škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

USb girişi yokmu elegance modelinde ben mi bulamadım? :DDD

berk61 · 20 · 21731

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı berk61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arabayı alalı 3 gün oldu superb  2015 elegance modeli usb girişi olmayışı çok şaşırttı beni :D

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
torpido içinde olabilir, bi bakın. kullanma kılavuzunda da gösteriyordur muhtemelen

Çevrimdışı berk61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sağolunnn bakacağım hatta şuan arabanın yanına gidiyorumm :DDDDD

Çevrimdışı berk61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fanatikahmety

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berk61;518267
Arabayı alalı 3 gün oldu superb  2015 elegance modeli usb girişi olmayışı çok şaşırttı beni :D

Usb girişi aracın orijinalinde yok ancak kolçağın içinde bulunan özel bir MDI girişi var. O MDI girişine uygun servisten ücretsiz temin edebileceğiniz bir tarafı MDI bir tarafı USB girişi olan kablo alabilirsiniz.USB haricinde bir çok çeşit var istediğinizi seçin ama USB en mantıklısı. Bizde de aynı durum yaşanmıştı. Kolay gelsin.

Çevrimdışı ersinkahraman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fanatikahmety;518315
Usb girişi aracın orijinalinde yok ancak kolçağın içinde bulunan özel bir MDI girişi var. O MDI girişine uygun servisten ücretsiz temin edebileceğiniz bir tarafı MDI bir tarafı USB girişi olan kablo alabilirsiniz.USB haricinde bir çok çeşit var istediğinizi seçin ama USB en mantıklısı. Bizde de aynı durum yaşanmıştı. Kolay gelsin.

Hocam merhaba,

Benim aracım 2013 makyajsız elegance+Prestij paket. Kolçağa baktığımda AUX girişinden başka giriş göremedim. MDI ne anlama geliyor? Yardımcı olabilir misiniz?

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Malesef aracınızda USB yok, sonradan takmanız da mümkün değil (Kullandığınız Bolero ünitesinin arkasında böyle bir port yok sonradan kablolamasını yapmanız da imkansız.

Birçok ülkede verilirken Elegance modelinde, ülkemizde Columbus Nav ünitesini vermeyen anlayış o senelerde USB'yi de elzem birşey olarak görmüyordu.Suç Skoda'nın mı: Hayır.

Çevrimdışı fanatikahmety

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ersinkahraman;518688
Hocam merhaba,

Benim aracım 2013 makyajsız elegance+Prestij paket. Kolçağa baktığımda AUX girişinden başka giriş göremedim. MDI ne anlama geliyor? Yardımcı olabilir misiniz?

OnurB isimli arkadaşımız resimle cevap vermiş çok teşekkür ederim. Gördüğünüz el freni tarafındaki dikdörtgen siyah çıkıntı oraya MDI kısmı giriyor diğer kısmı da siz ne seçerseniz o oluyor.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sd card bence aynı görevi görüyor. 16 lık kart alıp keyfinize bakın

Çevrimdışı berk61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;519779
Sd card bence aynı görevi görüyor. 16 lık kart alıp keyfinize bakın

Bende oyle yaprım zaten kardeş :d

Çevrimdışı mersayan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Müzik için ben de SD kart kullanıyorum ancak servisten alacağınız MDI kablosu ile USB çıkışı yolda telefon şarjı için çok iyi oluyor, tavsiye olunur...

Çevrimdışı aliporto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar,

aynı durumdan ben de muzdaribim. Aracımı mart 2015 te satın aldım. Konya Konmar bayisinden 1 ay sonra MDI ara kablosunu vereceklerini söylediler. 7 ay oldu ellerinde kablo olmadığını söylediler, TR genelinde de sıkıntı yaşandığını söylüyorlar. Satın aldığınız bayilerde de durum aynı mı?