škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 222028

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her doblo ve peugeot partner aracın çıta, kapı kolları ve arka stoplarında bunlardan bol bol görünce tiksindim krom çıtalardan.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de hiç sevmem bildiğin nakliyat aracı gibi görünüyor araba o şekliyle tüm klasını bozuyor.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
VRS ön ızgara logosu 23 günde elime ulaştı, Şimdi diğer parçalarda hafta sonuna kadar gelirse hepsini takıp bir fotoda ben koyarım. :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;600365
VRS ön ızgara logosu 23 günde elime ulaştı, Şimdi diğer parçalarda hafta sonuna kadar gelirse hepsini takıp bir fotoda ben koyarım. :)

Ön ızgara logoyu nasıl monte etmen gerektiğini biliyormusun kardeşim?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim parçalar da gelmedi :( havalar az ısınsa mat folyo çekeceğim arka difizör ve ön panjur metal çerçevesine ama hava felaket soğuk.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;600368
Ön ızgara logoyu nasıl monte etmen gerektiğini biliyormusun kardeşim?

Yok daha henüz görmedim ürünü, takması zor mu bir püf noktası mı var ?

[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION], Bende kapı eşik ve pedalları bekliyorum bakalım ne zaman gelecek. Krom çerçeveyi ben dipart boya ile boyamayı düşünüyorum ama kararsızım.
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 16:05:00 Gönderen: Corvette. »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kapı eşik, pedallar, ön ızgara, B-pillar kapı fitil bizim işimiz kardeşlerim:)). Hepsini kendi aracıma uyguladım sorunsuz ve gayet başarılı oldu. Yardımcı olmak isterim ihtiyacınız olursa. [MENTION=13821]Corvette.[/MENTION]

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13909]jackalcarlos_18[/MENTION] Teşekkürler hocam bir deneyelim bakalım beceremezsem size danışırım. :)

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;600376
Kapı eşik, pedallar, ön ızgara, B-pillar kapı fitil bizim işimiz kardeşlerim:)). Hepsini kendi aracıma uyguladım sorunsuz ve gayet başarılı oldu. Yardımcı olmak isterim ihtiyacınız olursa. [MENTION=13821]Corvette.[/MENTION]

foto isteriz böyle söyleyip meraklandırmayın bizi :D  Bizim için de fikir olmuş olur

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam foto yüklemeye çok eriniyorum ya:( iphonedan buraya aktarmak sıkıntı valla:(

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13909]jackalcarlos_18[/MENTION] Sizin araç lacivertti galiba diğer forumda görmüştüm :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] aynen kardeşim lacivert Style Manual. bir bakayım yükleyebilirsem deneyim arkadaşlar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sanırım oldu:). Araç için kusura bakmayın arkadaşlar leş gibiyken geliyor malzemeler malesef geldiği gibi uygulayıp çekiyorum fotoları:). Fotolarda detaylıdır umarım herşey. Uygulama için ya da malzemeler için daha detaylı bilgiler verebilirim ihtiyaç olursa. Bir ara aracın da temizken ki fotosunu çekeyim böyle ayıp oldu:)