škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 221705

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Akşam üzeri eve gelirken şu pedalları takayım dedim, arkadaş ne kadar zormuş gaz pedalı hadi biraz daha kolay takılıyor da fren çok uğraştırdı, yerine oturdu herhalde baktım çıkmıyordu.

Kusura bakmayın akşam olduğundan fotoğraf kalitesi çok kötü, arabada pis :)
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2017, 22:23:45 Gönderen: Corvette. »

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] Benimkiler cuk oturdu fazla zorlanmadım.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11723]Uzman24[/MENTION] Benim aldığım pedallar hatalımıydı acaba  bayağı uğraştırdı özellikle fren :(

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;603480
@Uzman24 Benim aldığım pedallar hatalımıydı acaba  bayağı uğraştırdı özellikle fren :(

Benim aldıklarımda Germany yazıyordu Wv ablemi vardı Parça kodu bile yazıyordu.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11723]Uzman24[/MENTION] Yok zaten sizinki ile arasında bayağı kalite farkı var, Birbirine benziyor ama bendeki dandik bir şey bakalım taktık gittiği kadar gitsin çıkarsa atarım zaten bir daha uğraşamam takmaya :)

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aliexpres'ten aldığınız ürünleri evinize kim ya da hangi kargo teslim ediyor? Bilgilendirebilir misiniz...

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;603506
Aliexpres'ten aldığınız ürünleri evinize kim ya da hangi kargo teslim ediyor? Bilgilendirebilir misiniz...

PTT kargo ile geliyor. Bazı ürünlerde kargo takip numarası mevcut o numara ile takip edebiliyorsunuz PTT nin kargo takip sayfasından.  Bazı ürünlerde bu numara mevcut olmayıp global kargo takip numaraları oluyor onu da ilgili sitesinden bakma şansınız var fakat yurt dışındaki aşamaları görebiliyorsunuz. Bunun ayrımını ürünün sayfasından kargo bilgileri kısmında görebiliyorsunuz sanırım air mail olanı bahsettiğim PTT kargo takip numaralı olan. Bir de alacağınız ürünün sevkiyatına dikkat edin ücretsiz olanlarını tercih edin. Teslimat süresi bir hayli uzun oluyor genel de 20-30 gün arası ama bazen de daha uzun sürebiliyor.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;603506

Ptt kargo ile geliyor.

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ediyorum arkadaşlar bilgilendirme için. Alacak olduğumda burdan paylaşırım yardımcı olursunuz artık :)

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kapı eşikleri çok kötü arkadaşlar ben böyle kalitesiz malzeme görmedim ayrıca bantları da çok kötü hiç hoşuma gitmedi :confused:

Fotoğraf atarım ama sağlam olmadı ya söküp yeniden daha sağlam bir bantla yapsak acaba ama öylede 30 lira güçlü banta ver 50-60 buna verdik, orjinale yaklaşacak neredeyse. :mad:

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;603678
Kapı eşikleri çok kötü arkadaşlar ben böyle kalitesiz malzeme görmedim ayrıca bantları da çok kötü hiç hoşuma gitmedi :confused:

Fotoğraf atarım ama sağlam olmadı ya söküp yeniden daha sağlam bir bantla yapsak acaba ama öylede 30 lira güçlü banta ver 50-60 buna verdik, orjinale yaklaşacak neredeyse. :mad:

Hocam orjinalini geçen sene 250 tly aldım ona yaklaşmasına çok var:) 3M bantlar var aliexpressde fiyatları uygun onları kullanıp yeniden uygula. Ben o bantlardan aldım ayak dayama için ve başka yerlerde de kullandım çok memnnun kaldım bilgin olsun

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11723]Uzman24[/MENTION] Malzeme de kalitesiz hocam, Bantın belli yerleri tutuyor ama ortası havada kalıyor, Baskı uygulayıp bir süre bekledim ama yine kalktı.:mad:

Pedallara benimde niyetim bant yapıştırmak vardı ama zor taktığımdan bant iyice zorlaştırcaktı işi :)

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;603690
@Uzman24 Malzeme de kalitesiz hocam, Bantın belli yerleri tutuyor ama ortası havada kalıyor, Baskı uygulayıp bir süre bekledim ama yine kalktı.:mad:

Pedallara benimde niyetim bant yapıştırmak vardı ama zor taktığımdan bant iyice zorlaştırcaktı işi :)

Pedallara uygulamadım sadece ayak dayamaya uyguladım. Pedallar tam oturdu. Ayak dayamaya arabanın döşemesine yapıştırmak için kullandım çok sağlam oldu. Aslında o aldığınız ürünlerden alıp memnun kalanlarda çok vardı. Ben aliexpressde şu fark ettim görsel olarak aynı ürünler de olsa da aralarında kalite farkı var bir çok üründe. O yüzden iyi araştırmak lazım. Ürünleri dikkatlice karşılaştırıp yorumlarına ve fotolarına iyi bakın

Çevrimdışı UGURDEMİR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar Bursada Bizlerde Krom İşi ile uğraşmaktayız. Kendim yeni bir fabia aldım bununla alakalı pek olmadığından dolayı bilgi amaçlı paylaşmak istedim.
bagaj çıtası rapide ait ufak milimetrik boşluklar kasada hoşuma gittiği için sorun olması .
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2017, 17:13:56 Gönderen: UGURDEMİR »

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11723]Uzman24[/MENTION] Haklısınız ben bunları aceleyle aldım pek karşılaştırma geri bildirimlere bakamadım, Aynı ürün ama kalite farkı olabiliyor, pedallarımız da olduğu gibi. Genelde hep en fazla satış yapılanları tercih ettim ama yapacak bir şey yok :)

Birde üründe sol kapıda fabia yazısı öne gelirken sağ kapıda fabia yazısı arkada kalıyor. Orjinal de durum nasıl ?

Artık en kötü Tesa'nın güçlü çift taraflı köpük bantları var ondan alıp değiştirebilirim. Fotoğrafları böyle;

[MENTION=12541]SKODAFABİA2[/MENTION] Hocam eşikleri merak ediyordunuz uyguladım.
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2017, 17:55:10 Gönderen: Corvette. »