škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Chip sonrası ateşleme kesme ve gaz yememe sorunsalı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Stock güçte hissetmemiş olabilir bu gecikme olayını ama yazılımdan sonra daha çok ön plana çekiyor.İlk kickdown anında araba 1 sn gecikiyor saçmalıyor daha sonra sıkıntı yok diyor arkadaş.Eğer ateşlemeyle ilgili olsa hızlanma esnasında da hissettirir kendisini

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;519298
Stock güçte hissetmemiş olabilir bu gecikme olayını ama yazılımdan sonra daha çok ön plana çekiyor.İlk kickdown anında araba 1 sn gecikiyor saçmalıyor daha sonra sıkıntı yok diyor arkadaş.Eğer ateşlemeyle ilgili olsa hızlanma esnasında da hissettirir kendisini

Kickdown anında problem var evet ama arıza ışığıda yakmış olması ateşleme ile alakalı diye düşündürüyor beni her yolu denicez artık.Pedal altı bulup bi deneme yaparım yakın zamanda.Sürekli yapsa sorunu direk çözme şansım var ama hep yapmıyor işte

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kırmızı bobinler işe yaradımı Ender abi bi gelişme oldumu hiç

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
4-5 ay önce aracıma Race Chip marka Ultimate modeli chip taktırmıştım ve formumuzda da paylaşmıştım.
Kimi arkadaşlar chip uyulamasının sakıncalı olabileceğini, yazılımın daha sağlıklı olabileceğini belirtmişlerdi. Aracım manuel vites belki avantajım bu olabilir, bu anlatılanların hiç birini yaşamadım. Ne kapanma, kesilme, tekleme v.s. hiç bir şey yok ve her gün keyifle kullanıyorum.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirlisi olsun :) ben hala box uygulamasinin saglikli oldugunu dusunmeyenlerdenim :)

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yunculer_skoda;519171
merhaba aykut bey,

sorunun ilk gününden beri size para iadesi teklif etmiş olup aracı orjinal hale cevirmeyi teklif ettik ancak siz dönüş yapmadınız. geçen gün yay taktırma işlemleri için geldiğinizdede bize bu şekilde bir geri dönüş yapmadınız.

sorunun yazılımsal olarak çözemediğimizden ve her daim yapmamasından dolayı

sorun bu şekilde sizin canınızı sıkıyorsa lütfen gelin para iadesi ve aracı orj. geri cevirme işlemini yapalım

anlayışınız için teşekkürler

İşte beklediğimiz cevap bu keşke Ankara'da olsaydı bu servis

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Burda okudugum sıkıntıyı ben 2012 fluence de yaşıyorum edc otomatik vites,2001 audi a6 2.8 quatro otomatik özellikle düşük hızlarda trafikde ani şerit değişştirmelerde geciktiriyo ve bir anda hızlanıyo buda bazen risk olusturuyo trafikde söyledigim araçlar orjinal cip vs yok