škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia a7 Ufak Aksesuarlar :)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 0ngelman;520961
Çok güzel olmuş.
 bende nikelajla bir çalışma yapmıştım.

Teşekkürler

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Safak0363;520965
Bu işlemi alt veya üst cam çıtaları içinde yapabilir miyiz?Benim octavia Elagance paketi olmasına rağmen alt cam çıtası dahi yok..(2014 octavia ların hiçbirinde yok dediler)
Araştırdım Titiz krom da Alt krom cam çıtası 250 tl ,üst krom cam çıtası 400 tl tüm cam çıtası 650 tl ye mal oluyor görünüm olarak fotolarda güzel duruyor ancak çift taraflı bant ile yapıştırıldığı için orijinali kadar  sağlam olmayacağını düşünüyorum.. Serviste orijinalini sordum sadece alt krom cam çıtası olur dediler ama  arka kelebek camlarında  değişmesi gerektiği için pahalıya mal olacağını söylediler...
Bu krom cam çıtalarını diğer octavia larda gördükçe hep içimde bir eksiklik var gibi hissediyorum.. buna da çözüm bulabilirseniz sevinirim..
Ayrıca sizin uygulamış olduğunuz nikalajlı krom uygulamalar da çok güzel olmuş fotolarda orjinal gibi duruyor :)

Tabiki orjinal olsa daha iyi olur ama o kadar para verilmez bence benim tavsiyem aksesuarcıya git metresi 5 tl en fazla zaten onla komple yaparsın cam çerçevesi bizimkinde altlarda kendinde vardı üstlere de döncektim ama cam rüzgarlığı kapamış durumda üstleri ama üstünden yine geçicem.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: inanomer;520886
Hayır u şeklinde değil düz nikelaj ama tam oturdu diyebiliriz boş yer kalmadı

Ama sanki on citayi tam kapatmis gibi yani sanki uzerinde degil de tam kaplamis gibi? Url si varmi aldigin urunun?

Çevrimdışı kablan12

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cam çıtası olayınca eğim cok fazla olduğu için sorun yaşamanız çok muhtemel bu urunlerın yapıştırıcıları maalesef çok zayıf eğim kabul etmıyor atıyor dıfulazor nıkleajındada arkadasımız yasamıs aynı sorunu ona bır cozum bulunursa yapılır ama mevcut yapıstırıcı ıle sakın denemeyın demızleyemezsınız attıgında ve 2 gun durmaz atar.

Çevrimdışı aytuggungor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: inanomer;520913
Ürün aynı marka ama mm leri farklı ön çıta yalnış olmasın 13 mm di galiba bagajdaki ise 25 mm hepsiburada.com dan aldım ürünleri. Öndekini keski ile kendim ayarladım bagajdakini ise kalemle ölçtüm ispiralle sanayi de kestirdim o ovallığı verebilmek için.
Difizör görünümünü de yaptıktan sonra atacağım.

Merhaba on tampon ve arka tampona yapilan uygulama icin asagidaki urundenmi aldiniz? Eger evet derseniz siparis gececegimde??

http://www.hepsiburada.com/modacar-elkamet-cita-nikelaj-p-OTMBRKBR1600609

:gut:

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;520984
Ama sanki on citayi tam kapatmis gibi yani sanki uzerinde degil de tam kaplamis gibi? Url si varmi aldigin urunun?

Bugün kaç mm olduğunu ölçtükten sonra linkini yazarım

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kablan12;521005
Cam çıtası olayınca eğim cok fazla olduğu için sorun yaşamanız çok muhtemel bu urunlerın yapıştırıcıları maalesef çok zayıf eğim kabul etmıyor atıyor dıfulazor nıkleajındada arkadasımız yasamıs aynı sorunu ona bır cozum bulunursa yapılır ama mevcut yapıstırıcı ıle sakın denemeyın demızleyemezsınız attıgında ve 2 gun durmaz atar.

