škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 222049

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
@corvette

Yok bende farkettim beyaz olan taktım zaten buz mavisi iyi bir renk değilmiş. :D

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: A.L.P.E.R;600949
@corvette

Yok bende farkettim beyaz olan taktım zaten buz mavisi iyi bir renk değilmiş. :D

[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] kurban olam şu noktayı sil profil isminden ya sürekli boşa düşüyor mentionlar:)

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;600948
[MENTION=14340]A.L.P.E.R[/MENTION] [MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] ben de katılıyorum içerisi parlıyor mubarek havalimanına girerken yak bunu polisin durdurup aramasına gerek kalmaz ne var ne yok görür zaten:) ama döşemenin açıklığına çok yakışmış bence içeriyi açmış sevdim benim de yapasım geldi. Eğer araçta mevcut değilse şimdi buna arkalar 2 numara önler 1 numara ziebart cam filmi yaptır öyfff:)

aynen öyle Polis çevirmede durdurdu özellikle el sıkıp teşekkür etti insanlar cevap vermeye eriniyor siz ne yapmışsınız ben aracıma takayım nerden aldınız dedi :D

Fotodan farkedilmiyor ama arka 2 ön bir 3m film var :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14340]A.L.P.E.R[/MENTION] kısaca bir anlatsana kardeş nerden aldın nasıl uyguladın diye?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ürün bu

https://tr.aliexpress.com/item/2pcs-lot-36mm-39mm-42mm-Festoon-canbus-9SMD-5630-5730-LED-for-BMW-for-BENZ-for/32255841375.html?spm=2114.13010608.0.0.qQqyzp&detailNewVersion=&categoryId=200002080

20 güne çinden geliyor  ben 41mm olarak ölçmüş ve ondan almıştım şu an 41mm yok 42olmaz 39 olabilir çünkü takarken platini esnetme imkanı var uygularken en büyük hatam tuşların olduğu bölümü komple çıkar düşündüm ve bira zorladım meğer sadece ampülleri olduğe şeffaf kapak çıkıyormuş diğer markalarda komple çıkıyordu :) gerisi çıkar-tak.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14340]A.L.P.E.R[/MENTION] elektrik arıza ışığı falan yakar mı acaba ya da aküyle ilgili bir saçmalama yapar mı hiç araştırmadım direk sende gördüm şuan o nedenle saçma sorular soruyor olabilirim. Bir de kaçtane alayım hangi ampüllerin yerine uygulanabilir bu?.  39mm olur diyorsan onu alacam 41 tam mı oldu ideali oysa 41 bulmaya çalışayım.
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2016, 13:33:36 Gönderen: jackalcarlos_18 »

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;600960
[MENTION=14340]A.L.P.E.R[/MENTION] elektrik arıza ışığı falan yakar mı acaba ya da aküyle ilgili bir saçmalama yapar mı hiç araştırmadım direk sende gördüm şuan o nedenle saçma sorular soruyor olabilirim. Bir de kaçtane alayım hangi ampüllerin yerine uygulanabilir bu?.  39mm olur diyorsan onu alacam 41 tam mı oldu ideali oysa 41 bulmaya çalışayım.

41mm de biraz uzuk kaçıyor 39 çok rahat olacaktır gevşek kalırs kağıtla bile metali destekleme imkanı var ama uzun zor olur, hayır arıza felan vermiyor önceki araçlarıma ve bir çok marka araca uyguladım hiçbir sorun olmadı aküye zararı yok karı var çünkü halojen ampülden çok çok daha az akım çekiyor  ön tavan ortaya oluyor bende cama tavan var iki yanlarda var ışık onlara da oldu bagaja ve üst yanlardaki ampüllerde 5w5 modeli oluyor plakaya bakmadım. Adet olarak 5 adet almıştım daha çok alsaydım isteyende çok oldu. şuan teki 3lira indirmde almıştı m1.5 liraydı  burada bulsan bile 20 lira isterler sanayide.
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2016, 13:44:54 Gönderen: A.L.P.E.R »

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;600950
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] kurban olam şu noktayı sil profil isminden ya sürekli boşa düşüyor mentionlar:)

Hocam diğer forumdan kalma Corvette c5 ve c6 kasa hastasıyım. Sadece Corvette alınmıştı nokta koydum sonuna şimdi burada da üyelik yaparken aynı şekilde yapmışım :D

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: A.L.P.E.R;600964
[MENTION=13909]jackalcarlos_18[/MENTION]  cam tavanmı aracınız öyle ise evet oda olur  ben bunlarıo aldım daha gelmedi  bunlar lensli daha güçlü
https://tr.aliexpress.com/item/1-t10-led-192-W5W-super-bright-27smd-canbus-NO-Error-Car-marker-Auto-Wedge-Clearance/32708793452.html?spm=2114.13010608.0.0.rto8vA&detailNewVersion=&categoryId=200002080

Cam tavan değil kardeş normal Style paket

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araştırdım biraz baktım farklı forumlarda sipariş geçtim aliden:). Saolasın. Uygulamayı yaparken iç aydınlatma sigortasını yerinden çıkarmama gerek var mı?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13909]jackalcarlos_18[/MENTION]   amerikan parkları kaç liraya açtırmıştın

Bu piano black siyahın matı mı parlağı mı :hmm:
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2016, 18:42:08 Gönderen: smtcglr »