škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 222140

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;618218
Ben kısa farların akü tarafındaki lambasını 150 mm karga burnu yardımıyla çamurluğun içerisindeki kapağı sökerek değiştirdim. Diğeri çok basit zaten. İki kısa farı değiştirmek ortalama 20 dakikamı almıştır, o da acemilikten :D

İlk fırsatta deneyeceğim kısaları değiştirmeyi, ampülleri aldım daha havalar malum dün değiştirim dedim yağmur durmadı mübarek :D

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;618222
https://tr.aliexpress.com/item/1156PY-PY21W-BAU15S-LED-Bulbs-With-Projector-7-5W-7507-Amber-Yellow-White-Red-Auto-Turn/32683711673.html?shortkey=InAJNzMF&addresstype=600

bu ürünü alacaksınız :)
Bu ampulü 1 adet sipariş verince çift mi geliyor?? Eğer tek ise 2 sipariş vermem lazim.. onda da 1.66 dolar nakliye çıkıyor..

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remy;618231
Bu ampulü 1 adet sipariş verince çift mi geliyor?? Eğer tek ise 2 sipariş vermem lazim.. onda da 1.66 dolar nakliye çıkıyor..

1 adet geliyor yani sizin 2 tane almanız lazım :)  nakliye dahil 7,64 dolar yapıyor o da aşağı yukaru 30 tl.  70-100 tl nereee 30 tl nere. 100 ona vereceğinize 100 liraya alixpressden sis led sinyal led araç içi aydınlatma kedi arka sinyal stop geri vites kamerası ledi alırsınız :D

Alıntı yapılan: Bilgic;618218
Ben kısa farların akü tarafındaki lambasını 150 mm karga burnu yardımıyla çamurluğun içerisindeki kapağı sökerek değiştirdim. Diğeri çok basit zaten. İki kısa farı değiştirmek ortalama 20 dakikamı almıştır, o da acemilikten :D

akü değilde diğer taraftaki kısa farı nasıl değiştirdin anlatabilir misin demin biraz denedim ama fazla da zorlamadım malum gözükmüyor elimi daldırıp sökmeye çalıştım :D
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2017, 22:17:13 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;618236
1 adet geliyor yani sizin 2 tane almanız lazım :)  nakliye dahil 7,64 dolar yapıyor o da aşağı yukaru 30 tl.  70-100 tl nereee 30 tl nere. 100 ona vereceğinize 100 liraya alixpressden sis led sinyal led araç içi aydınlatma kedi arka sinyal stop geri vites kamerası ledi alırsınız :D
Sis led ve sinyal için hangi ürünü aldınız? Elim degmisken onuda sipariş edeyim

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bilmeyen etmeyen yada uğraşmak istemeyen ne yapsın gidiyor oralara :)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;618236

akü değilde diğer taraftaki kısa farı nasıl değiştirdin anlatabilir misin demin biraz denedim ama fazla da zorlamadım malum gözükmüyor elimi daldırıp sökmeye çalıştım :D

Hocam kapağı açtıktan sonra kare şeklinde soket var. Onu saat yönünün tersine çeviriyorsun, korkmayın bir şey olmuyor. Daha sonra tık diye ses geliyor, kendinize doğru çektiğiniz zaman çıkmış oluyor :D

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kare söketi buldum da zorlamadım :D hemen deniyorum eyvallah sağolasın.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kiydik paraya fabia yi donattik[emoji2]

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15464]Baysun[/MENTION] hayırlı olsun, aldıklarının fotoğraflarını atma şansın varmı özellikle telefon tutucu, çıkarılabilri çöp poşeti, gövde ayna dekoratif kırmızı L-R

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;618297
[MENTION=15464]Baysun[/MENTION] hayırlı olsun, aldıklarının fotoğraflarını atma şansın varmı özellikle telefon tutucu, çıkarılabilri çöp poşeti, gövde ayna dekoratif kırmızı L-R
Sağol hocam. Cep telefon tutucu ya ancak iPhone 5s falan sığar. Daha büyüğü sığmaz. Ona göre düşünün. Resimleri koyacağım henüz kutularında hepsi. Şerit projem red &grey onu tamamlayayim ayna kablarini takicam birde jantlari kırmızı yapıp resimlerini atacağım

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;618298
Sağol hocam. Cep telefon tutucu ya ancak iPhone 5s falan sığar. Daha büyüğü sığmaz. Ona göre düşünün. Resimleri koyacağım henüz kutularında hepsi. Şerit projem red &grey onu tamamlayayim ayna kablarini takicam birde jantlari kırmızı yapıp resimlerini atacağım

Jantlari kirmiziya plasti dip ile mi yapacan hocam?, benim Pasifik Mavi aracima mat siyah yapasim var uzun zamandir ama cesaret edemiyorum nasil gorunur acep diye. Parasinda degilim emek verip yapacam 3 saat ugrasacam sonra yakismaz ise cikarmak zorunda kalacam. Namussuz tek lastige yapinca da anlasilmiyor en az ikisine yapcan ki anlasilsin nasil durduu:))

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen plasti dip ile düşünüyorum. Gözü karartim. Gerçi internete resimleri var ama bakalım. Şöyle bir şey olacak sanırım

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle