škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 222277

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Bi arkadaş aracın önden fotolarını istemişti.. [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;600681

Bi arkadaş aracın önden fotolarını istemişti.. [emoji4]

Hocam zevkini taktir ettiğimi belirteyim öncelikle. Arabayı çok tadında kişiselleştirmişsin.

Ben özellikle jantlarını çok sevdim. Dotz markasının hanzo diye bir jantı vardır. Çok pahalı olduğundan almak kısmet olmadı. Ona benzettim biraz. Çok şık olmuş.

Bu arada ön lipi nereden temin ettin?

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;600683
Hocam zevkini taktir ettiğimi belirteyim öncelikle. Arabayı çok tadında kişiselleştirmişsin.

Ben özellikle jantlarını çok sevdim. Dotz markasının hanzo diye bir jantı vardır. Çok pahalı olduğundan almak kısmet olmadı. Ona benzettim biraz. Çok şık olmuş.

Bu arada ön lipi nereden temin ettin?

Çok teşekkür ederim. Jantlar da benim en hoşuma gitmeyen şey şuan nedense.. [emoji848] ön lip, tavan spoiler ve arka diffisör orjinal monte carlo parçaları. Sadece yan marşpiyelleri kaldı o da yaza doğru inşallah. Fiyat hiç sormayın malum orjinal parçalar [emoji17]

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Selam,

Akşam üstü Aynalar ve Ön panjur çerçevesini piano black kaplama yaptık. Bundan sonraki aşamalar, cam filmi , siyah 16'' jant , Difüzör, Ön lip

Logoyu da taktık, Hocam püf noktasını öğrendim kaputu açıp panjur üstündeki plastiğin vidalarını söküp aradan eli daldırıyoruz içeri :)

[MENTION=13909]jackalcarlos_18[/MENTION]

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
PlastiDip midir nedir bu? Folyo ile kaplandıysa resimlerde çok düzgün duruyo ama yakından bakmak lazım.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9210]Sathoriani[/MENTION] Hocam folyo akşam olduğu için fotoğraf kalitesi kötü, Yarın gündüz çekilmiş foto atarım yine :)

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;600704
[MENTION=9210]Sathoriani[/MENTION] Hocam folyo akşam olduğu için fotoğraf kalitesi kötü, Yarın gündüz çekilmiş foto atarım yine :)

Folyoya göre çok iyi duruyor maşallah. O incecik yere folyo nasıl çektiler ve öyle düz kesebildiler kenarlardan ilginç. Ama başarılı güle güle kullanın. [emoji4][emoji1303]

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;600707
Folyoya göre çok iyi duruyor maşallah. O incecik yere folyo nasıl çektiler ve öyle düz kesebildiler kenarlardan ilginç. Ama başarılı güle güle kullanın. [emoji4][emoji1303]

Teşekkürler bende zor olacak diye düşündüm ama çok kolay oldu 2 dk da taktılar. O alanı bir bütün folyo ile yapıştırıp ortadaki ve kenardaki parçaları maket bıçağı ile kesip atıyorlar gerisi normal kaplama tekniği. :)

Ayna kapaklarını sökmek için daha fazla uğraştılar yeni diye zor çıktı, Onun oval köşesini falan iyi işçilik çıkardılar.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;600713
Teşekkürler bende zor olacak diye düşündüm ama çok kolay oldu 2 dk da taktılar. O alanı bir bütün folyo ile yapıştırıp ortadaki ve kenardaki parçaları maket bıçağı ile kesip atıyorlar gerisi normal kaplama tekniği. :)

Ayna kapaklarını sökmek için daha fazla uğraştılar yeni diye zor çıktı, Onun oval köşesini falan iyi işçilik çıkardılar.

Ayna kapağı ben kırmızı olanı aldım ama siyahı da vardı ve hala duruyordu serviste 110₺ filandı galiba. 100₺ folyoya vereceğine iki ayna kapağın olurdu aslında. Ama bu da gayet başarılı.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] Aynen kardeş ordan daldırıyorsun elini vidaliyorsun:). Vidalarin arkasina somunlarin önüne ben metal somun da attim iyi tutsun genleşmeden falan yavas yavas gevsemesin diye saglam oldu. Yikamaya falan verdiginde adamlari uyar oraya tazikli suyla cok abanmasinlar kayiyor logo asagiya dogru sonra sen duzeltiyorsun eski yerine getiriyorsun:)). Gule gule kullan. Yapiskanli olani nereye yalistirdin?.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13909]jackalcarlos_18[/MENTION] Sağolun hocam yapışkanlı olandan almadım sadece ön ızgaraya takılandan aldım.

[MENTION=9210]Sathoriani[/MENTION] Valla şimdilik böyle yaptık deforme olursa alırız servisten.

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
11.11 de aldığım ledler geçen hafta gelmişti uyguladım ve süper oldu,

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi yikatayim rezil olduk bari bir temiz halini yukleyim dedim:)

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14340]A.L.P.E.R[/MENTION]

Hocam yanlış anlamayın lütfen araba akvaryum gibi olmuş :D

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14340]A.L.P.E.R[/MENTION] [MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] ben de katılıyorum içerisi parlıyor mubarek havalimanına girerken yak bunu polisin durdurup aramasına gerek kalmaz ne var ne yok görür zaten:) ama döşemenin açıklığına çok yakışmış bence içeriyi açmış sevdim benim de yapasım geldi. Eğer araçta mevcut değilse şimdi buna arkalar 2 numara önler 1 numara ziebart cam filmi yaptır öyfff:)