škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Teyp kod girişi nasil oluyor

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
MERHABA ARKADAŞLAR 2005 OCTAVİA mın AKÜ KUTUP BAŞLARINI SÖKÜNCE TEYP GİTTİ ŞUAN EKRAN GELMİYOR KOD GİRİLMESİ GEREKİYOR GALİBA BU İŞ NASIL YAPILIYOR BİLEN VARMI ARACIN TEYBİ ŞU AN HİÇ AÇILMIYOR BİLGİSİ OLAN PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM YETKİLİ SERVİS ARACIN BURAYA GELMESİ GEREKİYOR DİYOR 200KM Bİ TEYP İÇİN SERVİSE GİTMEK İSTEMİYORUM :(

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kontak açıkken teybi birkaç defa aç kapa yapın, açılma olasılığı %50...(menüde daha önce ''learn'' seçeneği ''on'' olarak seçili ise teyp, aracı tanır...)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;521196
Kontak açıkken teybi birkaç defa aç kapa yapın, açılma olasılığı %50...(menüde daha önce ''learn'' seçeneği ''on'' olarak seçili ise teyp, aracı tanır...)[/QUOT

daha önce aç kapa yaptım ama değişen bişey olmadı teyp ekranı hiç gelmiyor kodu kitapçıklardan buldum lakin ekran gelmiyor ekranın açılması için ayrı bir şifre filan mı var çözemedim sizin dediğinizi tekrar deneyeceğim bakalım görelim

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arıza çözüldü aracın kutup başlarını söken elektrikçi sigortaları karıştırıp teybin sigortasını söküp takmamış sigortayı takınca teyp kendi çalşmaya başladı kod dahi istemedi bu sefer arıza lambası yandı onuda başka bi tamircide söndürdük :) şimdilik herşey normal.

Çevrimdışı murat demirel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
saygıdeğer skoda kullanıcıları 2010 model skoda octavıa elegance modeli için multimedya taktırıp da önceki orjinal teyp sistemi boşa çıkan varsa talibim. benim teybin sadece radyosu çalışıyor. cd ve aux çalışmıyor. tşk.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murat demirel;528712
saygıdeğer skoda kullanıcıları 2010 model skoda octavıa elegance modeli için multimedya taktırıp da önceki orjinal teyp sistemi boşa çıkan varsa talibim. benim teybin sadece radyosu çalışıyor. cd ve aux çalışmıyor. tşk.

Lütfen her önünüze gelen konuya mesaj atmayınız.