škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park Sensörü ve kolcak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cyberian

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba öncelikle iyi günler ben burak yaklaşık 1 ay önce aranıza sıfır rapid alarak katıldım en yakın zamanda resimleri foruma yükleyecem inşallah,Sorum olacaktı  aracı boş olarak aldım ve park sensörü kiti aldım taktıracagım fakat araç garantili oldugu icin garanti bozulurmu bu vs durumlarda bunu merak ettim birde şu piyasadaki sonradan takılan deri kolçakları tavsiye edermisiniz ?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cyberian;520056
Merhaba öncelikle iyi günler ben burak yaklaşık 1 ay önce aranıza sıfır rapid alarak katıldım en yakın zamanda resimleri foruma yükleyecem inşallah,Sorum olacaktı  aracı boş olarak aldım ve park sensörü kiti aldım taktıracagım fakat araç garantili oldugu icin garanti bozulurmu bu vs durumlarda bunu merak ettim birde şu piyasadaki sonradan takılan deri kolçakları tavsiye edermisiniz ?

Foruma hoşgeldin  hemşehrim...
Araban hayırlı olsun, park sensörünü işi bilen biri, usulünce takarsa garantiyi etkileyecek bir risk olmaz, (kablo kesme, sıyırma, vs..)
Tamponda üretimde kaynaklı boya sorunu olursa bu sorunu park sensörüne yorabilirler ki bu olasılık da düşük.
Kol dayamayı takarken tabanda, orta konsolda falan delik açarak takarlarsa hoş olmaz, orjinali pahalı ama çin taklitlerinden alarak daha ucuza maledebilirsin.
Mesela polo, kol dayaması uyumlu olabilir, incelemeni öneririm.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
abi önelikle aracın hayırlı olsun,park sensörünü bence en saglam servisde taktır,230 lira alıyolar boyası montajı tertemiz yapıyolar,hem kafan rahat olur hem bişe olursa üzerlerine atarsın hemde orjınal gibi oluyo, içerdende dışardanda,konsolda ''gitti gidiyorda'' var yanada yüncüler skodayı bi ara

Çevrimdışı cyberian

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;520074
Foruma hoşgeldin  hemşehrim...
Araban hayırlı olsun, park sensörünü işi bilen biri, usulünce takarsa garantiyi etkileyecek bir risk olmaz, (kablo kesme, sıyırma, vs..)
Tamponda üretimde kaynaklı boya sorunu olursa bu sorunu park sensörüne yorabilirler ki bu olasılık da düşük.
Kol dayamayı takarken tabanda, orta konsolda falan delik açarak takarlarsa hoş olmaz, orjinali pahalı ama çin taklitlerinden alarak daha ucuza maledebilirsin.
Mesela polo, kol dayaması uyumlu olabilir, incelemeni öneririm.

Allah razı olsun hemşerim :) park sensörü olarak marka vermem ne kadar doğru bilmiyorum ama inwells-on-ve-arka-6-gozlu-park-sensoru istedim pazartesiye kadar elime ulaşır büyük ihtimalle montajınıda burada yaptıracam sanayide elektrikçiyi baya övdü şahin usta bakalım başındada duracam durumdan haberdar ederim garanti konusunda biraz endişem oldu onuda sayende atlattım teşekkür ederim ilgin için,kolçağa gelince şu vidalı olanları gördümde alt plastik biraz boşluklu sanki hafif hareketlenme var kolçak ne kadar kullanışlı olur vidalıda bilmiyorum dediğin çin malları hangileri oturtmalımı veya nereden temin edebilirim çok tuzlu olmamak şartı ile :)

Çevrimdışı cyberian

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ümit Aziz;520083
abi önelikle aracın hayırlı olsun,park sensörünü bence en saglam servisde taktır,230 lira alıyolar boyası montajı tertemiz yapıyolar,hem kafan rahat olur hem bişe olursa üzerlerine atarsın hemde orjınal gibi oluyo, içerdende dışardanda,konsolda ''gitti gidiyorda'' var yanada yüncüler skodayı bi ara

Teşekkür ederim abim allah kazasız belasız bindirir inşallah cümlemizi hayırlı yollarda ve işlerde ilgine teşekkürü borç bilirim,park sensörünü göstergeli ve sesli istiyordum ben servisteki sadece sesliymiş galiba orjinal beyaz renkte boyalı değilmiş galiba baya yakın bi tanıdıktan güvenilir bir şekilde onay ve garanti verdi kendi aracındada kullanıyormuş servis 250 gibi bi fiyat çekti ben yaklaşık 110 liraya istedim montaj filan derken 150 160 ı bulur bence serviste yaptırmak güvenilir ama il dışına çıkmam biraz sıkıntılı işte sezon açıldı falan filan servise gidemedim burada halletmeye karar kıldım durumdan haberdar ederim bi sıkıntı olmaz inşallah

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
rapidlerde fabrika çıkış kolçak vardı diye hatırlıyorum

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
'' aracı boş olarak aldım'' demiş arkadaş  ilk mesajında...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;520299
'' aracı boş olarak aldım'' demiş arkadaş ilk mesajında...
tmm bende en lat donanım paketinde bile var diye hatırlıyorum ama yanlış hatırlamışta olabilirim

Çevrimdışı cyberian

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Anladım engin abi şimdi bu poloya uyan kolçak arabaya tam otururmu acaba öyle hareketli oynarbaşlı olmasın sonra :) ?,Fabrika çıkışlı alt donanım seviyesini aldığım için kolçak yoktu.