škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bakım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı scinkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracım 2 yaşını doldurdu. İlk yıl henüz 6.000 KM de olmasına rağmen yıllık bakımını yaptırdım. Şimdi araç 13.000 KM de ve ben bayram öncesi yıllık bakımını yaptırmak istiyorum. Servislerde 15.000 bakımında ve 30.000 bin bakımında neler yapılacağı ve hangi parçaların değişeceği yazıyor. Peki benim aracım 15.000 bakımı gibi mi değerlendirilecek yoksa 30.000 gibi mi ? Yapılması gereken işlemler nelerdir acaba ? Bilgi sahibi olmadan servise gitmek istemiyorum.
:)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Tüm filtreler ve yağı değiştir, tamamdır...

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Tevfik Yüksel

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
30.000 km olarak değerlendirilecektir.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
az önce bakımdan çıktı 15 bin rapid tdi 395 tl

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: koraycan35;519476
az önce bakımdan çıktı 15 bin rapid tdi 395 tl

yaz indirimi yaptılar mı hocam ?

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
%20 yaptılar.ancak yinede çok fazla.30 binde 600 alırlar.zaten 2 ayda 15 bin yapıyorum

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman işin zor koray hocam servis fiyatlarından ben de muzdaribim ilk ve son gidişim olacak benim de bu yüzden :)

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çok fazla km yaptığım için garanti bitimini beklemek zorundayım.onun haricinde fren balatası vs sarfları kesinlikle dışarda yaptırıcam.ben para kazanmasınlar demiyorum ancak bu fiyatlar üzerinden %100 kazanç sağlıyolar.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet aynen öyle kazansınlar ama bizi de öpmesinler :) siz garanti bitene kadar daha çok bakım görürsünüz bu gidişle allah yardım etsin :)

Çevrimdışı Tevfik Yüksel

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sen yine ucuz yaptırmışsın. Ben Mayıs ayında 470 TL'ye yaptırdım ilk bakımını. 3 tane farklı illerde servisi aradım en ucuzu bu fiyattı. 575 TL diyen bile oldu. Nasıl böyle farklı fiyat çıkıyor anlamıyorum.
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2015, 08:10:57 Gönderen: Tevfik Yüksel »

Çevrimdışı scinkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;519400
Bide yıkat oh miss [emoji3]
Servisleri aradım ücret 750 TL imiş, kampanya dahilinde 600 TL ödeyecekmişim. Yağ, polen, yakıt filtreleri, bujier, karter tıpası, vb. değişimler olacakmış. Bayram öncesi bir de detaylı temizlik yaptırayım dedim. Ancak fiyat uçuk geldi. İnternette gördüğüm bir ilanda     
" HAZİRAN AYINA ÖZEL DETAYLI İÇ TEMİZLİK,KOLTUK YIKAMA VE KORUMA,DEZENFEKTE VE OZONLAMA,CAM SU İTİCİ ,YAĞMUR KAYDIRICI,BOYA KORUMA HEPSİ TEK SEANSTA SADECE 149TL. SÜPRİZ MOTOR BUHARLI TEMİZLİKTE PAKETİMİZE EKLENMİŞTİR.KIŞA ÖZEL BİR PAKETTİR.BU BİR KLAS BAKIM PAKETİDİR.ARACINIZI YAPTIKTAN 10 GÜN SONRA WAX YAPILIP KOLTUKLAR KONTROLDEN GEÇİLİYOR." yazıyor. Sizce uygun mudur ? İlanı veren adrese yakın bir arkadaşım arabasını hep oraya yıkattığını, çalışanları tanıdığını ve memnun olduğunu söylüyor
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2015, 11:41:19 Gönderen: scinkose »

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: scinkose;519645
Servisleri aradım ücret 750 TL imiş, kampanya dahilinde 600 TL ödeyecekmişim. Yağ, polen, yakıt filtreleri, bujier, karter tıpası, vb. değişimler olacakmış. Bayram öncesi bir de detaylı temizlik yaptırayım dedim. Ancak fiyat uçuk geldi. İnternette gördüğüm bir ilanda  
" HAZİRAN AYINA ÖZEL DETAYLI İÇ TEMİZLİK,KOLTUK YIKAMA VE KORUMA,DEZENFEKTE VE OZONLAMA,CAM SU İTİCİ ,YAĞMUR KAYDIRICI,BOYA KORUMA HEPSİ TEK SEANSTA SADECE 149TL. SÜPRİZ MOTOR BUHARLI TEMİZLİKTE PAKETİMİZE EKLENMİŞTİR.KIŞA ÖZEL BİR PAKETTİR.BU BİR KLAS BAKIM PAKETİDİR.ARACINIZI YAPTIKTAN 10 GÜN SONRA WAX YAPILIP KOLTUKLAR KONTROLDEN GEÇİLİYOR." yazıyor. Sizce uygun mudur ? İlanı veren adrese yakın bir arkadaşım arabasını hep oraya yıkattığını, çalışanları tanıdığını ve memnun olduğunu söylüyor

Bence yazılanlara göre fiyat çok iyi. Neresi burası bizde geliriz. 250₺ den aşağı fiyat veren çok az yer var [emoji1]

Çevrimdışı scinkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: scinkose;519645

Arabanın garantisi bitmiş. Acaba özel serviste mi yaptırsam bakımı. Ücret çok fark ederse aradaki fark tatil için benzin parası olur diye düşünüyorum. Sizce yetkili servis ile özel servis Arasında işçilik bakımından çok fark var mıdır? Yalnızca Bakım kayıtlara işlenecek diye o kadar para vermeli miyim?