škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero Geri Gorus Camera

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet ama ben bu konudaki paylaşımların önceki ve sonraki sayfalarını da takip ettim. Torpidodaki mediayı söküp resmini paylaşmışlar. Arkasında rga ve rgv girişleri var. Linki paylaşıyorum
http://www.briskoda.net/forums/topic/341794-new-feature-simply-clever/#

Çevrimdışı toficame

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapcep;530808
Bolero geri gorus malesef her octaviadaki unite modeline olmuyor araclarin uzerindeki unitenin seri numarasina ve kamera giris destegi var ise kodlanip takiliyor
Ender elektronik 1.100 tl fiyat veriyor kamera bagaj acma yerine takiliyor orjinaldede boyle zaten
Bide eger unite destekliyor ise 200 tl ye plaka aydinlatma yeri kamerali olan ile degisip boleroya goruntu veriliyor kanatci haydarin yakinlarinda abdullah usta ender gibi isler yapiyor
 2013 model aracim malesef desteklemiyor 2014 model aracimiz destekliyor max 4 saat suruyor montaj

Abdullah Usta nın dükkanının adı ne peki ?

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: toficame;532374
Abdullah Usta nın dükkanının adı ne peki ?

Bu Abdullah ustanın yeri kocasinan kanatçı haydarın orda mı ve dükkanının adı nedir?

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Uzun zamandır arabanın bagajında duran kamerayı sonunda bağlattım, yan sanayi (plaka ışığının olduğu yere takılan) kamerayı ender elektronik'e orijinal bolero ekrana kotlayarak bağlandı, torpido içindeki üniteyi sökerek arkasından bagaj kapağına kadar kablo çekildi kamera benden kablo işçilik ve kodlama için 270₺ ödedim

Çevrimdışı rapcep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia2015;535894
Uzun zamandır arabanın bagajında duran kamerayı sonunda bağlattım, yan sanayi (plaka ışığının olduğu yere takılan) kamerayı ender elektronik'e orijinal bolero ekrana kotlayarak bağlandı, torpido içindeki üniteyi sökerek arkasından bagaj kapağına kadar kablo çekildi kamera benden kablo işçilik ve kodlama için 270₺ ödedim

Araciniz kac model ? Sanslisiniz her uniteye kamera olmuyor malesef

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapcep;535917
Araciniz kac model ? Sanslisiniz her uniteye kamera olmuyor malesef

10/03/2015 üretimi Elegance

Çevrimdışı rasimb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Octavia2015 bendede 2014 Octavia Elegance var ve geri görüş kamerası işini bende düşünüyorum .Hangi modellere ve hangi üniteye takıldığı hakkında bilgi verebilirmisin. yani takılıp takılmadığını nereden anlayabiliyoruz.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eğer video çıkışı varsa, kamerayı arkaya değil de öne takma olabilir mi acaba ?

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rasimb;540185
Octavia2015 bendede 2014 Octavia Elegance var ve geri görüş kamerası işini bende düşünüyorum .Hangi modellere ve hangi üniteye takıldığı hakkında bilgi verebilirmisin. yani takılıp takılmadığını nereden anlayabiliyoruz.

Tam olarak bilmiyorum taktırdığım yerde önce kodlamamız lazım eğer kodlama başarılı olursa takarız dediler, kodlattık oldu dediğine göre konfor beyinleri değişmiş yeni modellerde kamera destekleniyor eski konfor beyinlerinde desteklenmiyormuş, takılıp takılmadığını ancak takılan yerde anlayabilirsiniz

Çevrimdışı Muratk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aldığınız kameranın marka ve modelini paylaşırmısınız bende geri görüş kamerası düşünüyorum aracım 2015 style paket ender elektronike çok yakınım dediğiniz fiyat çok uygun.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratk;540806
Aldığınız kameranın marka ve modelini paylaşırmısınız bende geri görüş kamerası düşünüyorum aracım 2015 style paket ender elektronike çok yakınım dediğiniz fiyat çok uygun.

Arkadaşımdan aldım necvox teyplerin kutusundan çıkan jetta uyumlu geri görüş kamerası (jetta,rapid ile uyumlu olanlar octilerede uyuyor) olanlardan aldım

Çevrimdışı gürbüz07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracım 2016 Octavia style paket
Geçenlerde kendi uğraşlarım sonucu kodlama yaptırdım daha sonra geri görüş kamerasını bağlayarak orjinal cihazıma kablo bağlantılarını yaptırdım ve aşağıdaki linkte görüldüğü üzere sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda arka park sensörüde aktiftir.
https://youtu.be/7iAAM0GCiHw

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araçta bolero ekranlı ama geri görüş kamerası yapılabilir mı nasıl öğrenebilirim? (1600tl verilince yapılıyor onu biliyorum) ucuz 400-500 maliyetle yapılabilir mı acaba

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı gürbüz07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remy;615901
Benim araçta bolero ekranlı ama geri görüş kamerası yapılabilir mı nasıl öğrenebilirim? (1600tl verilince yapılıyor onu biliyorum) ucuz 400-500 maliyetle yapılabilir mı acaba

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eğer aracın multimedia ekranı 6,5 inch olanlardan ise vag kodlaması yapan bir yere giderek geri görüş özelliğini aktif etmesini isteyebilirsin eğer aktif edilirse bağlanıyodur bildiğim kadarı ile benim aracım 2016 style.
maliyeti vag kodlama + kamera +bağlantı 200-300 arasına biter.
bağlantı detaylarınıda istersen ayrıca anlatırım.

Çevrimdışı keyifci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gürbüz07;615917
Eğer aracın multimedia ekranı 6,5 inch olanlardan ise vag kodlaması yapan bir yere giderek geri görüş özelliğini aktif etmesini isteyebilirsin eğer aktif edilirse bağlanıyodur bildiğim kadarı ile benim aracım 2016 style.
maliyeti vag kodlama + kamera +bağlantı 200-300 arasına biter.
bağlantı detaylarınıda istersen ayrıca anlatırım.

hocam ıslemler bıtınce kamera marka model + ıscılık vs detaylı bılgılendırme yaparsanız sevınırım .