škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Fabia III Combi 1.2TSI 110 DSG Aldım.( Resim Eklendi)

mart · 94 · 27044

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selcukalti;559803
Abdullah bey, Yeni Fabia Şeker Beyazı 1.2. TSİ DSG Style + yukarıda yazdığım opsiyonları ile birlikte alacağım Allah kısmet ederse. Yalnız kafama takılan Köşe Dönüş Özellikli Sis Farlarını ekletmesem mi diye düşünüyorum, çünkü forumda bu konu üzerine yorumlar var ve basit bir yazılımla bunun açılabildiğini söylüyorlar.

Bencede ekletmeyin pek işe yarayan bir ozellik olduğunu düşünmüyorum. Yani ekstra para verilecek birşey değil bence..

Çevrimdışı selcukalti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selcukalti;559900
Maşallah Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin, çok güzel.
Ben almadım bu araç satılık.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın özelliklerini yanlış yazmışlar. Skoda bayisinin böyle bir şey yapması bence kabul edilebilir bir durum değil. Uzunluk Combi modelinde 4257 mm, ve bagaj hacmi de 530 l idi. Geri kalan her şey aynı zaten Fabia ile.

Aracın fiyatı diğer modellerde de olduğu durum gibi normal Fabia'ya göre 3,000 tl daha pahalı. Ben açıkçası bu arabayı almayı çok istiyorum. Ancak satış kampanyalarından faydalanmayı planlıyorum.

Bir de şu yönüyle bakmak lazım. Rapid Spaceback 1.2 TSI 90 HP motor ile aynı fiyatı bulmuş araç Style paket olarak. Ancak Rapid Spaceback'ta arka camlar karartmalı, perde hava yastığı, hız sabitleyici, daha iyi arka koltuk diz mesafesi ve daha iyi iç dizaynı var. Fabia Combi'nin de artıları var tabi. Far sensörü, mercekli farlar, gündüz LED farı, ve 20 beygir daha güçlü bir motor gibi. Bu ikisi arasında gidip geliyordum. Babama Rapid Spaceback aldık Aralık ayında çok memnunuz. Bakalım bu süreçte neye karar vereceğim :ok:
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2016, 09:52:55 Gönderen: Bilgic »

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Başka bir araç alırken bunu görmüştüm forumda almak isteyen çok kişi olunca burda paylaşayım istedim. Almak isteyen arkadaşlar olur diye ben almadım yazdım :)

zibidi gonzales

• Ziyaretçi

Çevrimdışı r.a.i.f.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.qreatif.net
Alıntı yapılan: zibidi gonzales;560457
c sınıf arabanın geldiği fiyata bak yahu !!
B+ (süpermini) değil mi bu araç combi C mi olarak geçiyor :?

Çevrimdışı oznozc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar gecen hafta persembe gunu bahsettiginiz yaris mavisi combiyi satin aldim. Su an 400 km de aracim.. Kayadibi skoda bayii

Çevrimdışı oznozc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı oznozc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

[IMG[/IMG]
Aracin fororaflarini paylasmaya calisiyorum ama cok buyuk oldugunu soyluyor...
Umarim basirili olmustur yukarida