škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2015 rapid fiyat listesi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
20 hp euro 6 olunca tam 7 bin fark var. Sokaktan  topluyoruz  sanki

Çevrimdışı BARADA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia da uçmuş en düşüğü 57 den başlıyo. Skoda artık f/p aracı olmaktan çıktı.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bunları bu hale getiren biziz, diğer birçok firma sıfır faiz kampanyası yaparken bunlar da bir "zorunluluğu" ranta çevirmekte,sanki bizim için biz istedik diye bu motor seçeneklerini getirmişler gibi fiyatları da şişirmişler, kimse almasa nasıl paşa paşa indirim yaparlar, bir de Seat Toledo'ya bakın benzer motor seçenekleri onda da var fakat fiyatları skodadaki gibi değil

http://www.seat.com.tr/fiyat-listesi/2015-fiyat-listesi.aspx buyrun kendiniz bakın 29 nisandan beri aynı fiyatlar hem de

bakarken donanım seçeneklerini de göz ardı etmemek gerek :)
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2015, 02:45:55 Gönderen: Uğur57 »

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;519376
Bunları bu hale getiren biziz, diğer birçok firma sıfır faiz kampanyası yaparken bunlar da bir "zorunluluğu" ranta çevirmekte,sanki bizim için biz istedik diye bu motor seçeneklerini getirmişler gibi fiyatları da şişirmişler, kimse almasa nasıl paşa paşa indirim yaparlar, bir de Seat Toledo'ya bakın benzer motor seçenekleri onda da var fakat fiyatları skodadaki gibi değil

http://www.seat.com.tr/fiyat-listesi/2015-fiyat-listesi.aspx buyrun kendiniz bakın 29 nisandan beri aynı fiyatlar hem de

bakarken donanım seçeneklerini de göz ardı etmemek gerek :)

Aslında Toledo da zam yedi. " 29 NİSAN 2015...." ibaresini değişmemişler. Motor seçeneklerini güncellemeden önce baktığımda dizel style otomatik 70binin altındaydı. 1.2 TSI 105 hp style olanı 50,... bin küsür idi şu an 54.500 yapmışlar ama zam oranları Skoda kadar olmamış tabi :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Evet 2 ay once bi hocamiza israr ettim Toledo 1.2 tsi style 105hp 47 bin tl idi. Bayinin elinde de 1 tane vardi, o gitti 2. El 5 yasinda civic aldi 47ye. Simdi ayni toledo 90 hp ye dusmus fiyati 51 olmus. Otomatikman 2. El 105likler 47yi zaten edecek.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim dikkatimi çeken bir diğer husus da 1.6 dizel motorun DGS şanzumansız  sunulması. Yada listede ben göremedim. Bence en çok tutulan motor seçeneği. Yeni listede yok. Olsa fiyat ne olurdu kimbilir?

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;519387
Arkadaşlar benim dikkatimi çeken bir diğer husus da 1.6 dizel motorun DGS şanzumansız  sunulması. Yada listede ben göremedim. Bence en çok tutulan motor seçeneği. Yeni listede yok. Olsa fiyat ne olurdu kimbilir?
Aynen bizim 1.6 TDi dsg şanzıman yok ortada.  :)

Bence yanlışlık yapmışlar listede.
En aşağıdaki 68.000 lik fiyat bizimkidir bence.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2015, 15:05:58 Gönderen: coder32 »

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coder32;519441
Aynen bizim 1.6 TDi dsg şanzıman yok ortada.  :)

Bence yanlışlık yapmışlar listede.
En aşağıdaki 68.000 lik fiyat bizimkidir bence.

Bence yanlışlık yok.
Motor ve donanım seçeneklerine baktığım da düz ve otomatik arasında 10.000₺ fak var. Bizim şanzıman ve donanım seçeneği olmuş olsaydı araç fiyatı 73.500₺ olması gerekiyordu. Listeye göre o da oktavia fiyatı herhalde [emoji1]

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O değil aracınızın modelinin ileride piyasası oluşmayacak bu gidişle.  Ondan korkarım.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen
Sahibinden de bazen bakıyorum araç fiyatları ölü durumda 2. Elleri.
2. El 57.750₺ sına aldığım aracım. Ortalama sitede şuanda 56.500₺. Ama bu yeni listeden sonra ne olur fiyatlar bilmem de benim satış fiyatım 61.000₺ [emoji1]

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat donanım baz alınırsa toledo farkını koyuyor yani, zam skodadaki kadar olmasa da var elbette ama dediğim gibi düşününce toledo daha uygun geliyor fiyat olarak.. 1.2 tsi 90 hp yi ele alalım mesela rapid ambition 50000 tl iken toledo style 50.900, aynı motor 110 hp style rapid 57000 tl, toledo style ise (S&S olması da cabası) 54.500 tl, dizel motorda biraz daha farklı bu dediğim ama ben 1.2 tsi kullanıcısı olarak en önce o dikkatimi çekti :D  ikinci el piyasasını ben de merak ediyorum :)

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
--------------------------- -toledo style ----rapid style
1.2 tsi 90hp manuel---50.900-----------50.000(ambition)
1.2 tsi 110hp manuel--54.500-----------57.000

1.2 tsi 90hp dsg-----------X---------------60.000
1.4 tsi 125hp dsg-------61.500----------63.500

Benzinli seçeneklerde toledo 2000-2500tl fiyat avantajı var.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2015, 17:32:55 Gönderen: bluevelvet »

Çevrimdışı *İstanbullu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
daha bundan 3 ay öncesi 60,500 dü almyı planlıyorduk lakin 10 beygire 5 milyar fark koymuşlar skodanın da bi cazibesi kalmadı

fabialife

• Ziyaretçi
ben yıllar önce yazmıştım; skodanın kıçı kalktı  audi, wolkswagen ile sidik yarıştırıyor diye.
artık çıtayı iyice yükseltti bu markalarda kesmiyor.
biz eskiden skodayı sağlam ve ucuz diye alırdık.