škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kaza

kcan · 71 · 14201

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
neyse artık sigortalara ve adelete güvenim kalmadığı için konuyu kapatabiliriz, dün itibariyle aksesuarlarımızı takmaya devam ediyoruz

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ve arefe günü arkadan gelen araç duramayıp vurdu :mad: bu sefer arabadan bayaa bir sinir ve bağırışla indim vuran dana hemen abi özür dilerim hallederim vs. demeye başladı ama ben bayaa bir sövdüm. çok şükür sadece vida başı kadar ezik olmuş eleman yaptıracak

Çevrimdışı kmlglcn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun üst üste çok sinir bozucu..yine de üzülmeye değmez boşverin sağlık olsun diyip geçin .iyi bayramlar dilerim

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun siz renault a arkadan çarpmışdınız gibi karar vermişler %100 kusurlu ancak bu şekilde çıkabilirsiniz demek ki yolda durup dururken geri vitese takıp arkadaki arabaya geri geri çarpıp eski bir hasar varsa yaptırılabilir bu arkadan çarpan kati kusurludur çok saçma çünkü takip mesafesi kuralı istanbulda zor ya arkandan korna çalarlar ya tamponun dibine gelip selektör atarlar yada yanından hızla gelip önüne geçerler.. Geçenlerde bir taksici başka bir arabanın önüne kırmış hasarını karşılatmaya çalışıyor çarptığı kişide bı hasar önceden vardı bilerek yaptın diye kavga ediyorlardı en son polis taksiciyi yaşından başından utan diye azarlıyordu.
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2015, 12:05:59 Gönderen: trio »

Çevrimdışı eski

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;523924
Geçmiş olsun siz renault a arkadan çarpmışdınız gibi karar vermişler %100 kusurlu ancak bu şekilde çıkabilirsiniz demek ki yolda durup dururken geri vitese takıp arkadaki arabaya geri geri çarpıp eski bir hasar varsa yaptırılabilir bu arkadan çarpan kati kusurludur çok saçma çünkü takip mesafesi kuralı istanbulda zor ya arkandan korna çalarlar ya tamponun dibine gelip selektör atarlar yada yanından hızla gelip önüne geçerler.. Geçenlerde bir taksici başka bir arabanın önüne kırmış hasarını karşılatmaya çalışıyor çarptığı kişide bı hasar önceden vardı bilerek yaptın diye kavga ediyorlardı en son polis taksiciyi yaşından başından utan diye azarlıyordu.

aynen dediğiniz gibi sigorta kafasına göre sıkıyor, oysa diğer araçta olan biteni yazmıştı.

bugünde baktım kaputun sağ menteşe tarafında bir ezilme var önceki gün yoktu ciddi cidi satmak aklımdan geçer oldu

Çevrimdışı A-RS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Trafikte aniden durmak vs nedir anlamıyorum ki İstanbul da zaten takip mesafesi falan yok artık. Bugün E-5 Şirinevler de orta şeritteki okul servisi gibi bir araç aniden hız kesti yolu boş olmasına rağmen ve  biraz sola kırdı (makas değil) Önümdeki panikleyip aniden durdu ben de durdum çarpmadan. Minibüsün arkasındaki duramadı ve minibüse çarptı. Çarpan sürücünün başı direksiyona öyle bir çarptı ki kırıldı sandım. Arkadan gelen de ona çarptı. Olan ortadaki arabaya oldu.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizde ona benzer bir durumu bu hasarla atlattık

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kamera kayıtlarına ulaşamadınız mı?

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kamera kayıtlarını almam için savcılık izni gerekiyormuş, önümüzdeki hafta izne çıkıyorum o zaman ilgileneceğim aslında onuda boş verecektim fakat karşı taraf değer kaybı talebinde bulunursa diye endişelendiğim için bakacağım

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bence boşvermeyin sonuna kadar hakkınızı savunun