı olsun. Çamurlukların fotosunu bekliyoruz. :)

Ne kadar ödediniz? Bir de gümrük vergisine giriyormuş (75euro yu geçince devlet %18 alıyormuş.)

Çevrimdışı meister78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende aracıma paspas ve bagaj havuzu almak istiyorum ama kargo ve gümrük vergisi çok geliyor ustune en az aldığım malzeme kadar ustune kargo ve vergi biniyor :( bunum başka bir yolunu bilen varmı acaba ?

Price of ordered goods:   57.97 €
Price for chosen payment option:   2.62 €
Price for chosen transport option:   39.99 €
Total price of order:   101.00 €

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Kargo gümrüğe tabi değil, satıcı bunu faturada gösteriyorsa 75 Avroya kadar gümrük ödemesi olmaz.

75 Avronun üstünü aşan rakamın %18'ini gümrük vergisi ödersin PTT ile gelirse durum böyle...

Diğer kuryelerin gümrük işlerine bulaşmayın derim  ;)

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
superskoda sayfasında galiba gümrük vergisi oluyor benim aldığım skodadop sayfasıda peşin olarak 70tl cıvarı gümrük ve kargo üçretini peşinen aldı. hepsine 278 tl ödedim.gönderim dahil.