škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 222101

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;601749
Fiyat ? bende llumar düşünüyorum bilgi verebilirsen sevinirim

İstanbul bahçelievlerde LLumar bölge bayide ATC serisi 250 Tl  7 yıl garantili,  ayrıca garanti kartıda veriyorlar:ok:
Sanırım ankaradasınız orada 200 tl ye yapan bir dükkan görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam.

smtcglr, teşekkürler yarın atarım
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2016, 23:48:52 Gönderen: Corvette. »

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;601751
Ben de bugün yaptırdım. Ön camlar Llumar Atc 50, arkalar Atc 35 oldu. Fiyatı da 225 TL.

Ankarada nerden yaptırdın acaba ? Doha cam filmi arkadaşlarım önerdi ama pahalı 300tl üstünde fiyat vermişti.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de bugün yaptırdım. Ön camlar Llumar Atc 50, arkalar Atc 35 oldu. Fiyatı da 225 TL.

Fatura, sertifika ve garanti kartı da verildi

Benim aracın uygulaması bu linkte: https://mobile.donanimhaber.com/anka...i--122489289-7

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;601757

Fatura, sertifika ve garanti kartı da verildi

Benim aracın uygulaması bu linkte: https://mobile.donanimhaber.com/anka...i--122489289-7

Evet senin aracın resimlerinide koymuşlar Beyaz Fabia Kombi olan :ok:

Çevrimdışı Gökmen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende uzun zamandır film yaptırmayı düşünüyorum lumar marka orjinal mi ve işçilik nasıl yaptıran arkadaşlar memnun sa bende düşünüyorum

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökmen;601799
Bende uzun zamandır film yaptırmayı düşünüyorum lumar marka orjinal mi ve işçilik nasıl yaptıran arkadaşlar memnun sa bende düşünüyorum

Kutuları filan orijinaldi. Kargo etiketlerine filan da baktım sıkıntı yoktu. İşçilik de iyi, ancak erken saate randevu alın yapan kişi yoruluyor :)

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] Şimdilik bu fotoları çekebildim güzel alanda daha güzel bir foto çektiğimde atarım yine.

« Son Düzenleme: 18 Aralık 2016, 20:15:28 Gönderen: Corvette. »

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION]   tavanı siyah düşünmüyormusun ? ben tavan + yan aynalar siyah düşünüyorum şahsen Monte Carlodaki gibi.

Jantlarıda siyah yaptırıcam. Baharda tabi bu dediklerim :) para bitti

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION] Yok hocam tavanı düşünmüyorum yapsam güzel olur ama kaldırınca kötü oluyor folyo ton farkı oluşuyor diğer bölümlerle. Bu yüzden ön kaputa şerit yaptırmaktan vazgeçtim.

Bende orjinal jantı boyamak yerine yeni siyah jant alıcamda ama pahalıya patlıyor. Orjinal jant kalın kötü durur, ince olsaydı 300-400 e boyuyorlar.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION]

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Ben de film taktırmayı düşünüyorum; ama numarasında kararsızım. Aracımda siyah tavan ve siyah jant var. Bunlarla uyumlu olacak tona karar veremiyorum. Senin taktırdıkların kaç numara oluyor?

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION]

Teşekkür ederim, 2 numara LLumar marka Atc20 olarak geçiyor. Bence ideal 2 numara ön camdan ışık aldığından dışardan bakınca ön çok koyuda durmuyor. Jantlarda siyahsa çok güzel durur.
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2016, 22:38:42 Gönderen: Corvette. »

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;601842
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION]

Teşekkür ederim, 2 numara LLumar marka Atc20 olarak geçiyor. Bence ideal 2 numara ön camdan ışık aldığından dışardan bakınca ön çok koyuda durmuyor. Jantlarda siyahsa çok güzel durur.

Bende birde kırmızı ibiza var onun arka camlar 3 ön 2 ama 3 numara çok koyu geliyor.

Hocam 2 numara ATC35 olarak geçiyor benim bildiğim. Açıktan koyuya 50-35-20-5 diye gidiyor. 1 numara 50, 2 numara 35 oluyor ;)

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;601868
Hocam 2 numara ATC35 olarak geçiyor benim bildiğim. Açıktan koyuya 50-35-20-5 diye gidiyor. 1 numara 50, 2 numara 35 oluyor ;)

Sanırım haklısınız karıştırdım ben :)

Çevrimdışı Zubeyrtalha

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;601754
İstanbul bahçelievlerde LLumar bölge bayide ATC serisi 250 Tl  7 yıl garantili,  ayrıca garanti kartıda veriyorlar:ok:
Sanırım ankaradasınız orada 200 tl ye yapan bir dükkan görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam.

smtcglr, teşekkürler yarın atarım

Merhaba arkadaşlar inşallah yakın zamanda 1.2 TSI dsg combi ile Fabia sahipleri arasına bende katılacağını İstanbul Avekte 61.700 e anlaştık size birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim
Birincisi bolero ya her telefon uyumlu mu Android auto ile bağlantı sorunu oluyor mu
İkincisi araba için görüşürken Williams diye bir markanın temsilcisi geldi ve seramik kaplama ile cam filmi satmaya çalıştı cam filmi için 600 lira istiyorlar ikisi birlikte motor korumada dahil 1300 TL dediler sizce mantıklı mı fiyat bana biraz uçuk geldi
Üçüncüsü orijinal kauçuk paspas hediye ederiz dediler ama sanki standardı hediye gibi gösteriyorlar
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Zubeyrtalha;601900
Merhaba arkadaşlar inşallah yakın zamanda 1.2 TSI dsg combi ile Fabia sahipleri arasına bende katılacağını İstanbul Avekte 61.700 e anlaştık size birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim
Birincisi bolero ya her telefon uyumlu mu Android auto ile bağlantı sorunu oluyor mu
İkincisi araba için görüşürken Williams diye bir markanın temsilcisi geldi ve seramik kaplama ile cam filmi satmaya çalıştı cam filmi için 600 lira istiyorlar ikisi birlikte motor korumada dahil 1300 TL dediler sizce mantıklı mı fiyat bana biraz uçuk geldi
Üçüncüsü orijinal kauçuk paspas hediye ederiz dediler ama sanki standardı hediye gibi gösteriyorlar
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Hocam merhaba. Avek'teki araba şeker beyaz olan ise sanırım o araç 4-5 aydır showroomda idi. Ben alırken görüşmüştüm. Ancak hiç indirim yapmamışlar. Liste fiyatı üzerinden şu an 2,000 TL indirim kampanyasını sunmuşlar. Eğer o bekleyen araç ise 60,000-60,500 e kadar düşebilirlerdi. Neyse hayırlı olsun şimdiden. Bu arada ben de Fabia Combi sahibiyim :)
Android Auto için telefonun 5.0 ve üzeri olması lazım. Apk mirror'dan Android Auto ve google.play music indirmeniz lazım.
Cam filminde de 3M ve Llumar en iyi iki marka diye biliyorum. Şu an 250 TL ye İstanbul'da kampanya var. Orada Llumar marka yaptırabilirsiniz. 600 çok fazla cam filmi için.
Kauçuk paspas standart olarak veriliyor. Hatta forumdan  bir arkadaşımız Yüce Auto'dan teyit etti durumu. Bayinin sizi kandırmasına fırsat vermeyin. Hediye olarak şaft paspası, bagaj havuzu ve filesi isteyin :)