škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 222066

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;598764
Arkadaşlar bu 2 ürünü almak istiyorum, Servisten istediğimizde getirtebiliyorlar mı ? Yada kenarlarını maskeleyip diapart boya ilemi boyasam ? (Ama boya mat kalıyor)

http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA-III/Fabia-III-original-Skoda-mirror-caps-full-replacement-MONTE-CARLO-BLACK

http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA-III/Fabia-III-BLACK-MAGIC-grille-frame-from-the-MONTE-CARLO-edition

Bende aynı yerleri diapart boya yapmayı düşünüyorum. 25 tl tüpü

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaş onu sormamış servisler isteyince getirtiyormu bunu bende merak ediyorum ?

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu dipart boya uygulandıktan sonra folyo gibimi sökülüyor. Eğer öyleyse deneyip beğenmezsem sökerim.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;598855
Bu dipart boya uygulandıktan sonra folyo gibimi sökülüyor. Eğer öyleyse deneyip beğenmezsem sökerim.

aynen öyle folyo dan daha kolay sökülüyor hatta. folyo bal bırakıyor diapart onu da bırakmıyor ;)

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: -CND-;598708
Sonunda ürünü arabada deneme imkanım oldu. Küllük veya benim kullandığım şekli ile bozuk para kutusunun durduğu yere uyum sağlıyor.

Ancak bu ürün kullanılacaksa küllüğe araç içinde yer kalmıyor. Çünkü yan taraftaki alan iki ürün için de küçük kalıyor.

Bir diğer eksi yanı da ürünü koyduğumuz alanın ön tarafındaki kartlık kısmına ulaşımı limitliyor oluşu. Bunlar dışında tamamen sorunsuz ve keyifli bir ürün.

Usb tarafından gelecek kablo için de kendi üzerinde bir slot var gayet güzel şekilde gelip kablo karmaşası yaratmadan yerine takılıyor.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Ürün küllük yerine değil de o küçük yere sığıyor olsaydı amazondan alacaktım ben de ama telefonu ceket/mont cebinde taşımak daha mantıklı bu haliyle.

Hele bir de Apple'ın altı üstü bu plastik parçasına 200 lira çekmesi var tabi. O ayrı.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Firzen;597053
Küçük bardaklığı verimli kullanabileceğim bi ürün buldum nihayet ve satın aldım. Fakat biraz tuzlu. 110 tl.

Hocam küçük bardaklık için olduğunu söylemişsin ama senden sonra satın alan arkadaş küçük bardaklığa sığmadığını söylüyor. O arkadaş farklı bir ürün mü aldı yoksa sen denemeden mi yazdın?

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar öncelikle, aynen bardaklığa konulan telefon tutacağı benim de elime ulaştı. Kusura bakmayın yoğun olduğum için yazamadım bu aralar. Evet ben de tam olarak gireceğinden emin olmayarak aldım fakat şu an küçük bardaklık kısmına ite kaka oturttum ve öyle kullanıyorum. Fotoğraf çeker koyarım. Bir problem oluşturmadı gayet sağlam duruyor. Telefonumu da bağlıyorum. Yolculuk sırasında hiçbir sarsıntı titreme bağlantı kopukluğu olmuyor. Büyük bardaklık kısmındaki küllük biraz havada ama o da titreşmeden yerinde duruyor. Gönül isterdi ki boyutları tam otursun fakat şu an için rahatsız edici bi durumum yok benim açımdan. Muadilleri var ve küçük kısma tam oturuyor ise onlara yönelebilirsiniz. Yok ve hala böyle birşeye ihtiyacınız var ise yine bu ürünü tavsiye ederim.
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2016, 10:26:58 Gönderen: Firzen »

