škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 221875

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı askeceli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Kapı eşiği nasıl

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=10492]askeceli[/MENTION] gayet güzel olmuş :gut: biraz daha uzaktan foto atma şansınız varmı

Çevrimdışı Murat Ç.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
40 günü geçtikten sonra sonundan kargolarım ulaştı banada :)

Kapı fitili baya işe yarıyacak gibi

Şimdi olmayan şeyi takmak bazı arkadaşlara saçma gelsede aracımda müzik sistemi olduğu için yazılar anlamsız kalmayacak :)

Birde şöle bi cep ürün aldım. Amacım telefonluk olarak kullanmaktı ama telefon sığmayınca bende torpida içine yapıştırıp fiş kağıt vs. toplamak amacıyla kullanıcam

Bunların dışında birde ayna rüzgarlığı aldım ama yapışkanı pek sağlam gelmedi bana. Daha sonra kendim çift taraflı yapıştırarak uygulama yapıcam..

Çevrimdışı Murat Ç.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;602638
[img]http://i.hizliresim.com/YqN8Ek.jpg
[img]http://i.hizliresim.com/8PdWL1.jpg
[img]http://i.hizliresim.com/DBdW53.jpg

Ambiyans led uygulamam

Güle güle kullanın. Özellikle usb girişlerinin olduğu kısıma bende yapmak istiyorum akşamları o bölge çok karanlık oluyor. Renk tonu görmeye alışık olduklarımızın dışından farklı olmuş :ok:

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
@Yaso hocam elektriği nereden aldınız ambiyans led uygulama için

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kapılardakinin elektriğini kapı döşemelerini söktükten sonra cam kaldırma düğmelerinin aydınlatmasından aldım böylece parklar yanınca onlarda yanıyor orta tarafı da soldaki starstop düğmesinin aydınlatmasından aldım en kolay orası sökülüyor tek çipli şerit led ten yaptım 5 cm bir kesiliyor ya onun da tek diyotunu kullandım o bile biraz fazla ışık verdi üzerine siyah yapışkan folyo yapıştırdım. Kapı döşemelerini sökmek biraz uğraştırıcı . Onlarıda sökünce bişey farkettim ön kapıların içinde izalasyon malzemesi koymuşlar ses için heralde ama arka kapılarda yok. Ledleri dışardan yapıştırmadım yanlış anlaşılmasın ledin büyüklüğünde matkapla delerek içerden yapıştırdım orjinal gibi oldu
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2016, 01:53:12 Gönderen: Yaso79 »

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;602671
Kapılardakinin elektriğini kapı döşemelerini söktükten sonra cam kaldırma düğmelerinin aydınlatmasından aldım böylece parklar yanınca onlarda yanıyor orta tarafı da soldaki starstop düğmesinin aydınlatmasından aldım en kolay orası sökülüyor tek çipli şerit led ten yaptım 5 cm bir kesiliyor ya onun da tek diyotunu kullandım o bile biraz fazla ışık verdi üzerine siyah yapışkan folyo yapıştırdım. Kapı döşemelerini sökmek biraz uğraştırıcı . Onlarıda sökünce bişey farkettim ön kapıların içinde izalasyon malzemesi koymuşlar ses için heralde ama arka kapılarda yok. Ledleri dışardan yapıştırmadım yanlış anlaşılmasın ledin büyüklüğünde matkapla delerek içerden yapıştırdım orjinal gibi oldu

Öncelikle ellerinize sağlık çok güzel olmuşlar..Özellikle orta konsol,çok orijinal olmuş...Siz kapi kolları biraz uğraştırdı diyince aklıma farklı bir yöntem geldi SUBMARINE LIGHT ama ne kadar sağlıklı olur onu  bilmiyorum..Zamanında Fiat Linea da bu  aydınlatma sistemini kullandi orta konsolda..Belki oluşabilecek Led kesiklerinde değişimi daha rahat olurdu sanki..:dede:

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kapı eşiği ve pedallar bugün İstanbul Başakşehir PTT'ye gelmiş, inşallah yılbaşından önce teslim ederler. :)

Bu kapı fitillerini buralarda bulamazmıyız acaba ?
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2016, 14:51:15 Gönderen: Corvette. »

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;602880
Kapı eşiği ve pedallar bugün İstanbul Başakşehir PTT'ye gelmiş, inşallah yılbaşından önce teslim ederler. :)

Bu kapı fitillerini buralarda bulamazmıyız acaba ?

Kapı fitilini bende bayağı aradım Türkiye de bulamadım sipariş verdim geldi gelecek eli kulağında :D  Adamlar superb e bile koymamış kapı fitili biradere de sipariş verdik.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;602882
Kapı fitilini bende bayağı aradım Türkiye de bulamadım sipariş verdim geldi gelecek eli kulağında :D  Adamlar superb e bile koymamış kapı fitili biradere de sipariş verdik.

130 bine araba satıyorlar ama 3 kuruşluk malzemeden kaçmışlar olacak iş değil. :mad:

Çevrimdışı Musti565

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
merhabalar. Aracima 17 jant lastik taktırdım (205/40/R17). Fakat görüldüğü üzere araç biraz yükseldi.bu yüzden spor yay taktırmak ıstiyorum. Eibach 3.5 luk öneriyorlar. Acaba fabia 3 e taktiran arkadaşlar var mı. Var ise foto,konfor  v.s yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Teşekkürler.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kapı eşikleri geldi, Pedallar da yarın gelir büyük ihtimal ikisi de dağıtıma bugün çıktı ama sadece bu geldi. Yağışlar durursa arabayı yıkatıp takacağım :)

[MENTION=14664]Musti565[/MENTION] Hocam jantlar yakışmış ama arkasını biraz indirince daha hoş durur :ok:
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2016, 21:34:38 Gönderen: Corvette. »

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION]
Gule gule kullan. Bu eşikler yapıştırarak mı uyguanıyor? Uygulaması kolay mı kendimiz yapabilir miyiz?
Bir de bu eşiklerin fabia 3 için olanları var mı?

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2016, 21:51:59 Gönderen: Halilpdr »