škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Geç çalışma ve rölantide titreme

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herkese tekrardan merhabalar abilerim. okul, iş güç vs vs derken forumdan baya bi uzak kaldım ne yazık ki. tekrar ankaraya dönüp aracımda sıkıntılar olduğunu farkedince size danışmak istedim. aracımda yaz-kış geç çalışma sorunu var ne yazık ki. üstelik marş esnasında ciddi derecede titriyor sonra 2. marşta çalışıyor. 3-4 ay önce bujiler değişti, 1-1.5 ay önce de lpg filtresi ve kablo tesisatı değişti. ancak aracım hala rölantide titriyor ve geç çalışıyor. kendi ustam benzin pompası kaynaklı olabileceğini ancak tanıdık olduğumuz gerekcesiyle ha deyince değiştirmemizin masraflı olacağını söyledi. şimdi sorularıma geleyim. aracımı aldığım kişi ankara şaşmazdaki lojistik skoda servisine götürüyormuş. bu servisle ilgili bilginiz var mı? ankarada kesinlikle önerebileceğiniz fahiş fiyat vermeden kaliteli işçilik sunan özel servis var mı? bu sorun ne kaynaklıdır? ne yapmam gerekir? bir de aracıma cam filmi çektirmek istiyorum. pioneer mehmet e gidecektim aramız da iyidir ama cam filmi işçiliğini hiç görmedim ve kötü yorumlar var ondan dolayı oraya gitmemeyi düşünüyorum. şimdiden hepinize teşekkür ederim :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Özel servis olarak Şaşmaz'da Yüce'ye gidebilirsiniz.
Cam filmi içinse Pioneer Mehmet için olumsuz yorumlar olumlu yorumlara kıyasla çok fazla. Cam filmi için de Llumar Salih Usta'yı öneririm.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;518692
Özel servis olarak Şaşmaz'da Yüce'ye gidebilirsiniz.
Cam filmi içinse Pioneer Mehmet için olumsuz yorumlar olumlu yorumlara kıyasla çok fazla. Cam filmi için de Llumar Salih Usta'yı öneririm.

biraz önce yüce otoya gittim. gerçekten çok ilgililer. şanzumanla motorun birleştiği yerde olan motor kulağı titreme yapıyordu. değiştirin dedim. arabayı lifte aldıktan sonra ben dışarda olmama rağmen bunun civatası yalama yapmış ondan yapıyormuş diyip yeni civata taktı. başkası olsa eminim değiştirirdi. tavsiyeniz için teşekkürler. diğer sorun için de artık bi gün arabayı bırakacağım. bakalım ne olacak