škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 221855

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;599785
Hocam bunlar fosfor mu, led mi? Led ise elektriği nereden bağladınız? Bir de canlı gözle bakınca gerçekten orijinal gibi görünüyor mu, yoksa doğan görünümlü şahin modifiyesi gibi mi duruyor? göz alıyor mu bir de?

Erdem hocam yinemi sen :D bu şeritler fosforlu gibi düşünebilirsin gün içerisinde ışığı depoluyor akşam passat ve superb deki gibi AMBİANS aydınlatma sağlıyor sadece lüks klas araçlarda olur.

Eğer abartmadan yeterli seviyede uygulanırsa süper olur. Kapılardada ayrı bir hoş oluyor söyliyim.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;599791
@Uzman24  
Hocam bunu uygulaması 2015-2016 kasalarda oluyormu ? hangi renkleri mevcuttu ? link paylaşırmısın bir bakıyım bende

Evet uyar üniversal bir şey zaten. https://tr.aliexpress.com/item/TRICOLOUR-1x-1m-3m-5m-flexible-neon-light-glow-el-wire-rope-strip-wire-flat-led/32602868224.html?spm=2114.13010608.0.0.SAPE5k&detailNewVersion=&categoryId=200002080

Alıntı yapılan: SKODAFABIA3;599788
@Uzman24 hocam uygulamayı yapmadıysanız henuz bence boyle her yeri cepecevre yapmaktansa biraz daha ufak dokunuşlar olsa daha gercekci görünür.Ikinci el ilanlarda da vardi böyle bi fabia uzaktan kokorecci gibi görünüyor.Bir sure sonra göz yorar bence

Yok uygulamdım sadece ürüne onay vereceğim için çalışıp çalışmadığını kontrol etmek amaçlı bir denedim

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bende geçen gün gördüm bunları. youtube da "ip neon" şeklinde aratırsanız çıkıyor arkadaşlar. ben kendi aracımda sadece kapılara yapmayı düşünüyorum.çakmaklığa bağlandığına göre rahatlıkla parklara da bağlanabilir sanırım. birkaç video izlediğimde her parça için ayrıca beyin satın almak gerekiyormuş totalde 4 beyin ve 4 metre ip neon yeterli olacaktır sanırım. biraz lehim işiyle hallediyordu videodaki arkadaşlar deniyecem bakalım ne olacak. fırsat bulup yaptığımda bende buradan paylaşırım mutlaka ;)

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aliexpress'teki ilanda 1M 2M 3M olarak seçim yapmak gerekiyor. Bu "M" uzunluk mu kalınlık mı? Yani ledin metresini mi ifade ediyor, yoksa kalınlığını mı? M evrensel dilde metredir ama yine de emin olalım. Çin'in işi belli olmaz :)

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;599804
Aliexpress'teki ilanda 1M 2M 3M olarak seçim yapmak gerekiyor. Bu "M" uzunluk mu kalınlık mı? Yani ledin metresini mi ifade ediyor, yoksa kalınlığını mı? M evrensel dilde metredir ama yine de emin olalım. Çin'in işi belli olmaz :)

Evet Hocam M= metre olarak geçiyor

Alıntı yapılan: Erdem T.;599801
:D Her zaman. Bir deneyeyim bunu, merak ediyordum ben de. Ama arkadaş çakmaklıktan enerji alan led olduğunu söylemiş. Aslında buna gizli bir düzenekle pil sistemi bile eklenebilir. Aklımda deli sorular. Biraz bakayım :)
Gizli sisteme gerek yok onun da aparatı var

https://tr.aliexpress.com/item/1pc-Transfer-Switch-Transformer-Use-For-110V-LED-Flexible-Neon-Light-Glow-EL-Wire-Rope-Tube/32619276708.html?spm=2114.13010608.0.0.6Xs7AV&detailNewVersion=&categoryId=200002080

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;599810
Evet Hocam M= metre olarak geçiyor

Gizli sisteme gerek yok onun da aparatı var

https://tr.aliexpress.com/item/1pc-Transfer-Switch-Transformer-Use-For-110V-LED-Flexible-Neon-Light-Glow-EL-Wire-Rope-Tube/32619276708.html?spm=2114.13010608.0.0.6Xs7AV&detailNewVersion=&categoryId=200002080

Desene adamlar yapmış. Uygulama bitince birkaç fotoğraf daha ekleyebilirsen süper olur. Hayırlı olsun.

Çevrimdışı Fabia3-spoiler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar çoğu yerlere sordum aradim fakat spoiler bulamadım ve benim fiber ustası tekneci bi abim var ondan rica ettim ve bir çalışma yapıyoruz monte carlo modelini. Yakın zamanda bitmek üzere resimlerini atacaktım fakat telefondan atamadım. Yaptıktan sonra isteyen arkadaşlar la irtibata geçeriz.
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2016, 16:35:41 Gönderen: Fabia3-spoiler »

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia3-spoiler;599912
Arkadaşlar çoğu yerlere sordum aradim fakat spoiler bulamadım ve benim fiber ustası tekneci bi abim var ondan rica ettim ve bir çalışma yapıyoruz monte carlo modelini. Yakın zamanda bitmek üzere resimlerini atacaktım fakat telefondan atamadım. Yaptıktan sonra isteyen arkadaşlar la irtibata geçeriz.

Heyecanla bekliyoruz :)

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;598970
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Ürün küllük yerine değil de o küçük yere sığıyor olsaydı amazondan alacaktım ben de ama telefonu ceket/mont cebinde taşımak daha mantıklı bu haliyle.

Hele bir de Apple'ın altı üstü bu plastik parçasına 200 lira çekmesi var tabi. O ayrı.

Buyur hocam biraz geç oldu ama :)

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14139]Firzen[/MENTION]
Teşekkür ederim hocam. Dediğin gibi tutucu ve küllük biraz havada duruyor ama göze batan bir durum değil. Gayet de kullanışlı görünüyor.

Skoda'nın tasarım hatalarından biridir o küçük cep. Standart küçük su şişesi bile büzüştürmeden girmiyor oraya. Ne için yapıldığını anlamak zor.

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION]

Ben de anlamış değilim ama dediğim gibi ite kaka kullanışlı hale getirmeye çalıştım. Şu an için bi sıkıntı yok bakalım.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

[/url][/IMG]

Arkadaşlar çalışmalar devam ediyor daha üstünde çok çalışma yapılacak bu sadece ilk başlangıç diyelim.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia3-spoiler;599994

[/IMG]

Arkadaşlar çalışmalar devam ediyor daha üstünde çok çalışma yapılacak bu sadece ilk başlangıç diyelim.

Dostum öncelikle emeğinize sağlık. Bence iş bittiğinde güzel bir çalışma ortaya çıkacak.

Ben konuyla çok alakasız birşey sormak istiyorum. Arka camda "Skoda'm fun club" yazısı bilerek mi oluşturuldu yoksa bir yazım hatası mı var.

Çünkü ingilizcede "hayran kulübü" anlamındaki "fan club" yerine, "fun club" yani "eğlence kulübü" yazılmış. Genelde bir araç ya da markanın kullancıları forum sitesi oluşturduğunda "fan club" ismi konulur.

Dediğim gibi gözüme takıldığı için sordum. Farklı bir amacım yok, yanlış anlaşılmasın.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yok önemli değil evet bilerek yazılmış bir yazı fun club