škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapidimi kaplattım :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: audioslave;517147
çok güzel olmuş, güle güle kullanın. peki rengi aracın tamamen değişmiş, ruhsatta beyaz renk olarak mı kalacak, sonra sıkıntı çıkmasın.

teşekkür ederim, ruhsat tabiki değişecek muameleciye verdim toplamda 200 TLye hallediyorlar.

boya faturası ayarlıyorlar ve o fatura ile muayene olup ek1 belgesi ile ruhsata işliyorlar.

Ben ruhsatta mavi-siyah yazdıracağım ki belki tavanı da sıkılınca siyah yaparım ;)

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sedat98

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün ziebarta gittim. hediye verilen koltuk korumayı yaptırdım. yalandan bişey sıktılar, sinek ilacı gibi kokuyor.

Benim araç beyaz, tavanı siyah kaplamaya ve ön kaput + ön tampun + çamurluk + arka tampon şeffaf kaplamaya 1550 tl istediler.

Benim sormak istediğim tavan siyah kaplama iyi oluyor mu? Satıcı çok güzel olur dedi, yapana çaktırmadan sordum; oda ilerde sıcak ta sıkıntı yapar dedi.

Birde şeffaf kaplama iyi olur mu? dedikleri gibi koruma sağlar mı?

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;517150
kaplama işi ne kadara mal oldu ahmet bey

Uğur57 Bey,

Sadece kaplama olarak 3000 TL ama oracle marka folyo kullandılar ve 10 yıl garantili. Ben onların yanında farklı şeyler de yaptırdım. ekstra yaptırdıklarım;

- Mühürlü APP isimli Plaka
- Ön tampon ızgaralar piyano black boya
- Aynalar piyano black
- Arka tampon altı piyano black
- Beyaz led plaka aydınlatma

ekstralar da yaklaşık 1.000 TL civarında tuttu.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun biraz masraflı olmuş ama güzel de olmuş güle güle kullanın :)

Çevrimdışı BARADA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, çok güzel olmuş. Aracım baz donanım olmasa düşünürdüm bende :) iyi günlerde kullanın.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun en sevdigim renk.

Kaplatacak arkadaslara onerim 600₺ diyen adamin kapisinin onunden gecmem. Unutmayin ucuz etin yahnisi tabiri tam olarak gecerlidir. Olayi yakinen biliyorum. Bir arabayi kaplayacak kadar orjinal 3m folyo zaten hemen hemen 600₺ civarinda ;)

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AvCI1983;517156
Uğur57 Bey,

Sadece kaplama olarak 3000 TL ama oracle marka folyo kullandılar ve 10 yıl garantili. Ben onların yanında farklı şeyler de yaptırdım. ekstra yaptırdıklarım;

- Mühürlü APP isimli Plaka
- Ön tampon ızgaralar piyano black boya
- Aynalar piyano black
- Arka tampon altı piyano black
- Beyaz led plaka aydınlatma

ekstralar da yaklaşık 1.000 TL civarında tuttu.

Aracinizi cumartesi gunu bebekte gordu  cok begendim kaplamaya dikkat edebildim oteki extralari gorme sansim olmadi gercekten cok guzel duruyodu

Çevrimdışı emrah1024

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Süper olmuş gülegüle kullan. nerde kaplattın  bende bu rengi beğendim yanlız benim Aracım beyaz bunu ruhsat islettiriyormusun
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2015, 20:48:12 Gönderen: emrah1024 »

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrah1024;517596
Süper olmuş gülegüle kullan. nerde kaplattın  bende bu rengi beğendim yanlız benim Aracım beyaz bunu ruhsat islettiriyormusun

Teşekkür ederim benimde aracım beyazdı tabiki ruhsata işlettirdim.Ben evime yakın olan Batışehir AutoClubta yaptırdım çokta memnunum profesyonel ekipleri gelip yaptı:wax2:
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2015, 14:21:58 Gönderen: AvCI1983 »

Çevrimdışı thesseus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Rapidspacebak 1,4 TDI DSG Elegance (Euro 6 motor) pazartesi teslim alacağım, kaplama işi biraz pahalı ama gündemimde.

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Maaşallah çok güzel olmuş. Bu kadar yaptıktan sonra ben olsam tavan spoiler ve bagaj cam altı bölümünü siyah yapardım herhalde.

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufkiymazaslan;518081
Maaşallah çok güzel olmuş. Bu kadar yaptıktan sonra ben olsam tavan spoiler ve bagaj cam altı bölümünü siyah yapardım herhalde.

Teşekkür ederim benim de düşüncem 1-2 sene sonra aynen dediğiniz gibi yapmak. Biraz böyle kullanayım sıkılırsam değiştiririm:gaz: