škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia a7 Ufak Aksesuarlar :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir de şu resimleri az ufak yükleyebileydin... Diz üstüyle bile zor baktım... Difüzör ve ön arka çıtaar için fiyat  nedir?  Son olarak 10numara olmuşş...

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel olmuş. Maliyetlerini ayrı ayrı yazabilir misiniz?

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler. Difizör falan değil onlar sadece görsel amaçlı :)
Malzemelerin hepsi nikelaj oldugundan hepsinin maliyeti 20 tl falandır.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia2015;520748
Vay plaka 61 :) kazasız belasız kullanın

Amin inşallah

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: inanomer;520739
Teşekkürler. Difizör falan değil onlar sadece görsel amaçlı :)
Malzemelerin hepsi nikelaj oldugundan hepsinin maliyeti 20 tl falandır.

On cita da mi?:)

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;520772
On cita da mi?:)

Evet metresi 4 tl falan krom gibi duruyor yalandan 230 tl vermeye gerek yok bence

Çevrimdışı kablan12

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
dostum guzel ıs cıkartmıssın gıbı duruyor.  Difizör gibi görünen cıtaların 3 u resımdekı mı yoksa 5 ı resımdekı daha orjınal durdu canlı? ıkısı de farklı mm lık nıkelaj cunku! on alttakı cıta kac mm lık? daha dogrusu ınce kullandıgınla kalın kullandıgın nıkelaj kac mm lık nıkelajlar? bılgılendırmen ıcın sımdıden tskler

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de cok basarili olmus. Arkasindaki bant yeterli mi yoksa herhangi birseyle destekledin mi? Bide sanki 3. Ve 5. Resimde farkli yapmissin ortadaki duz citayi geri mi soktun yoksa gorunmuyor mu?

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kablan12;520830
dostum guzel ıs cıkartmıssın gıbı duruyor.  Difizör gibi görünen cıtaların 3 u resımdekı mı yoksa 5 ı resımdekı daha orjınal durdu canlı? ıkısı de farklı mm lık nıkelaj cunku! on alttakı cıta kac mm lık? daha dogrusu ınce kullandıgınla kalın kullandıgın nıkelaj kac mm lık nıkelajlar? bılgılendırmen ıcın sımdıden tskler

Valla görenler hep egzoz sandılar altına eğilip bakan bile oldu nikelaj olduğunu anlamadılar
Resim 3 deki 11 mm resim5 deki 6 mm olması lazım şuan çıkardım köşelerden kopma yaptı köşelere silikon veya yapıştırıcı şart bant yeterli olmuyor.

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;520834
Bence de cok basarili olmus. Arkasindaki bant yeterli mi yoksa herhangi birseyle destekledin mi? Bide sanki 3. Ve 5. Resimde farkli yapmissin ortadaki duz citayi geri mi soktun yoksa gorunmuyor mu?

İlk yaptığım 5. Resim ama benim hoşuma 3. Resimdeki gitti köşelerden açma yaptıgı için çıkardım bant yeterli olmuyor japonla yeniden yapcam

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: inanomer;520836
İlk yaptığım 5. Resim ama benim hoşuma 3. Resimdeki gitti köşelerden açma yaptıgı için çıkardım bant yeterli olmuyor japonla yeniden yapcam

3 baya başarılı olmuş. yapacağımm:gut:

Çevrimdışı kablan12

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dostum ucuz ama gorsel bir cozum kattin bize tskler. 3. Deki bantin acilma sorununu giderdiginde sonucu paylasabilirsen bende uygulacagim senin yonteminle. Bu arada butur uygulamlari yapmadan once mutlak suretle oldugu yeri gazli bezle yada baska bir temizliciyle cok iyi temizleyerek yapistirman lazim bilgin olsun