škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

rapid start stop

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erc_in

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
skodanın rapid sayfasındaki donanım bölümünde araçta start stop olduğuna ilişkin bir açıklama yok, ancak aldığım rapid de bu özellik var 2015 model araç alan arkadaşlar sizlerin araçlarında da bu özellik var mı skodanın bu açıklamayı yapmaması bilinçli mi? (yeni modellerde koyduğundan pazarlama amaçlı)

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Artık tüm modellerde s&s standart dedi satış temsilcisi. Belki o yuzden yazmamışlardır

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracimda 2015 model elegance paket ama ss yok bunu sorgulamalimiyim sizce aldigim yerden yoksa rapid ve rapid spaceback arasinda farkmi var

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nejaterselcan;519756
Benim aracimda 2015 model elegance paket ama ss yok bunu sorgulamalimiyim sizce aldigim yerden yoksa rapid ve rapid spaceback arasinda farkmi var

Bence sizin araç 2014 yıl sonu üretim. 2015 yeni üretilen araçlarda donanım olarak elegance yok. 2 seçenek var ambition ve style paket muhtemelen bunlarda s&s standart olarak sunulmuş

Çevrimdışı erc_in

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benimkisi ambition model, ancak yeni fiyatlarda benim modelin artık satışta olmadığnı yerine 1.4 model olduğunu gördüm

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sasi numarasindan kontrol ettim 2015 2 ay uretim tarihi olarak gosteriyo ama gidip konusucam en iyisi o gbi gozukuyo

Çevrimdışı rcpycl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ss euro 6 motorla birlikte grlmis ve 1.4 motorlara. motorunuz 1.6 ise ss olmamasi normal

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tesekkur ederim peki 1.6 ile 1.4 arasinda performans farki vardir dimi

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şansa bak arkadaş ya.  Benim aracım da Mart 2015 üretimli elegance modeli.  3 ay beklemedik diye mi hatalıyız :(

Çevrimdışı rcpycl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
vala hocam 1.6 sahipleri olarak avantajli miyiz dezavantali miyisiz  bilemedim. İnsanlar arasında 1.06 daha çok tercih edilir ama tabi Start stop'un olmaması bir dezavantaj.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Euro 6 motor euro 5 e göre daha tutuk çalışır.keşke araçlarımız euro 2 falan olsaydı.aracınızı uzun süre kullanacaksanız start stop gibi sistemler bizlere masraflı olur.baksanıza euro 5 dpf yüzünden hepimiz bigün bu parçayı değiştireceğiz.eskiden böyle sorun mu vardı.yürüyen aksamda güncelleme olsaydı o zaman haklıydınız

Çevrimdışı erc_in

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu arada aracım 1.4 değil 1.6 dizel

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eu6 lar dünya kadar zam yedi 5 bin ila 10 bin arasında fiyat farkı doğdu marttan hazirana, hazirandan ağustosa,,, üzülen arkadaşlar araçların yeni fiyatlarına bakıp ondan sonra üzülsünler:)

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;520012
Eu6 lar dünya kadar zam yedi 5 bin ila 10 bin arasında fiyat farkı doğdu marttan hazirana, hazirandan ağustosa,,, üzülen arkadaşlar araçların yeni fiyatlarına bakıp ondan sonra üzülsünler:)

Araç alımındaki zamanlamanız iyiydi. Fazla zam yemeden sıfırını aldınız . Millet internette sizinki ile aynı ayarda 2014 modeline 48500 çekiyor şimdi.