škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Acil Yardım lütfen!

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jacobhughes

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba foruma yeni uye oldum kimse yardim etmedi bende size sorumu sorayım.arabamı sabah 2 defa marşa basmadı 3.sünde çalıştı ama motor arıza lambası yandı.yolda bir kaç defa durdu hatta gaz yemiyordu ve titriyordu.hafif duman gelince köşeye çektim ve oraya park ettim.aracımın sorunu nedir ?sizce yetkili servisemi götüreyim? yardımlarınızı bekliyorum.(bu arada eklemeyi unuttum aracım 2004 model octavia 1.6 ambiente lpgsiz)
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2015, 14:34:56 Gönderen: jacobhughes »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ateşleme bobini olasılığı yüksek...Arıza sorgusu yaptırın önce, kolay gelsin.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin e.;518093
ateşleme bobini olasılığı yüksek...arıza sorgusu yaptırın önce, kolay gelsin.
:+1: :+1: :+1:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı jacobhughes

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;518093
Ateşleme bobini olasılığı yüksek...Arıza sorgusu yaptırın önce, kolay gelsin.

sağolun. aracı çalıştırdım ama marş basmadı bende vurdurdum arabayı çalıştırdım.motor ikaz lambası gitti ama gene gaz yemiyordu ve yolda temde duruyordu motor bide dikkat çektiği noktada aşırı benzin yiyordu. neyse sorun aküden kaynaklanıyordur diye götürdüm  aküde bişey çıkmadı.bizim ustanın dükkanı açık değildi cihaza sokmak için yarın açarsa gideceğim.cevapladığınız için çok teşekkür ederim.

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
endüksiyon bonini yanmıştır bu durumda araç gaz yemez tekler çekişi düşer arıza lambası zaten yanar bobini değiştirrken 4 bujiyide değiştirmeni tavsiye ederim