škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 221978

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION] Teşekkürler hocam takipteyim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@Erdem T. yapıştırmadan önce muhakkak ısıt lip i çok faydası oluyor.

Bide aldığımı ürünler farklı ürünler sanırım :D

Alıntı yapılan: yusufhoca;602134
Cam filmini nerde yaptirdiniz garanti veriyorlar mi butun camlari mi yaptirdiniz

Ben sanayi de ender oto da yaptırdım. garantilik bi durum sormadım arkadaşın kardeşi orda çalışıyor bi sorun olursa halleder diye düşünüyorum

Çevrimdışı yusufhoca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;602169
@Erdem T. yapıştırmadan önce muhakkak ısıt lip i çok faydası oluyor.

Bide aldığımı ürünler farklı ürünler sanırım :D

Ben sanayi de ender oto da yaptırdım. garantilik bi durum sormadım arkadaşın kardeşi orda çalışıyor bi sorun olursa halleder diye düşünüyorum

teşekkürler hocam

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;602029
Arkadaşlar facebook ta bir skoda grubunda gördüm bolero ekrana bağlı geri görüş kamerası takıyorlar 500 TL'ye. Ben beğendim güzel görünüyor videolar da ama benim haziran gibi aracımı satma gibi bir durum olabilir o yüzden eledim bu işi.

Link paylaşır mısınz

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] Evet, ısıttıracağım mutlaka. Sen taktırdın mı? Nedir durum?
[MENTION=5874]batuhanbugra[/MENTION] Farklı açılardan çekilmiş birkaç fotoğraf ekleyebilir misin? Özellikle bantın yapıştırıldığı yeri görebilmemiz için tampon altından fotoğraf çekebilirsen süper olur.

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION] Hocam arkadaşımın aracına uyguladığımız için elimde hazır fotoğraf yok. Uygulama yaptığımız araç Leon'du. Bantı sökmeden lipi aracınızda deneyin, göz kararı yaptik biz de zaten. Kolaylıkla yapabilirsiniz. [emoji4]

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION]  Hava biraz ısınsa yapıştıracağım da havalar soğuk folyo bile tutmuyor. ön panjur nikelajını bide aynayı kaplayayım dedim folyo tutmuyor salıyor hemen. arabayı kapalı bi yere çekip ısıtarak yapıştırmak lazım o yüzden yapamadım duruyor.

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Isıtma sonrası yapıştırma öncesi yüzeyi ipa ( izopropil alkol ) ile temizlemeyi unutmayın. Yüzeyde var olan yağ vb. yapışma kalitesini düşüren etmenlerden kurtulmuş olursunuz.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: -CND-;602295
Isıtma sonrası yapıştırma öncesi yüzeyi ipa ( izopropil alkol ) ile temizlemeyi unutmayın. Yüzeyde var olan yağ vb. yapışma kalitesini düşüren etmenlerden kurtulmuş olursunuz.

kolonya da iş görür diyolar ama doğrumudur :confused:

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;602301
kolonya da iş görür diyolar ama doğrumudur :confused:

İşin özü alkol ile yüzeyi uygulamaya hazır hale getirmek ancak kolonya alkolden başka bileşenlere de sahip olduğu için nasıl tepki verir bilgim yok.

Ipa oldukça ucuzdur bu arada.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ürünler elime ulaştı. Hepsiburada'nın kendisinin sattığı şu ürün 23,75 TL:
http://www.hepsiburada.com/modacar-lip-on-tampon-alti-spoiler-17a012-p-OTM17A012

Yine hepsiburada'da Tuningmarketim isimli bir mağaza tarafından satılan şu ürün ise 8,50 TL:
http://www.hepsiburada.com/fast-car-on-tampon-alti-lip-spoiler-7-x-230-cm-42417-p-OTHG42417

Merak edip ikisinden de aldım ve 23 lira olanı geri yolladım. Ürünler "tamamen" aynı. Boyu, kalınlığı, genişliği, kıvrımları, malzemesi, kalitesi; her şeyiyle tamamen aynı. Tek farkı: 23 lira olan gereksiz bir şekilde büyük bir koli ile geldi, 8 lira olan ise düzgün bir şekilde rulo yapılmış olarak küçük bir paketle geldi. Aradaki fiyat farkı sanırım karton bedeli :)

Not: İki üründen de çift taraflı bant çıkmadı. En kaliteli çift taraflı bantların metresi 7-8 liradır. Temin etmeyi unutmayın.

