škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 222106

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;616801
Mevcut silecek orjinalse sanayiden sadece lastiğini alıp değiştirebilirsin.
15 liraya silecek lastiği aldım. 3 silecegi de değiştirdim. Bakalım ne kadar süre idare edecek [emoji4]

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14622]oktay1975[/MENTION] ürünün montajını yaptınız mı acaba?

Çevrimdışı oktay1975

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;616828
[MENTION=14622]oktay1975[/MENTION] ürünün montajını yaptınız mı acaba?

Henüz yapmadım . İş güç derken araç kirli yıkatmadım.
Aynı zamanda seramik kaplandı 10 gün sünger sürme dedi.
Bekliyorum bakalım.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oktay1975;616842
Henüz yapmadım . İş güç derken araç kirli yıkatmadım.
Aynı zamanda seramik kaplandı 10 gün sünger sürme dedi.
Bekliyorum bakalım.

Keske seramik kaplama yaptirmasaydiniz, en iyisi ben bu isi mukemmel yapiyorum uzerime yok diyenin ürünu ve uygulamasi bile 1 yaz veya 1 kış suruyor sonra pert. Seramik kaplama tamamen hikaye. En guzeli her Mayista ve her Kasimda olmak uzere 2 kere kaliteli bir pasta cila attirmak. Aracin en guzel dis bakimi budur. Seramik olsun Nano bilmem ne zimbirtisi olsun hepsi fiyasko para tuzagi. Ben yaptirdim, yaptirmadan once ove ove bitiremediler yaptirdiktan sonra abi firca vurma abi sunger vurma abi tazyikli suyla yakindan ateş etme abi güneşte birakma abi kuş pisliginde çam recinesinde hemen yika vs vs. Lan niye yaptirdik zaten bunlara dikkat edebilecek olsam arabaya muşamba sererim her aksam da su tutarim ne anladik o isten. Seramik kaplatan 8 tane arkadasim var farkli zamanlarda yaptirmişiz, farkli firmalarda. Kimisi serviste satis sirasinda (benim gibi) araci teslim alirken yaptirmis kimisi farkli tuning ve temizlik firmalarinda yaptirmis. Ortak dusuncemiz para tuzagi.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Köpekbalığı antenim parlak geldi hoşuma da gitti. mat istiyordum ama matı yokmuş bende plastidip siparişi verdim en kısa sürede mat siyah boyayacağım :)  İlk foto da daha net ön ve arka kapı arasındaki parlak siyah plastiği mat kapladım :D

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim siparişler nedense aksadı bu ara 20 gün oldu gelen giden yok :/
O antenden bende sipariş verdim bekliyorum inşallah boyutu sizdeki kadardir

Çevrimdışı oktay1975

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;616888
Keske seramik kaplama yaptirmasaydiniz, en iyisi ben bu isi mukemmel yapiyorum uzerime yok diyenin ürünu ve uygulamasi bile 1 yaz veya 1 kış suruyor sonra pert. Seramik kaplama tamamen hikaye. En guzeli her Mayista ve her Kasimda olmak uzere 2 kere kaliteli bir pasta cila attirmak. Aracin en guzel dis bakimi budur. Seramik olsun Nano bilmem ne zimbirtisi olsun hepsi fiyasko para tuzagi. Ben yaptirdim, yaptirmadan once ove ove bitiremediler yaptirdiktan sonra abi firca vurma abi sunger vurma abi tazyikli suyla yakindan ateş etme abi güneşte birakma abi kuş pisliginde çam recinesinde hemen yika vs vs. Lan niye yaptirdik zaten bunlara dikkat edebilecek olsam arabaya muşamba sererim her aksam da su tutarim ne anladik o isten. Seramik kaplatan 8 tane arkadasim var farkli zamanlarda yaptirmişiz, farkli firmalarda. Kimisi serviste satis sirasinda (benim gibi) araci teslim alirken yaptirmis kimisi farkli tuning ve temizlik firmalarinda yaptirmis. Ortak dusuncemiz para tuzagi.

Aynı şekilde güşünüyorum.
Fakat yinede biz Türk milleti olarak araçlarımız bakmayı severiz.  
Sağlık olsun bakalım nekadar gidecek .
Saygılar.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] güzel olmuş maşallah. O ürünün linkini atar mısınız ben de beyaz düşünüyorum. Sanırım tam oturmuş sıkıntı yok ?

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;616957
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] güzel olmuş maşallah. O ürünün linkini atar mısınız ben de beyaz düşünüyorum. Sanırım tam oturmuş sıkıntı yok ?

Tam oturuyor sıkıntı yok bende beyaz uyguladım. Beyazı uygulayınca tam aracın kendi orjinal anteniymiş gibi duruyor renk farkı ton farkıda yok.

linki birkaç sayfa arkada bende atmıştım hepsiburada da var.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@Uzman24 buyur hocam http://www.hepsiburada.com/dreamcar-shark-beyaz-oto-anten-p-OTEV8031203

Aynen tam oturdu yerine ben en alta folyo yapıştırdım üstüne de çift taraflı bantı yapıştırdım ne olur ne olmaz diye, belki sökerim çift taraflının balı kalmasın folyo çok kolay sökülüyor tavsiye ederim. Bide benimki parlak geldi onu plasti dip ile mat yapacağım.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2017, 13:34:17 Gönderen: smtcglr »

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;616974
@Uzman24 buyur hocam http://www.hepsiburada.com/dreamcar-shark-beyaz-oto-anten-p-OTEV8031203

Aynen tam oturdu yerine ben en alta folyo yapıştırdım üstüne de çift taraflı bantı yapıştırdım ne olur ne olmaz diye, belki sökerim çift taraflının balı kalmasın folyo çok kolay sökülüyor tavsiye ederim. Bide benimki parlak geldi onu plasti dip ile mat yapacağım.

Teşekkür ederim ben beyaz sipariş ettim bakalım nasıl olacak

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11723]Uzman24[/MENTION] Beyazı merak ediyorum taktıktan sonra yandan önden arkadan foto atar mısın, daha güzel olursa belki beyaza boyarım :D

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Red & Grey Collection Folyolarımızı da yapıştırdık.. sadece ve sadece yan marşpiyellerimiz kaldı, bi de nazar boncuğu.. [emoji4][emoji4]

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;617049

Red & Grey Collection Folyolarımızı da yapıştırdık.. sadece ve sadece yan marşpiyellerimiz kaldı, bi de nazar boncuğu.. [emoji4][emoji4]
Hocam maşallah çok güzel. Nerden aldın Red & Grey i? Bende istiyorum ama servis sıfır araçla geliyor diyor.

JAZZ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;617053
Hocam maşallah çok güzel. Nerden aldın Red & Grey i? Bende istiyorum ama servis sıfır araçla geliyor diyor.

JAZZ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Servis getirtti.. Sıfır araçla gelmiyor? Red&Grey yada Monte Carlo getirebiliyorlar mıymış acaba?