Sorun yaşamicam bundan sonra çünkü aldığım ürünlerin yapışkanını çıkarıp iyice ısıttıktan sonra kendim yapıştırcam o zaman slikon ve japona gerek kalmicak eğim vermede ise sorun olmuyor sert malzeme değil çünkü

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytuggungor;521038
Merhaba on tampon ve arka tampona yapilan uygulama icin asagidaki urundenmi aldiniz? Eger evet derseniz siparis gececegimde??

http://www.hepsiburada.com/modacar-elkamet-cita-nikelaj-p-OTMBRKBR1600609

:gut:

Hayır u tipi değil bugün ölçtükten sonra kaç mm olduğunu linkini atcam

Çevrimdışı aytuggungor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: inanomer;521056
Hayır u tipi değil bugün ölçtükten sonra kaç mm olduğunu linkini atcam

Tamam cok sevinirim ne tarafa kac cm kullandiginizi yazarsaniz iyi olur.

Ayrica u tipi daha rahat takilir saglam olur diye dusundum ben, sizinkiler duz oldugu icin kivirip yapitirmak zor olmuyormu?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntılarda "çoklu alıntı" kullanalım lütfen...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
gerçekten çok başarılı uygulamalar olmuş ancak bu çıtalar arabayı yıkarken falan atma yapmaz mı yada bir süre sonra küf yapar mı?

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytuggungor;521058
Tamam cok sevinirim ne tarafa kac cm kullandiginizi yazarsaniz iyi olur.

Ayrica u tipi daha rahat takilir saglam olur diye dusundum ben, sizinkiler duz oldugu icin kivirip yapitirmak zor olmuyormu?

U tipi ince yerler için güzel olur bence kıvırmak zor değil çok kolay halledebilirsin ama yapıştırırken ısıtarak yapıştır çıkma sorunu yaşamazsın.

http://www.hepsiburada.com/transformacion-3-metre-x-15-mm-nikelaj-dekoratif-cita-16a050-p-OTM16A050

Ürünün markası bu Ön çıtada 13 mm arka bagaj altında 25 mm difizör görünümünde ise üst taraf 15 mm alt taraf 9 mm

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kablan12;521106
Linkteki kapı çıtasını veya o çıtanın ustunde ki çıta boşluğuna böle bir uygulama yapamazmıyız inanomer kardeşim ama nasıl o boşluk şeklınde kesılebılır 2.5 cm krom ve doldururmu orayı?

https://www.google.com.tr/search?q=octavia+kap%C4%B1+%C3%A7%C4%B1tas%C4%B1&biw=1920&bih=936&tbm=isch&imgil=ODmUegudZ83BEM%253A%253BVs3BwNFjmqDdzM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.skodaturkey.com%25252Fshowthread.php%25253Ft%2525253D27710&source=iu&pf=m&fir=ODmUegudZ83BEM%253A%252CVs3BwNFjmqDdzM%252C_&usg=__Y_tlcuYJNcBv-mbhQkq4afyfJmo%3D&ved=0CEsQyjc&ei=mKaSVculKceSsAH29YDQBw#imgrc=ODmUegudZ83BEM%3A&usg=__Y_tlcuYJNcBv-mbhQkq4afyfJmo%3D

Oraya da yapcaktım kardeşim 2.5 cm den malzeme kalmamıştı elimde ama en kısa sürede yapcam
Boşluk kısmına yapmicam ben ama alt tarafına yapcam tek sıkıntı kestiğin yerler kenardan siyah gözükecek ama ben ona da çözüm buldum alüminyum folyo yapıştır kestiğin yerlere :)

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: medcezir03;521123
gerçekten çok başarılı uygulamalar olmuş ancak bu çıtalar arabayı yıkarken falan atma yapmaz mı yada bir süre sonra küf yapar mı?

ilk denemem arabayı yıkattıktan sonra  yaptı köşelerden atma ama yapışkanı iyice ısıtarak denerseniz daha atma falan yapmıyor.