Henüz montajını yaptırmadım ama görsel amaçlı ürünü tampona tuttuğumda 7 cm genişlik bana biraz fazla geldi. Kasislerden geçerken yere fazla sürtecek gibi geldi. Yarın fırsat bulursam sanayiye gidip aracı rampaya çıkardıktan sonra bir deneme yapacağım.

Satın almayı düşünenler canlı canlı görmek için beni veya diğer arkadaşların ekleyeceği fotoğrafları beklesinler.
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2016, 17:00:52 Gönderen: Erdem T. »

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar,

aliexpress te satılan b sütunu için ses izolasyon lastikleri var. Biraz daha araştırınca bagaj, c sütunu kaput gibi yerler için komple setler var. Sizce sadece b sütunu yeterli midir yoksa c ye de yapmak gerekir mi?

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;602343
Ürünler elime ulaştı. Hepsiburada'nın kendisinin sattığı şu ürün 23,75 TL:
http://www.hepsiburada.com/modacar-lip-on-tampon-alti-spoiler-17a012-p-OTM17A012

Yine hepsiburada'da Tuningmarketim isimli bir mağaza tarafından satılan şu ürün ise 8,50 TL:
http://www.hepsiburada.com/fast-car-on-tampon-alti-lip-spoiler-7-x-230-cm-42417-p-OTHG42417

Merak edip ikisinden de aldım ve 23 lira olanı geri yolladım. Ürünler "tamamen" aynı. Boyu, kalınlığı, genişliği, kıvrımları, malzemesi, kalitesi; her şeyiyle tamamen aynı. Tek farkı: 23 lira olan gereksiz bir şekilde büyük bir koli ile geldi, 8 lira olan ise düzgün bir şekilde rulo yapılmış olarak küçük bir paketle geldi. Aradaki fiyat farkı sanırım karton bedeli :)

Not: İki üründen de çift taraflı bant çıkmadı. En kaliteli çift taraflı bantların metresi 7-8 liradır. Temin etmeyi unutmayın.

Henüz montajını yaptırmadım ama görsel amaçlı ürünü tampona tuttuğumda 7 cm genişlik bana biraz fazla geldi. Kasislerden geçerken yere fazla sürtecek gibi geldi. Yarın fırsat bulursam sanayiye gidip aracı rampaya çıkardıktan sonra bir deneme yapacağım.

Satın almayı düşünenler canlı canlı görmek için beni veya diğer arkadaşların ekleyeceği fotoğrafları beklesinler.

Arkadaşlar bugün sanayiye gidip arabayı rampaya çektim ve ustalara plastik parçayı tutturup uzaktan baktım ve montajdan vazgeçip ürünü çöpe attım. Bu ürünü almanızı kesinlikle önermiyorum. Arabanın güzelim ihtişamını tamamen bitiriyor. Fabrika çıkışı orijinal lipler gibi bir görüntü olmuyor asla. Bildiğin modifiyeli şahin gibi duruyor arabada. Telefonum tamirde olduğu için fotoğraflarını çekemedim. He bir de 7 cm'lik lipler zaten çok büyük ve kaba görünüyor.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION] birde senin aldığın lip biraz daha farklı. Mesala benim aldığım öne doğru uzuyor senin aldığın aşağı doğru geliyor. Ben de yarın sabah yapacam foto atarım.

Benim dediğim lip Cep herkülü konusunda 3.sayfadaki lip. aslında orda fotoda gayet iyi duruyor da bakalım bizde nasıl duracak :foto:
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2016, 17:35:43 Gönderen: smtcglr »

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] Aynen ya. Ben saçma sapan bir şey almışım :D

O zaman senden detaylı fotoğraflar bekliyorum. Şöyle bol bol, alttan üsten, her açıdan bolca fotoğraf ekle de yolumuzu aydınlat :)