škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 221873

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14654]Zubeyrtalha[/MENTION] Android Auto'yu ben kullanamadım, Türkiyede kullanılmamaktadır gibisinden bir uyarı veriyor, Ya benim telefondan kaynaklanıyor biraz eski kalıyor galiba (Sony Z1 Compact, Android 5) ama Mirrorlink sorunsuz çalışıyor.

Ben Motor koruma, Kauçuk paspas, Boya koruma, Koltuk koruma gibi şeyleri hediye olarak aldım. Hatta bagaj havuzu da hediye edeceklerdi sanırım fazla hediye verdik dediler öyle geçiştirdiler, Daha fazla üstelemedim bende :D Mutlaka bunları hediye olarak isteyin.  Cam filmi pahalı bence ben LLumar marka 250 TL'ye yaptırdım. :ok:

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cam filminin en kralı 250-300 tl daha fazla vermeyin. Başka şeyler alın fabişe :D

Çevrimdışı Zubeyrtalha

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Galiba biraz kazıklanmısız eleman yeminle hesap çıkardı birde bu arabadan 200 lira kar etmiyoruz diye bizde saf gibi inandık

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim bugün Skodadop'dan siparişim geliyor. Geldiğinde fotoğrafını atacağım buradan. Çekya'dan alıyorum kargo ile Türkiye'den ucuza mal oluyor. Bu arada Skodadop'ta ürünler orijinal.

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;601930
Benim bugün Skodadop'dan siparişim geliyor. Geldiğinde fotoğrafını atacağım buradan. Çekya'dan alıyorum kargo ile Türkiye'den ucuza mal oluyor. Bu arada Skodadop'ta ürünler orijinal.

Geçen pm üzerinden konuşmuştuk. Ben alacağım ürünleri bir de servisten sordurdum. TR fiyatı 100-150 lira daha ucuz kaldı. Alacağınız ürünler için önce servisi de yoklamakta fayda var.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: -CND-;601933
Geçen pm üzerinden konuşmuştuk. Ben alacağım ürünleri bir de servisten sordurdum. TR fiyatı 100-150 lira daha ucuz kaldı. Alacağınız ürünler için önce servisi de yoklamakta fayda var.

Araç Türkiye'de satılan standart bir araç olmayınca Doğuş Oto istediğim ürünlere fiyat bile veremedi. Siz siparişi verin, geldiği zamanki kur ile çarpıp faturalandırırız dediler. Tahmini € kuru üzerinden fiyat verin dedim, onu da yapmadılar.

YPS Plastik firmasından muadil ürünlere baktım, Octavia'nın filan. Skodadop'ta Fabia Combi'nin bagaj havuzu daha uygundu nakliye ile birlikte. Aynı şekilde baby mirror'da bayi fiyatı ile aynı idi.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Skodadop'tan siparişlerim geldi. 9 Aralık'ta sipariş vermiştim, 17 Aralık'ta iş yerime gelmişler ancak cumartesi çalışmadığımız için PTT'ye gidip teslim aldım biraz önce. Sadece 60 Kuruş damga vergisi verdim. Paketleme çok güzeldi, ürünlere herhangi bir zarar gelmemiş :)

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12348]Bilgic[/MENTION]  Neler almıştın dostum.  uygulanmış hallerini de görmek isteriz. :D

Benim de ezlip geldi mat folyolarım da hazır ama havalar çok soğuk üşeniyorum :dede:

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;601951
[MENTION=12348]Bilgic[/MENTION]  Neler almıştın dostum.  uygulanmış hallerini de görmek isteriz. :D

Benim de ezlip geldi mat folyolarım da hazır ama havalar çok soğuk üşeniyorum :dede:

Şaft paspası, bagaj filesi ve bagaj havuzu aldım. Takınca fotoğraflarını atarım buradan :)

Dediğiniz gibi havalar çok soğuk. Hafta sonu cam filmi için bu işi yapan yere gittim, donduk resmen. Araçlara uygulama için baya bir beklemek gerekecek :D

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;601951

Ezilip nereden aldınız ve mümkünse size zahmet bir fotoğraf paylaşır mısınız?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ezlip i hepsiburada dan aldim ama araba pis henüz yapistirmadim yarin sabah foto atarim araba da duruyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de gearbestten kapi alti skoda logosu aldim. Çok hoş durdu.
Ancak yesil renkteki eski logo. 3 ince kalem pille calisiyor ve basit miknatisli bi devresi var. ayrica on off dugmesi de mevcut. Fotolar asagida.

http://i.hizliresim.com/yNNj49.jpg
http://i.hizliresim.com/LZZGZa.jpg
http://i.hizliresim.com/777Qyr.jpg

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şu ezlip olayını merak edip ben de sipariş verdim şimdi. 9 liraydı 2 metresi. 2-3 tane satın aldım. 2 gün sonra gelir. Bu ezlip'i aracına takan var mı? Vidalamak istemiyorum tamponu delmemek için. Sadece çift taraflı bantla yapıştırsak sağlıklı olur mu?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben şu ürünü aldım http://www.hepsiburada.com/modacar-ez-lip-yapistirmali-alt-tampon-yan-banti-103967-p-OTM103967

Kendi üstünde yapışkanı var zaten güzel yapışması için biraz ısıtılması gerekiyor sadece o kadar geri kalan işlem yavaş ve düzgünce yapıştırmak. bende henüz yapmadım ama youtube da izlediklerim böyle yaptı :D