škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

15.000 bakım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emre.tk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Daha önceden randevu aldığım 15bin bakımı için  bugün sabah S.beyli Çakıroğlu Skoda'ya gittim.

Saat 9 itibariyle aracı teslim ettim. Kibar ve ilgili arkadaşlar kontrol edilmesini istediğim hususları da not alarak, saat 2 gibi teslim alabileceğimi söyleyerek beni istediğim noktaya kadar araçlarıyla bıraktılar.  

Saat 12 gibi arayip,  1 gibi teslim alabileceğimi ve gelip bulunduğum yerden de beni araclariyla alabileceklerini söylediler.

Gittiğimde servisi müdürü beyefendi beni karşıladı.  Personele teslimat için talimat verdi.  Tek tek yapılanları anlattılar. Mazot filtresi hariç filtreler, karter tipasi  degisimi ve cam suyu eklenmesi şeklinde periyodik bakıma ek olarak şikayetlerim doğrultusunda DSG güncellemesi ve amortisörlerin boşluğunun alındığı ifade edildi.

Bakım için daha önce tahmini 515 tl fiyat verilmişti.  475 tl ödedim.  Forum için ekstra indirim yapıp yapamayacaklarini sorduğumda ise bunu  düşünebileceklerini söylediler.

Bakım sonunda deneme sürüsünü bizzat servis yöneticisi gerceklestirdi.

Araç iç dış ve motor temizlendikten sonra teslim edildi

Yapılan işlemler eski parçalarla birlikte araç başında tekrar gösterildi ve anlatıldı. Son derece memnun kaldığım bir servis deneyimi oldu. İlgi ve alaka gerçekten memnuniyet verici.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çakıroğlu müşteri memnuniyetine önem veren firmalardan umarım bu duruşunu bozmaz

Çevrimdışı Merol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Memnun kalmanıza sevindim, bende sivasta yaşıyorum ve arabam 6. ayda 15000 km ye geldi bakım için kayseri yada ankaradaki servislere gitmeyi düşünüyorum. Bu servislere giden arkadaşlar varsa hangisine gitmemi tavsiye ederler? müşteri memnuniyeti ve bakım kalitesi açısından.

Çevrimdışı kmlglcn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
amortisörlerin boşluğu alındı demişsiniz ,ne gibi bir şikayetiniz vardı?

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kmlglcn;516724
amortisörlerin boşluğu alındı demişsiniz ,ne gibi bir şikayetiniz vardı?
Hakikatten neydi şikayetiniz? İlk defa duyuyorum böyle bir işlem.:blm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı emre.tk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;516725
Hakikatten neydi şikayetiniz? İlk defa duyuyorum böyle bir işlem.:blm:
Kasis ve çukurlardan gürültülü geçişti şikayetim. Farketti gibi geldi bana, daha sessiz sarsintisiz. Bilmiyorum belki de psikolojik [emoji4]

Çevrimdışı kmlglcn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sormamın sebebi buydu zaten bende de biraz lıkırtı lokurtu var kasislerde sanki gevşek bir somun,civata varmış gibi .Sıkarak düzeliyorsa iyi.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Amortisörlerin cıvatalarını tam sıkmamışlarsa zamanında yuh yani.

Neyse kazasız belasız İnşaallah.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı emre.tk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kmlglcn;516737
sormamın sebebi buydu zaten bende de biraz lıkırtı lokurtu var kasislerde sanki gevşek bir somun,civata varmış gibi .Sıkarak düzeliyorsa iyi.
Aynen böyle bir durumdu. Eve dönüşte özellikle çukurlara sürdüm :) Düzelme var gibi bence.