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Firzen;599075
Selamlar öncelikle, aynen bardaklığa konulan telefon tutacağı benim de elime ulaştı. Kusura bakmayın yoğun olduğum için yazamadım bu aralar. Evet ben de tam olarak gireceğinden emin olmayarak aldım fakat şu an küçük bardaklık kısmına ite kaka oturttum ve öyle kullanıyorum. Fotoğraf çeker koyarım. Bir problem oluşturmadı gayet sağlam duruyor. Telefonumu da bağlıyorum. Yolculuk sırasında hiçbir sarsıntı titreme bağlantı kopukluğu olmuyor. Büyük bardaklık kısmındaki küllük biraz havada ama o da titreşmeden yerinde duruyor. Gönül isterdi ki boyutları tam otursun fakat şu an için rahatsız edici bi durumum yok benim açımdan. Muadilleri var ve küçük kısma tam oturuyor ise onlara yönelebilirsiniz. Yok ve hala böyle birşeye ihtiyacınız var ise yine bu ürünü tavsiye ederim.

Açıklama için teşekkürler hocam. Müsait olduğunda küllükle telefon tutucunun yerlerinde olduğu 1-2 fotoğraf da ekleyebilirsen sevinirim.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;598282
Şaft tünel kauçuk halısını Alturdan bugun 32tl ye aldim. Ellerinde yoktu sipariş verdim 1 günde getirdiler. Ayrica aliexpressten getirttigim anahtar metal takma yeri cok yakişti ve güzel uydu tavsiye ederim. GTİ ve FR logolu iki secenek vardi ben GTİ aldim goren olursa Seat zannetmesin Golf Polo zannetsin en azinda:)) VRS olaydi ondan alacaktim

Aldığınız ürünün linklerinide paylaşır mısınız ? [emoji4] yakın zamanda bende fabia ailesine katılacağım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam hepsini paylaştım, sayfa 17-18 den bakarmısın

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ürün dün geldi, aliexpressten aldım. Sadece çalışıp çalışadığını kontrol etmek ve nasıl göründüğüne bakmak için geçici olarak uyguladım. Hava çok soğuk olduğu için ve zamanım olmadığı için tam ugulamayı daha sonraya bıraktım ama beğenenler olup almak isteyen olursa diye şimdilik bu halini paylaşayım dedim. Ama emin olun gerçek görüntüsü daha güzel. Ben arkadaşın son kasa süberb'inde orjinalini gördüm heveslendim ugulaması çok basit. Daha sonra tamamen yapınca yine foto paylaşırım

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bunlar fosfor mu, led mi? Led ise elektriği nereden bağladınız? Bir de canlı gözle bakınca gerçekten orijinal gibi görünüyor mu, yoksa doğan görünümlü şahin modifiyesi gibi mi duruyor? göz alıyor mu bir de?

Çevrimdışı SKODAFABIA3

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11723]Uzman24[/MENTION] hocam uygulamayı yapmadıysanız henuz bence boyle her yeri cepecevre yapmaktansa biraz daha ufak dokunuşlar olsa daha gercekci görünür.Ikinci el ilanlarda da vardi böyle bi fabia uzaktan kokorecci gibi görünüyor.Bir sure sonra göz yorar bence

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11723]Uzman24[/MENTION]  
Hocam bunu uygulaması 2015-2016 kasalarda oluyormu ? hangi renkleri mevcuttu ? link paylaşırmısın bir bakıyım bende

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fosfor değil hocam led, elektriği çakmaklıktan aldım. Özel aparatı var zaten direk çakmaklığa takıyorsunuz. Tıpkı şarj cihazları gibi. Gerçekten güzel duruyor. Yoksa uygulamazdım. Bende de orjinal takıntısı vardır. Mesala arabamın tüm aksesuarlarını servisden temin ettim. (Paspalar. Bagaj Havuzu, Kapı eşikleri, Çamurluk paçalıkları, multi media tutucu) yani demek istediğim orjinal olmayan şeye karşıyım. Araba kedi ise aslan göstermeye gerek yok. Tabiki zevk meselesi