škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 221977

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11723]Uzman24[/MENTION]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar facebook ta bir skoda grubunda gördüm bolero ekrana bağlı geri görüş kamerası takıyorlar 500 TL'ye. Ben beğendim güzel görünüyor videolar da ama benim haziran gibi aracımı satma gibi bir durum olabilir o yüzden eledim bu işi.

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;602026
[MENTION=11723]Uzman24[/MENTION]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı ürünü arkadaşımın aracına uyguladık fakat belli bir süre sonra atma yapıyor, o yüzden alttan vidalamak en sağlıklısı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=5874]batuhanbugra[/MENTION] Batuhan ne kadar süre sonra atma yaptı? Bir de montaj aşaması nasıldı.  yapıştırmadan önce ısıtma işlemi yaptınız mı.

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1 ayı geçmedi dayanması. Hatta sağlam olsun diye köşelerden vida attık. Ürünü araca uygulamak çok kolay pek zahmeti yok. Isıtma yapma imkanımız yoktu ama sağlamlık açısından vida şart. Belli bir süre sonra kesinlikle atar diye düşünüyorum .

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi deneyelim de bakalım çok güzel durdu bişeyler ayarlarız artık :D

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Zubeyrtalha;601900
Merhaba arkadaşlar inşallah yakın zamanda 1.2 TSI dsg combi ile Fabia sahipleri arasına bende katılacağını İstanbul Avekte 61.700 e anlaştık size birkaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim
Birincisi bolero ya her telefon uyumlu mu Android auto ile bağlantı sorunu oluyor mu
İkincisi araba için görüşürken Williams diye bir markanın temsilcisi geldi ve seramik kaplama ile cam filmi satmaya çalıştı cam filmi için 600 lira istiyorlar ikisi birlikte motor korumada dahil 1300 TL dediler sizce mantıklı mı fiyat bana biraz uçuk geldi
Üçüncüsü orijinal kauçuk paspas hediye ederiz dediler ama sanki standardı hediye gibi gösteriyorlar
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Merhaba şimdiden hayırlı olsun ben de 28 ekimde rapid dsg dizel aldım. yanında ziebarttan nano koltuk koruma işlemi, bagaj havuzluk ve kaucuk paspas hediye etmişlerdi.

2 takım paspas veriyorlar biri yünlü keçeli paspas (onu kullanmıyorum çok toz yapıyor) diğeri kauçuk paspas. havuzluk dedikleri çift taraflı bir tarafı keçeli bir tarafı kauçuk.

1300 tl ise bana çok fazla geldi bu arada. Fiyatları bilmiyorum ama çok yani düşününce.

Çevrimdışı Zubeyrtalha

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim rabbit daha arabayı teslim almadım hayırlısı inşallah, filmi abilerim izin tavsiyesiyle LLumar yaptıracak inşallah ama hangi bayii tercih etsem aceba:confused:

1300 tl ise bana çok fazla geldi bu arada. Fiyatları bilmiyorum ama çok yani düşününce.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: batuhanbugra;602040
1 ayı geçmedi dayanması. Hatta sağlam olsun diye köşelerden vida attık. Ürünü araca uygulamak çok kolay pek zahmeti yok. Isıtma yapma imkanımız yoktu ama sağlamlık açısından vida şart. Belli bir süre sonra kesinlikle atar diye düşünüyorum .

Dostlar hepsiburada.com veya muadili sitelerden Ez-Lip adı altında aldığınız ürünler basit çakma kauçuktan başka birşey değil.

Orjinal Ez-Lip ler 35 dolarlardan başlıyor. Orjinal ve kaliteli 3M bantlarla yapıştırılması yeterli oluyor. Youtube da lipi takıp benzinliklerdeki fırçalarda araba yıkatan adamlar var. Yani çıkması kolay değil.

Bunun dışında dikkatimi çekti, Ez-Lip diye alınan ve bir önceki sayfada resmi olan ürünün üzerinde ufak çizikler vardı.

Orjinal Ez-Lip'in üzeri kaymak gibi pürüssüz ve çiziksiz olur.

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;602073
Dostlar hepsiburada.com veya muadili sitelerden Ez-Lip adı altında aldığınız ürünler basit çakma kauçuktan başka birşey değil.

Orjinal Ez-Lip ler 35 dolarlardan başlıyor. Orjinal ve kaliteli 3M bantlarla yapıştırılması yeterli oluyor. Youtube da lipi takıp benzinliklerdeki fırçalarda araba yıkatan adamlar var. Yani çıkması kolay değil.

Bunun dışında dikkatimi çekti, Ez-Lip diye alınan ve bir önceki sayfada resmi olan ürünün üzerinde ufak çizikler vardı.

Orjinal Ez-Lip'in üzeri kaymak gibi pürüssüz ve çiziksiz olur.

Aynen öyle hocam. Bizde alırken aynı şeyi farkettik. Bizim Türkler çakmasını yapıp satıyorlar. Hatta o kadar uyduruk kesmişler ki parçayı kösesinden bariz belli. Orijinali ez-lip pro olarak geçiyor sanırım.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
25 Tl ye aldım çok bişey sayılmaz deneriz oldu oldu olmadı canımız sağolsun napalım :D

işin açıkcası deneyeceğim güzel durursa 35 dolarlıktan sipariş veririz. Üstündeki çizikler ıslak mendille silince gidiyor ama kesimi falan amatörce dediğiniz gibi. [MENTION=5874]batuhanbugra[/MENTION] [MENTION=9860]SAHLVCV[/MENTION]

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] Ohoo hocam pahalıya almışsın sen. 8 buçuk liraya aldım ben 2-3 tane :) Dediğin gibi, olursa olur; olmazsa ip atlarız artık :)

Çevrimdışı yusufhoca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;601922
Cam filminin en kralı 250-300 tl daha fazla vermeyin. Başka şeyler alın fabişe :D

Cam filmini nerde yaptirdiniz garanti veriyorlar mi butun camlari mi yaptirdiniz

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;602097
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] Ohoo hocam pahalıya almışsın sen. 8 buçuk liraya aldım ben 2-3 tane :) Dediğin gibi, olursa olur; olmazsa ip atlarız artık :)

Hocam dediğiniz fiyata nereden aldınız?

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: batuhanbugra;602142
Hocam dediğiniz fiyata nereden aldınız?

Şuradan:
http://www.hepsiburada.com/fast-car-on-tampon-alti-lip-spoiler-7-x-230-cm-42417-p-OTHG42417

Kargo yola çıktı. 2 gün sonra gelir, inceleyip açıklama yazarım. Tamponu vidalayarak delme fikri hiç hoşuma gitmediği için çift taraflı bant uzun ömürlü olmayacak ama deneyeceğim yine de.