škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Boyada çatlama?

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Durduk yere ıs hayatta en nefret ettıgım ıs ama o kadar para baglamısım daha kredısını oduyorum tabı kı hakkımızı arayalım

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu çatlayan kısım üzerinde boya olan metal bir yüzey mi, yoksa üzerinde boya olan macunvarî bir yer mi?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;517000
Arkadaşlar bu çatlayan kısım üzerinde boya olan metal bir yüzey mi, yoksa üzerinde boya olan macunvarî bir yer mi?
Ilk mesajdaki resme bakarsanız çatlayan yerin altından direk metal çıkmıyor. Macun gibi görünüyor.

Çevrimdışı heredot mehmet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar birde bazı sitelerde araştırırken çeşitli marka araçların sac birleşim yerlerinde benzer çatlak şikayetleri yapanlar olmuş. Genellikle beyaz renkte yaşanan bir sıkıntı ve yeni beyaz boyaların esnemeye dayanıksızlığından bahsediliyor. Ayrıca pek çok kişinin dikkatini vermediği bir konu. Çoğu farklı farklı marka da olsa araçların bu sorunu var gibi. Sadece henüz çoğunluğun dikkatini çekmedi. Bizde olduğu gibi.

Çevrimdışı AYKUT20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben de baktım bugün benim arabada da aynı yerde şuanda küçük çatlaklıklar var ama sanırım 1-2 seneye arkadaşınkı gibi olur. Toplu bir müracat yapalım baskı yapalım 60 000 para verdik sonuçta bu kadar basit mi?

Ben de antalya çağ'a bi götüreyim soralım bakalım işin aslı astarını..

Ben de temmuz 2014 aldım arabayı

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı AYKUT20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet beyaz ama diğer beyaz araçlarda niye olmuyor?

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hadi bakalım. Çok enteresan bir durum. Octavia aracı olan arkadaşlar da bakabilirler mi araçlarına?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Üretim hatası gibi görünüyor.O bölgede saçın kaynak noktası var diye biliyorum ve atılan boyada biraz fazla olduğundan güneşi yediğinde çatlamış büyük ihtimalle.Servisen iş emri açtırın teşhis ile birlikte toplu olarak mahkemeye başvurursanız daha yararlı olur :)

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar benim araba 2 yaşında bugün iyice kontrol ettim ama bende bulamadım.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar Aykut Bey de de goruldugune gore herkeste bu sorun var veya var olmaya aday herkes arabasının sagını solunu ıyıce arastırsın topluca baskı yapalım
Ayrıca herkes arabasını nereden satın aldıgını ve hanngı servıse basvuracagını da burada paylassın
Ben aracı ıstanbul cakıroglu skoda bayıınden almustım Duzce Erkur Otomotıve servıse verecegım
Bu arada benım aracım da beyaz

dtsnr

• Ziyaretçi
Ben sırf bu sorundan dolayı ankaraya geldim yarın aracımı aldığım efe skodaya gidecem daha önce gittiğimde orada silikonumsu bir madde olduğunu ve burada boyanın kalın olduğunu söylemişlerdi ufak bir rötuş yapılmıştı ve problem olursa tekrar gelmem gerektiğini söylemişlerdi yarın akşam buradan paylaşırım ne yaşadığımı onlardan  isteğim şu olacak: bu durumun bir şikayet olarak distribütör firmaya iletilmesi onlarda tabi fabrikaya iletmek durumundalar yani üretici hatası söz konusu...
Servis kaydı açılarak durumu resmileştirip süreci başlatmak ve'' başka araçlarda da bu durumun olduğunu özellikle belirtmek'' sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar mutlaka belirtelim.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kesınlıkle haklısınız soner bey sıkayet kaydını baska araclarda da oldugunu soyleyerek ıletelım yuce otoya
Pekı ılla aracı aldıgımız bayıye mı goturmelıyız ben baska bır servıse goturebılırım su sartlarda sonucta servıs servıstır hepsı yuce oto ve dogusa baglı degıl mı

Yarın aksam sızden haber beklıyoruz ınsallah olumlu seyler yasanır
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2015, 00:05:16 Gönderen: 44cihan44 »

dtsnr

• Ziyaretçi
Tabi sonuçta herhangi bir yetkili servise gidilebilir yapılacak şey belli ...

dtsnr

• Ziyaretçi