škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

beklentilerim çok mu fazla

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dün akşam yatan favoyu uyandırayım dedim.arabanın içi buz camlar buğu.bıraz agır gıdeyım dönüşte çökerim dedim tabi yanımda ruhsatta yok bizim semtte pek polıs olmaz.neyse düştüm yola agırdan ağırdan maksat ısınsın.neyse 3-4 km böyle gittim.sonra dönüşte arabada benzınde var bıde gece olunca eve gıden tenha yolda basayım dedim.basmaz olaydım.eger basmasaydım şuan bu mesajı yazıp sitem ediyor olmazdım.neyse çöktüm favoya 3. vites 110 dedı cektım 4 e 120 dedı hadı yol bitti.zaten bassamda daha fazla gıdecegını sanmam.ama cıddı bı yol tutus var arabada.fakat bu son hız falan benı tatmın etmıyor.kıytırık reno bıle lpgde gazlayıp gıdıyor.son hız 165 gıdıyorum broadwayda.sonuç olarak araba eskı araba ,cok sey beklememek lazım motoruda bellı ama insan psikolojik olarak bozuluyor....

hakanerdogan

• Ziyaretçi
valla 3 te kökleyip 4 e atınca 10 km/s arttıysa problem var. rahat 140-150 yapması gereken bi araba düzde.

hiç unutmam hava limanı yolunda 180 le gidiyorum, bi yeşil forman solladım ama yavaş geçtim, yanaşıp hızımı ona eşitlediğimde 160 yazdı benim kadran, herifler içerde 4 kişiydi ama güzel eğleniyorlardı :++: :++:

kim bilir nası bi his içerde :)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;47574
valla 3 te kökleyip 4 e atınca 10 km/s arttıysa problem var. rahat 140-150 yapması gereken bi araba düzde.

hiç unutmam hava limanı yolunda 180 le gidiyorum, bi yeşil forman solladım ama yavaş geçtim, yanaşıp hızımı ona eşitlediğimde 160 yazdı benim kadran, herifler içerde 4 kişiydi ama güzel eğleniyorlardı :++: :++:

kim bilir nası bi his içerde :)

10 km arttı ama yol bıttı frenajaa gırdım.fakat dun gecekı sürüşten 2 hafta önce yagmurlu havada otobanda 135 dedi yalnız ben kullanmıyordum.bıraz devırsız gırdı bızım arkadas ama ne kadar devırsız gırersen gır düm düz yol ak git be favo

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hemşerim ben benim arabadan 165 beklemiyorum zaten hız delisi değilim.
İkinci bir konu geceyarısı mahalle arasında hız yapma istersen kulağın çınlar sonra.:dede:
Üçüncüsü bu aralar Adana'da polisler sokak aralarında bekliyorlar özellikle bizim yeşilyurt taraflarında. Aman dikkat. :polis:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hız felakettir ben bile 195 yaptım en son.fazla basmadım aslında merakda ediyor insan kaç yapabilirim diye ama ne gerek var değil mi?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;47579
Hemşerim ben benim arabadan 165 beklemiyorum zaten hız delisi değilim.
İkinci bir konu geceyarısı mahalle arasında hız yapma istersen kulağın çınlar sonra.:dede:
Üçüncüsü bu aralar Adana'da polisler sokak aralarında bekliyorlar özellikle bizim yeşilyurt taraflarında. Aman dikkat. :polis:
abı yenı yapılan turkmen bası bulvarını bılırmısın ordan beledıye evlerıne dogru gıttım gobekten donup coktum.pek polıs olmuyor.sen yesılyurtun neresındensın.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;47587
abı yenı yapılan turkmen bası bulvarını bılırmısın ordan beledıye evlerıne dogru gıttım gobekten donup coktum.pek polıs olmuyor.sen yesılyurtun neresındensın.

Yeni yapılan bulvarı bilmiyorum. Sen bulvarı hayırla benim yerime.:hanz:
Evren sitelerini geçince bizim apt. ama iskenderunda yaşıyorum şu an.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;47593
Yeni yapılan bulvarı bilmiyorum. Sen bulvarı hayırla benim yerime.:hanz:
Evren sitelerini geçince bizim apt. ama iskenderunda yaşıyorum şu an.

hayırladım zaten.ama belırtmekte fayda var ne hız manyagıyım nede şehir iççinde atraksıyon hastasıyım.kendı arabamı 2 senede  en fazla 5 defa zorlamısımdır.

abı bende ıbo osmanda mehmet akıfın karsında seyhan fotoğrafçılıktayım.gelirsen beklerım

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
160 nasıl yapar hakan bı forman hemde 4 kişi ?:S

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;47599
hayırladım zaten.ama belırtmekte fayda var ne hız manyagıyım nede şehir iççinde atraksıyon hastasıyım.kendı arabamı 2 senede  en fazla 5 defa zorlamısımdır.

abı bende ıbo osmanda mehmet akıfın karsında seyhan fotoğrafçılıktayım.gelirsen beklerım

Zaten bizim sitede öyle biri olduğunu sanmıyorum. İyi çok yakınmışız. Mehmet Akif okulmu oluyor? Hafta sonları geliyoruz geçerken uğrarım.:ok:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kıytırık şahinler bile 160 yapıyor daha fazla yapması lazım.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;47600
160 nasıl yapar hakan bı forman hemde 4 kişi ?:S

pekala gidiyordu, hatta camdan bakıp gülüyorlardı bana :)

arabanın orjinal olduğuna bahsede girerim.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim babam psikopat biri olarak şahinde 180 yapmış tabi otobanda ama motor nerdeyse önden fırlayıp uçuyormuş o derece gürültülü bir şekilde :D

Bence o arabayı zorlamamak gerek ama 140 rahat yorulmadan yapması gerekir diye düşünüyorum..

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Normal şartlar altında 150-160 yapması lazım.Ama akıp gitmesi konusunda sizle aynı fikirde değilim.Yani bu konuda çok şey istiyosunuz aracınızdan.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Abi kafana takma ya banada oldu geçen :D

Olay şöyle oldu ki.. :D Bi lada vegacı artist yolda oynuyo öyle arabayla önümde, sağdan giriyo soldan çıkıyo, düz gidemiyo, makaslara giriyo ama ne sakatlık ! Sonra ışıklarda yan yana durdum bilerek, ara gaz verip duruyo tip desen yok bana sırıtıyo pis pis :D Biliyorum ladanında ne pis bi motoru olduğunu :D içimden uyma şuna dedim ama o tipi bi kez daha görünce içimde bişey dürttü beni :D Neyse sarı yandı ben ufaktan kalktım baktım oda basıyo başa baş gidiyoruz dedim yerim heralde :D Sonra 1 de zorladım biraz, sonra 2 ye çektim yine iyi sayılır pek fark yok, sonra 3 dedim demez olaydım :D Meğersem yarım gaz gidiyomuş hırbo :D 2 de devrini verdi 3 e çaktı bi uzadı gidiş o gidiş :D O gün aht ettim 120 hp den aşağı araba almayacağıma :D

Eveet burdan ne ders çıkarıyoruz ? '' Er kuşun eti yenmess! '' :D :D
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2009, 14:55:04 Gönderen: by wodoo »
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..