škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 220264

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] Hocam bu aralar piyasaya bayağı Fabia 3 difüzörü çıktı. Diğer başlıklara baktınız mı bilmiyorum ama orada paylaşmışlar. Ayrıca facebookta, instagramda ve sahibinden.com da da var.
Ben de uzun süredir bekliyordum hatta bugün yarın alamayı planlarken şimdi de bu çıktı. Detaylı incelemek gerek. Öncelikle bazı sorularım olacak.

1- Difüzörü nereden aldınız? Oto tuning mi
2- Ürün birebir aynı mı? Orjinal kalıp olduğunu nereden öğrendiniz
3-Montajı nasıl oldu? Tamamen yapışkan mı yoksa vida da var mı
4- Üründeki hata kafama takıldı? Nasıl bir şey foto paylaşırken onu da ayrıntılı olarak paylaşır mısınız?
5- İl dışına satışı var mı? Aldığınız yerin bilgilerini paylaşır mısnız?

Detaylı fotoğrafları bekliyoruz güle güle kullanın inşallah

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11723]Uzman24[/MENTION] Teşekkür ederim hocam, Piyasada Universal egzoz görünümlü difüzörler var ancak pek hoş durmuyor araçta.  
İstanbul dudullu organize sanayide, Efe polyesterden satın aldım. http://www.spoylercenter.com

Servisten orjinalini satın almışlar onuda gösterdi fark pek yok alt köşeleri sivri bu biraz daha oval. Orjinalinde vida yuvaları var. Başka bir fark göremedim.
Montaj yapmıyorlar, Maltepe ses oto tuning'e yönlendirdi orada montaj yapıldı.

Üst taraflara siyah silikon çekti alt tarafa 4-5 tane vida attı. Vida atmadan pek sağlam olmaz yoksa. Yarın o hatalı yerin yakın fotoğrafını atarım fotoğrafta bant altında kalmış.

Spoyler veya Ön lip sordum onlarda yokmuş. Şimdi Ön lip arıyorum, İbizanın lipleri uyarmı acaba :confused:

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;609919
[MENTION=11723]Uzman24[/MENTION] Teşekkür ederim hocam, Piyasada Universal egzoz görünümlü difüzörler var ancak pek hoş durmuyor araçta.  
İstanbul dudullu organize sanayide, Efe polyesterden satın aldım. http://www.spoylercenter.com

Servisten orjinalini satın almışlar onuda gösterdi fark pek yok alt köşeleri sivri bu biraz daha oval. Orjinalinde vida yuvaları var. Başka bir fark göremedim.
Montaj yapmıyorlar, Maltepe ses oto tuning'e yönlendirdi orada montaj yapıldı.

Üst taraflara siyah silikon çekti alt tarafa 4-5 tane vida attı. Vida atmadan pek sağlam olmaz yoksa. Yarın o hatalı yerin yakın fotoğrafını atarım fotoğrafta bant altında kalmış.

Spoyler veya Ön lip sordum onlarda yokmuş. Şimdi Ön lip arıyorum, İbizanın lipleri uyarmı acaba :confused:

ibiza , polo lipleri oluyor fakat sağlam değiller ben daha önce yapmıştım kırıldı, şimdilik orjinal lip bulana kadar ez lip kullanmak daha mantıklı.

Çevrimdışı Musti565

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] Yakışmış. Bilgiler içinde çok teşekkür.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] Ben şuan Polo'nunkini kulllanıyorum ama ben de kesinlikle tavsiye etmiyorum. Görüntü ve uyum açısından sıkıntı yok ama hiç sağlam değil. Tabiri caizse çok dandik. Ufak bir dokunuşta kırıldı. Boşuna paranızı harcamayın. Henüz sökmedim ama ben de ezlip düşünüyorum.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de gayet güzel olmuş detaylı fotoğraflar bekliyoruz :)

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;609911
Arkadaşlar bugün difüzör taktırdım. Orjinal difüzörün kalıbından yapmışlar. 220 TL difüzör + 30 TL montaj, 250 TL'ye patladı.

Not: Montaj sonrası gördüm üründe ufak bir hata var, orta kısımda ufak bir kısmı hafif kalkmış gibi ama sıcak hava tabancası ile düzeltirim diye düşünüyorum. alttaki gözüken demiride siyaha boyadıkmı tamam.

3-4 gün sonra bandı söktükten sonra detaylı fotoğraf atarım.

Hocam cok cok guzel olmus orjinali ayni gibi.  elinize saglik en kisa zamanda bende yaptiricam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] Hocam bence bunu (hatalı yeri) yaptırdığınız yere götürüp düzelttirin ve en azından bundan sonra ürettiklerinde o hata olmaz. Ben sitelerine baktım Yeni Fabia diye bir başlık açmışlar ama daha içerik koymamışlar.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11723]Uzman24[/MENTION] Normalde dikkat ederim ufak detaylara ama o sırada iş ile ilgili aksilik çıkınca pek ilgilenemedim. Ufak zaten uzaktan belli olmuyor ama orayı düzelteceğim. Fotoğraf attım nasıl düzeltebileceğimi sordum yöntemini söylerse evimin orada bir sürü tuningci var orada düzeltirim. Tahminime göre sıcak hava ile düzeltirim diye düşünüyorum. Gidiş geliş 80 km mesafe var. Yapamazsam giderim zaten.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] Anladım hocam ben de düşünüyorum satın almayı ama acale etmek istemiyorum. Bantlar çıktıktan sonraki halini bekliyoruz :)

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] Cem daha uzaktan sağdan soldan fotoğraf atabilir misin rica etsem.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;610065
[MENTION=13821]Corvette.[/MENTION] Cem daha uzaktan sağdan soldan fotoğraf atabilir misin rica etsem.

Tabi akşam çekip atarım :ok:

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;610067
Tabi akşam çekip atarım :ok:

Hocam heyecanla bekliyoruz. :spr:

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION]   [MENTION=12886]dehawen[/MENTION]

Bantları sökmedim daha birkaç gün daha kalsın. Sonra yıkatıp fotoğraf atarım :)

« Son Düzenleme: 06 Mart 2017, 23:33:00 Gönderen: Corvette. »