škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Elegance yerine style paket gelmis ve yeni fiyat 85400 ne degisti?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kablan12

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar,

guncelleme olmus octavıa da ama ne degıstı bılmıyorum tek gordugum fıyatlar şişmiş. Umarım bu durum ıkıncı elıne de yansır

1.6 TDI CR DSG Green Tec  / 110 HP CO2: 102 g/km
-
style
85.400 TL
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2015, 15:17:00 Gönderen: kablan12 »

Çevrimdışı orkodem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Doğuş Esenyurt, Özaydın ve Yükselenden aldığım bilgilere göre yalnızca motor değişikliği var. Ama

- Servis yetkilisi : Euro6 motor güncellemesi donanımsal olarak bir değişiklik yok ama tabi araçlar geldikten sonra belli olur. Haziran sonu itibariyle Euro6 motorlu araçlarımız gelecektir. Ben yok diye biliyorum ama kesin bilgi araçlar geldikten sonra belli olur.

Şeklinde özetle hep bir ağızdan yukarıdaki gibi konuşuluyor. Çok acemiler bu konuda Seat ve Vw de böyle olmuyor. Bir değişiklik varsa yada yoksa net yani Skoda'da  bu konuda hep bir belirsizler söz konusu.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam ayni sey vw de de oluyor. babama b8 passat alirken bire bir yasadik. Gelecek aracin torpido ve kapi ici citalarinin rengini soyleyemediler. hadi onu gectim highline donanim diyoruz donanim paketinin icinde ne oldugunu bilmiyorlar

yeni gelecek modeller icin durum hemen her markada maalesef ayni

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aldığım bilgiye göre euro6 motorlu octaviların izolasyonda geliştirmeler yapılmış bu yüzden fiyat artmış olabilir.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Donanım olarak bilememde 1.6 TDI'da 105 ve 110hp arasında euro6 normunu egzoz kısmına yeni takılan filtre tarzı bir şey sağlıyor.Onun dışında mekanik başka bir fark yok.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidci;519684
aldığım bilgiye göre euro6 motorlu octaviların izolasyonda geliştirmeler yapılmış bu yüzden fiyat artmış olabilir.

Bekleyip görmek lazım ama benim düşüncem yaptıkları zama kılıf uydurmak için öyle bir şey söylemiş olabilecekleridir.

Çevrimdışı orkodem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[/url][/IMG]

Bir arkadaşımızın Haziran başında paylaştığı fiyat listesi Euro6 Motorlar için geçerli fiyat 82.900TL 16 Haziran fiyatı 85400 ne oldu da 2500 TL ekstra eklediler acaba 15 günde 2500TL mis gibi şişirmece bana kalırsa

Çevrimdışı orkodem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba;

Arkadaşlar Euro6 motor olan style pakette bolerolar 6,5 inç olarak geliyor. Donanım listesi güncellenmiş. Bildiğim kadarıyla yeni Fabiada 6,5 inç ve mirrorlink özellikli bolero var. bu durumda Euro6 motorlu style pakette de aynı özellik olacak.

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orkodem;521380
Merhaba;

Arkadaşlar Euro6 motor olan style pakette bolerolar 6,5 inç olarak geliyor. Donanım listesi güncellenmiş. Bildiğim kadarıyla yeni Fabiada 6,5 inç ve mirrorlink özellikli bolero var. bu durumda Euro6 motorlu style pakette de aynı özellik olacak.

Sadece Style pakette değil, Optimal'de de 6.5" bolero görünüyor.

Çevrimdışı Lilan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Donanım listesini inceleyince kendi adıma sevindim açıkçası.
Mayıs ayının sonunda 51.000-TL aldığım 1.2 TSI Amb. donanımlı araçla yeni 110 BG gelecek araç arasında donamın farkı yok ayrıca beygir artışının getirdiği benim görebildiğim tork veya tüketimde bir değişiklik olmamış.
Fark neyde olmuş fiyatlar abartılı olarak artmış. 57.400-TL biraz fazla kaçmış bence.

Çevrimdışı wampir2000

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Siparişimi verdim bekliyorum. 07.02.2015 tarihinde nasip olursa aracımı alacağım style paket sunroof+17. jant opsiyonuyla arada fark olmadığını söyledi bayideki arkadaşlar ama yaşamadan görmeden yorum yapmamak lazım. son 5 gün sabırsızlanıyorum :(:(:(

Çevrimdışı jerkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wampir2000;521441
Siparişimi verdim bekliyorum. 07.02.2015 tarihinde nasip olursa aracımı alacağım style paket sunroof+17. jant opsiyonuyla arada fark olmadığını söyledi bayideki arkadaşlar ama yaşamadan görmeden yorum yapmamak lazım. son 5 gün sabırsızlanıyorum :(:(:(

Toplamda ne kadar tuttu araç? Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binersiniz inşallah. 17" jant ne aldınız? Ne kadar fark verdiniz Janta.

Çevrimdışı wampir2000

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
jerkan ben babamın diyalize girmesinden dolayı engelli aracı olarak çıkarttım ötv ödemedim bana maliyeti 59500tl lakin 90000-91000 arasında bir maliyet olacaktı valla janttada bir seçeneğim olmadı sunroofuda pek istememiştim:) sadece bu özellikte bir araç 1-2 gün içinde gelecek dediler sunroofla 17" jant amortiden çıktı :) hani fenada olmadı ama... serviste 250 tlyede cam filmi taktırıyorum nasipse salı günü göreceğiz yavruyu...

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wampir2000;521615
jerkan ben babamın diyalize girmesinden dolayı engelli aracı olarak çıkarttım ötv ödemedim bana maliyeti 59500tl lakin 90000-91000 arasında bir maliyet olacaktı valla janttada bir seçeneğim olmadı sunroofuda pek istememiştim:) sadece bu özellikte bir araç 1-2 gün içinde gelecek dediler sunroofla 17" jant amortiden çıktı :) hani fenada olmadı ama... serviste 250 tlyede cam filmi taktırıyorum nasipse salı günü göreceğiz yavruyu...

Allah babanıza en kısa sürede sağlık, şifa versin Mehmet bey...

Çevrimdışı wampir2000

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim bu saatten sonra tek şifa böbrek nakli. biz verelim diyoruz razı olmuyor nakil listesinde inşallah sıra gelir. en büyük şansımız diyalizi biz evde diyalizimizi yapıyoruz. şu mübarek günlerde Allah cümle hastalara acil şifalar nasip eylesin...