škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 222018

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bu arabanın hali ne :(:o  

Fabişe yapmayın bunu :D  bir de ön ızgaraya ne gibi işlem yaptınız fark edemedim. wrs nun dışında bişey varmı o metal çerçeve de
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 18:32:09 Gönderen: smtcglr »

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok hocam orda olay VRS, takdir edersin ki Fabia 3 lerde VRS yok:). Hem logo yana koydum bunu da izgaraya monte ettim arkasi vidali, vag codlama ile de bolera ekranda acilisda vrs logosu beliriyor satarken vrs desem bilmeyen inanir bak o kadar:)

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;600392

Anahtarda ki işlemi nasıl yapıyoruz bilen arkadaşlar var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia3-spoiler;599912
Arkadaşlar çoğu yerlere sordum aradim fakat spoiler bulamadım ve benim fiber ustası tekneci bi abim var ondan rica ettim ve bir çalışma yapıyoruz monte carlo modelini. Yakın zamanda bitmek üzere resimlerini atacaktım fakat telefondan atamadım. Yaptıktan sonra isteyen arkadaşlar la irtibata geçeriz.

Şuan ne durumdasınız acaba bu özel başlık açarsanız daha çok ilgi görebilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de bugün Skodadop'tan bir kaç sipariş verdim. Bakalım kaç günde gelecek :D

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14492]tugkancelebi[/MENTION] anahtarlıkta metal sap takılı. Sapı aliexpressten aldım gayet kaliteli ve parlak, orjinalı vw grupta 30-35 tl, ben 15tl ye aldım çinden. Anahtarın yan kısmından pil kapagını kaşık veya çatal arkası ıle kaldırdıgında ufak bır vıdalı kısım tutuyor o bolgeyi. Onu acmak ıcın de aparat gönderiyorlar çinden. Onu açıp kendininkini takıyorsun sonra paket içinde gelen vidayla tekrar sabitliyorsun yerine anahtarlıgın kapagını da gerı kapatıyorsun. Üzerindeki renkli silikonu da çinden aldım 1.60USD ye, gayet güzel oturdu, aracımla aynı renk oldugu için bu rengı aldım. Farklı renk seceneklerı de mevcut

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;600533
Ben de bugün Skodadop'tan bir kaç sipariş verdim. Bakalım kaç günde gelecek :D

Hocam kargo kaç günde geliyor, tahmini süre verdilermi ?
Birde ekstra bir kargo ücreti oluştumu ?

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;600536
Hocam kargo kaç günde geliyor, tahmini süre verdilermi ?
Birde ekstra bir kargo ücreti oluştumu ?

Daha kargo için bir süre vermediler. Ancak Priority (Öncelikli) seçeneği ile istedim. Toplam yüküm 8.5 kg ve oluşan navlun bedeli 1,091 Kc (Çek Kronası). TL'ye vurduğunuzda ₺ 150 yapıyor.

Fabia Combi için bagaj havuzu istediğimden tutar bu kadar yüksek çıktı. Yoksa 75 TL'ye orta koli geliyordu.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;600542
Daha kargo için bir süre vermediler. Ancak Priority (Öncelikli) seçeneği ile istedim. Toplam yüküm 8.5 kg ve oluşan navlun bedeli 1,091 Kc (Çek Kronası). TL'ye vurduğunuzda ₺ 150 yapıyor.

Fabia Combi için bagaj havuzu istediğimden tutar bu kadar yüksek çıktı. Yoksa 75 TL'ye orta koli geliyordu.

Monte carlo ayna kapağından almak istiyorum ama ürün 110 tl, birde kargo ufacık ürün pahalıya patlayacak. Dipart boya düşünüyordum oda mat, En iyisi piano black folyo kaplatmak olacak.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;600392

Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;600394
sanırım oldu:)

Valla kapi eşikleri ve pedal setine bayildim.

forumda ilk pedal seti monteleyen kisilerden biri olarak, sizdeki set daha şık olmuş.

gorseydim eger ben de bunlardan alirdim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı deukampus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu da benim aracıma yaptığım ufak bir uygulama

[/url]

[/IMG]

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynaları ve ön krom çerçeveyi piano black kaplatmak için fiyat sordum 100 tl dedi normal mi?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;600653
Aynaları ve ön krom çerçeveyi piano black kaplatmak için fiyat sordum 100 tl dedi normal mi?

bu işlerde taban fiyat 100 dür zaten. Folyoyla mı yoksa diapart boyayla mı ? bende mat folyo almak için sevdiğim ve bu işi yapan reklamcı bi abime gittim folyo yapma boyaya zarar veriyor dedi. diapart boya ile yapacağım sanırım :confused:

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;600654
bu işlerde taban fiyat 100 dür zaten. Folyoyla mı yoksa diapart boyayla mı ? bende mat folyo almak için sevdiğim ve bu işi yapan reklamcı bi abime gittim folyo yapma boyaya zarar veriyor dedi. diapart boya ile yapacağım sanırım :confused:

Hocam folyo ile, Aracın kaportası olsa haklısınız bir süre sonra kaldırdığınızda ton farkı olacak ama ayna kapakları ve ön plastik çerçeveye ne kadar zarar verebilir ki. Dipart boya yerine folyo daha iyi olur düşüncesindeyim. Hemde dipartta piano black yok.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şahsen folyo kaplamak diapart la boyamaktan daha kolay bende aynı kanıdayım da ne bilim aklımı kurcaladı arkadaşın öyle demesi. gerçi plastik olayı benim aklıma hiç gelmediydi :skn: