škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kaza

kcan · 71 · 14137

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı medipol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun, vallahi içim cız etti. allah beterinden korusun. çok şükür ki sizde birşey yok

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim, çok şükür biz iyiyiz

Çevrimdışı arslanonur

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ayaman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hiç uğraşma ikitelli ve kartalda kazalı araçlardan aynı renkte bul boyasız kullan.
yalnız alacağın çamurluk herhangi bir işlem görmemiş olsun.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok sağolun arkadaşlar, çıkma çamurluk bakındım ve onlarda boya istiyor ayrıca biraz düşündüm, hatam olmamasına rağmen neden cebimden para ödeyeyim dedim ve kaza gece olduğu için kaza yerine gidip gündüz fotoğraflarınıda çektim hatta kamera varmı diye baktım ve tam metrobüs istasyon kamerasının önünde olduğunu gördüm. umarım sigorta doğru analiz eder şuan kaskoda %65'lik dilimdeydik en kötü ihtimal bir kademe düşeceğiz servise göre hasarımız maksimum 1000tl.

zaten aracı 6-7 yıl kullanırım diye aldığım ve İstanbul'da yaşadığım için başka olaylar yaşama ihtimalim yüksek o nedenle boşver servise ver dedim kısmetse 10 güne yeni çamurluk ve davlumbaz takılıp çıkacak.

Çevrimdışı ayaman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kcan;521529
çok sağolun arkadaşlar, çıkma çamurluk bakındım ve onlarda boya istiyor ayrıca biraz düşündüm, hatam olmamasına rağmen neden cebimden para ödeyeyim dedim ve kaza gece olduğu için kaza yerine gidip gündüz fotoğraflarınıda çektim hatta kamera varmı diye baktım ve tam metrobüs istasyon kamerasının önünde olduğunu gördüm. umarım sigorta doğru analiz eder şuan kaskoda %65'lik dilimdeydik en kötü ihtimal bir kademe düşeceğiz servise göre hasarımız maksimum 1000tl.

zaten aracı 6-7 yıl kullanırım diye aldığım ve İstanbul'da yaşadığım için başka olaylar yaşama ihtimalim yüksek o nedenle boşver servise ver dedim kısmetse 10 güne yeni çamurluk ve davlumbaz takılıp çıkacak.

işin içine kasko girdimi kimse acımaz aracınıza ne kadar hasar yazılır kimsenin umrundan değil herkes kazancına bakar sonuç ne olur şişik rakamlı hasar kaydı ondan sonra satmaya kalkarken gel de izah et.  benim ön sol çamurluk, sol dablumbaz, ön tanpon spoyleri değişmesi gerekiyordu servisin bana çıkardığı rakam 1900 tl + 500 tl boya toplamda 2400 tl fatura çıkardılar. ha bir de kargo parası da işin içine giriyor tüm kaskolar bunu yapıyor yani ücretsiz kargo yapmıyorlar 200 tl de kargo oldu size 2600 tl şaka gibi:)  ben kaskodaki ekspertisle ilgilenen kişiyle irtibata geçtim bu parçaların çok uçuk rakam olduğunu parçaların teminini kendim yapmak istediğimi ona göre de fatura kesilmesini istedim. parçaları ayarladım orjinal hiçbiri yan sanayi değil. 1000 tl tanpon+160 tl spoyler +100 tl dablumbaz + 300 işçilik =toplam 1560 tl aradaki fark iki kat. onun için işi servise ya da ustaya bırakmayın gerekiyorsa zamanınız varsa kendiniz halledin ;)

Çevrimdışı eski

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı unveren55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşım ikitellide oto king var.adamlar hemen hemen tüm kaskolarla anlaşmalı.tavsiyem orayada bir gösterip fiyat alman.servisteki ustaların çoğu profesyonel değil.arabayı daha çok batırmasınlar.oto king şu anda tüm araçların tamponları nı yapan firma.eskiden kırılan tampon değişirdi.şimdi oto kinge götürüp onarım yaptırıyor tüm kaskolar.adamlar tam profesyonel.pahalıda olsa orjinallik bakımından orayı tavsiye ederim yanılmıyosam göçük düzeltme bölümleri var.saygılar.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim önceki araçlarımdan autoking tecrübem var, bu hasar onların limitinin üstünde malesef, vaktim dar olduğu ve haklı olduğumu düşündüğüm için çamurluk değişimine karar verdim.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ayaman;521621
işin içine kasko girdimi kimse acımaz aracınıza ne kadar hasar yazılır kimsenin umrundan değil herkes kazancına bakar sonuç ne olur şişik rakamlı hasar kaydı ondan sonra satmaya kalkarken gel de izah et. benim ön sol çamurluk, sol dablumbaz, ön tanpon spoyleri değişmesi gerekiyordu servisin bana çıkardığı rakam 1900 tl + 500 tl boya toplamda 2400 tl fatura çıkardılar. ha bir de kargo parası da işin içine giriyor tüm kaskolar bunu yapıyor yani ücretsiz kargo yapmıyorlar 200 tl de kargo oldu size 2600 tl şaka gibi:) ben kaskodaki ekspertisle ilgilenen kişiyle irtibata geçtim bu parçaların çok uçuk rakam olduğunu parçaların teminini kendim yapmak istediğimi ona göre de fatura kesilmesini istedim. parçaları ayarladım orjinal hiçbiri yan sanayi değil. 1000 tl tanpon+160 tl spoyler +100 tl dablumbaz + 300 işçilik =toplam 1560 tl aradaki fark iki kat. onun için işi servise ya da ustaya bırakmayın gerekiyorsa zamanınız varsa kendiniz halledin ;)

bu gün çamurluk fiyatını bir bakayım.teşekkür ederim

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uzun zamandır aklımda olan ve ihmal ettiğim araç kamerasınıda sipariş etmiş bulunuyorum

Çevrimdışı Cihanselvi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kcan;520664
Dün günü birlik Tekirdağ'a yazliğa gidip gelelim dedik, dönüşte Avcılar E5 te önümüzdeki araçlar (7 araç ) birden durdu geri vitese taktı ve geri hamle yaptı. Ben orta şeritte durdum dörtlüleri yaktimki bir gumburtu ve yan seritteki çarptı.  
 tamda spoilerimiz ve far kaşımız boyanmış takılmak üzereydi
 yarın servise bir göstereceğim bakalım vaziyet ne olacak

buda cila ile jantın ve tamponun temizlenmiş hali

Geçmiş olsun

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim, bugün gidip baktım çamurluk ve tampon sökülmüş boyanıyordu, farımız değişmiş ona itiraz ettim araç tesliminde bakılacak, kısmetse perşembe günü arabamızı alıyoruz