škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 220773

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RobinFood

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;625247
herhangi bir reklamcı ya gidip orda yaptırabilirsiniz. Mat siyah güzel olur düşüncesindeyim.

Teşekkürler cevaplarınız için. Aslında mat siyah da güzel olabilir. Bir de aklımı kurcalayan birşey daha var. Hatay çok sıcak (daha önceki aracımda ileri derecede güneş yanığı oluşmuştu) o yüzden bu kaplama malzemesi zamanla konsola iyice yapışır ve gün gelir çıkarmak istersek sorunsuz şekilde çıkar mı acaba :hmm:

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RobinFood;625250
Teşekkürler cevaplarınız için. Aslında mat siyah da güzel olabilir. Bir de aklımı kurcalayan birşey daha var. Hatay çok sıcak (daha önceki aracımda ileri derecede güneş yanığı oluşmuştu) o yüzden bu kaplama malzemesi zamanla konsola iyice yapışır ve gün gelir çıkarmak istersek sorunsuz şekilde çıkar mı acaba :hmm:

hocam yapışır bizimkiler gibi verniği ince arabaların affedersiniz anasını bile ağlatır. konuyu iyice araştırıp uygulamayı öyle yapın bence, detailing firmaları yönlendirme yapacaklardır.

Çevrimdışı RobinFood

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Keşke şu konsol kısmındaki parlak bölüm kolay tak çıkar özelliği olan bişey olsaydıda istediğimiz gibi kişiselleştirebilseydik.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RobinFood;625255
Keşke şu konsol kısmındaki parlak bölüm kolay tak çıkar özelliği olan bişey olsaydıda istediğimiz gibi kişiselleştirebilseydik.

hocam çok pardon ya siz iç kaplamadan bahsediyormuşsunuz. ben tavanı kaplatmaktan bahsettiğinizi sandım, reklamcı falan deyince de kafam iyice oraya gitmiş. iç kaplamada sorun olacağını düşünmüyorum, üzerindeki yapışkan atsa bile yüzey kaygan olduğu için kolayca temizlenebilir.

Çevrimdışı RobinFood

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;625257
hocam çok pardon ya siz iç kaplamadan bahsediyormuşsunuz. ben tavanı kaplatmaktan bahsettiğinizi sandım, reklamcı falan deyince de kafam iyice oraya gitmiş. iç kaplamada sorun olacağını düşünmüyorum, üzerindeki yapışkan atsa bile yüzey kaygan olduğu için kolayca temizlenebilir.
Önemli değil hocam. Sağolasın[emoji106]

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda düşünmüş onu hocam. Ekteki linkte kişisel foto bile koyabiliyorsun gövde rengni göre. Ben oğlumun resmini yaptırdım. Bir arkadaşım prag a gidiyordu ona da aldırdım. 2 adet koyuyorlar zarfa ne olur ne olmaz diye. [MENTION=16111]RobinFood[/MENTION]  [MENTION=14289]smtcglr[/MENTION]  [MENTION=15831]irfun4ever[/MENTION]
http://eshop.skoda-auto.com/cz/en/b2c/fabia-iii--1/customer-foil-white-6v0064317cxx/0/1/24/43/1001

Çevrimdışı RobinFood

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baysun;625274
Skoda düşünmüş onu hocam. Ekteki linkte kişisel foto bile koyabiliyorsun gövde rengni göre. Ben oğlumun resmini yaptırdım. Bir arkadaşım prag a gidiyordu ona da aldırdım. 2 adet koyuyorlar zarfa ne olur ne olmaz diye. [MENTION=16111]RobinFood[/MENTION]  [MENTION=14289]smtcglr[/MENTION]  [MENTION=15831]irfun4ever[/MENTION]
http://eshop.skoda-auto.com/cz/en/b2c/fabia-iii--1/customer-foil-white-6v0064317cxx/0/1/24/43/1001
Zaten düşünmese ayıp ederdi hocam.İyi oldu bunu öğrendiğim eywallah.uygulamayı sen mi yaptın?profesyonel uygulama gerektirir demiş ama illa ki servis yardımıyla yaşılacak bişey gibide durmuyor.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RobinFood;625279
Zaten düşünmese ayıp ederdi hocam.İyi oldu bunu öğrendiğim eywallah.uygulamayı sen mi yaptın?profesyonel uygulama gerektirir demiş ama illa ki servis yardımıyla yaşılacak bişey gibide durmuyor.

Benim hanım yaptı :) cam filmi yapıştırmak tan farkı yok merak etme

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı yapılan: Baysun;625282
Benim hanım yaptı :) cam filmi yapıştırmak tan farkı yok merak etme

Telefona cam filmi gibi yani

« Son Düzenleme: 04 Ekim 2017, 09:01:25 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı RobinFood

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tamamdır.Ben de hanıma yaptrayım o vakit [emoji4]

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;625247
herhangi bir reklamcı ya gidip orda yaptırabilirsiniz. Mat siyah güzel olur düşüncesindeyim.

Süper kalite Ultra Parlak 5D Karbon Fiber Vinil Wrap 4D Doku Süper Parlak Ile 5D Karbon Film Boyutu: 10/20/30/40/50/60x152 cm
 http://s.aliexpress.com/AR32YRZN
(from AliExpress Android)

Bunu almistim. Cikartinca kalinti kalmiyor ama ben beceremedim daha dogrusu torpido ustu oldu ama daha ince kisimlar olan ekran etrafi dandik olunca cektim cikardim

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu carbon ile skoda nın gönderdiği folyo arasında çok fark var. carbonu yapıştırmak çok zor. Folyo öyle değil bizim bildiğimiz folyolar gibi de değil baloncuk yapmıyor iz bırakmıyor.
kaç tl ye mal oluyor acaba.
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2017, 08:51:51 Gönderen: smtcglr »

Çevrimdışı ea777

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bir sorum olacaktı.Benim fabia yarış mavisi hemen çiziliyor ve belli oluyor bugün yine yan kapıya yan araçtaki kişi insan olmadığı için kapıyı açarken çok hızlı bir şekilde vurdu.Arabanın çizilmedik yeri kalmadı zaten o ayrı mesele, sizce yan çıta yaptırmalı mıyım bunun başka bir çözümü varmıdır.

Çevrimdışı Baysun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;625319
Bu carbon ile skoda nın gönderdiği folyo arasında çok fark var. carbonu yapıştırmak çok zor. Folyo öyle değil bizim bildiğimiz folyolar gibi de değil baloncuk yapmıyor iz bırakmıyor.
kaç tl ye mal oluyor acaba.

18,5 euro . çİFT GÖNDERİLİYOR

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
  Aynaları ve ön ızgaradaki kromu piano black kaplatmayı düşünüyorum shark anten takılı daha sonradan jantları da plasti dip kaplayacağım araç yarış mavisi nasıl olur sizce ..    

Çevrimdışı Ömeravni

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cıkarılıs fotosu yokmu tırnak olayı nerde bilgi verebilirmisin