škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III gizli özelliklerini açma

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;580403
•Corvette tarzı arka sinyaller nasıl bir şey acaba? Ben video da farkı anlamadım
Hocam arka stoplarla birlikte sinyallerin yanması. Fakat üstteki lamba yanmayinca bütün olarak gozukmedigi için iptal ettirdim. Zaten ledli stoplarda daha hoş bir görüntü oluyormuş, o yüzden iptal ettim.

LG-H960 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
https://www.facebook.com/VWClubMalatya/videos/650918255063582/

Son numaramız da bu oldu. Bence gayet güzel de oldu. Linki attım ama bilemiyorum açabilecek misiniz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: batuhanbugra;579676
Merhaba hocam. Ledlerle sinyallerin birlikte yanmasını bizde denedik fakat bir süre sonra sol gündüz farı hata verdi.  Siz de böyle bir sorunla karşılaştınız mı? Ve sinyallerle ledler arasında hafif süre farkı oluyor mu?

LG-H960 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LED'ler ve sinyaller beraber yanıp sönmesini biz de yaptık ama gündüz farı hatası verdi. Onun yerine gündüz farının tam dönmeyip kısık-parlak şeklinde olmasını deneyin. Ben de sizin gibi videoyu çekersem atarım bu araya. Bu arada arka stoplar iyi olmuş. Biz ancak sinyallerde ters hafif kısılma şeklinde yapabildik. Bu Corvette tarzı hangi menüden yaptı acaba :/

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;583987
LED'ler ve sinyaller beraber yanıp sönmesini biz de yaptık ama gündüz farı hatası verdi. Onun yerine gündüz farının tam dönmeyip kısık-parlak şeklinde olmasını deneyin. Ben de sizin gibi videoyu çekersem atarım bu araya. Bu arada arka stoplar iyi olmuş. Biz ancak sinyallerde ters hafif kısılma şeklinde yapabildik. Bu Corvette tarzı hangi menüden yaptı acaba :/

Hocam corvette tarzı sinyali ertesi gün iptal ettim. Çünkü tam istediğim gibi olmadi stop lambasi bütünüyle yanıp sönmediği için.

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekomach;580298
•Amerikan Park
•Arka farların sürekli yanması (Auto ve kısa far konumundayken)
•Kilit Onay Kornası
•Kadran Selamlama
•Ek yakıt miktarı
•Laptimer(Kronometre)
•Coming&Leaving Home Led Sis
•Viraj aydınlatmalı sis farları
•Selektörle birlikte sislerin yanıp sönmesi
•Uzun farlarda ledlerin kuvvetli yanması

gibi özellikleri açtırdım, Ankarada 50TL'ye yaptılar Şaşmazda.

Üstat kime yaptırdınız? Yarın Ankara'ya geleceğim de Şaşmazda hangi servis veya usta?

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;587834
Üstat kime yaptırdınız? Yarın Ankara'ya geleceğim de Şaşmazda hangi servis veya usta?

Şaşmazda VAGSTORE var bu işlerle ilgilenen Ali Usta çok sıcak ve ilgili bir arkadaş..15 dk da gizli özellikleri açıyorlar..50 tl ye yapıyor..

Gitmek isterseniz bilgileri aşağıda;

2551 Cd. 2574 Sk. No:12 Şaşmaz-Ankara
tel: 03123484941
gsm: 05333899320

giderseniz gazi endüstriden arkadaşın selamı var dersiniz beni tanır :)

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hknardru;587924
Şaşmazda VAGSTORE var bu işlerle ilgilenen Ali Usta çok sıcak ve ilgili bir arkadaş..15 dk da gizli özellikleri açıyorlar..50 tl ye yapıyor..

Garanti durumunu kime sordunuz ? yapan adam yok birşey olmaz diyorda biz aradık sorduk garanti dışı kalır dedi Honda Efe ve And Otomotiv forumdan arkadaşa.:dede:

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: bekomach;580298
•Amerikan Park
•Arka farların sürekli yanması (Auto ve kısa far konumundayken)
•Kilit Onay Kornası
•Kadran Selamlama
•Ek yakıt miktarı
•Laptimer(Kronometre)
•Coming&Leaving Home Led Sis
•Viraj aydınlatmalı sis farları
•Selektörle birlikte sislerin yanıp sönmesi
•Uzun farlarda ledlerin kuvvetli yanması

gibi özellikleri açtırdım, Ankarada 50TL'ye yaptılar Şaşmazda.

Peki ya garanti ?

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frknkpt;587942
Garanti durumunu kime sordunuz ? yapan adam yok birşey olmaz diyorda biz aradık sorduk garanti dışı kalır dedi Honda Efe ve And Otomotiv forumdan arkadaşa.:dede:

Skoda nın Ankara daki servislerinin ikisi de sıkıntılı..Ama mukayese etmek gerekirse And çok daha berbat diye biliyorum..And öyle bir şey söylemiş garanti dışı kalır diye forumda bir arkadaş yazmış ama açıkçası Efe den öyle bir şey duymadım..

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hknardru;587946
Skoda nın Ankara daki servislerinin ikisi de sıkıntılı..Ama mukayese etmek gerekirse And çok daha berbat diye biliyorum..And öyle bir şey söylemiş garanti dışı kalır diye forumda bir arkadaş yazmış ama açıkçası Efe den öyle bir şey duymadım..

Haklısın peki her özelliği değilde bazılarını açıyormu ?
Örneğin bende sisler yok gerekde duymadım sislerin uzunla yanmasına gerek yok gibi gibi.

Sadece kadran selamlama-amerikan park-korna ile kitleme-cam kaldırmalar seçilebilirmi yoksa tek fiyat tek paket şeklindemi

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frknkpt;587947
Haklısın peki her özelliği değilde bazılarını açıyormu ?
Örneğin bende sisler yok gerekde duymadım sislerin uzunla yanmasına gerek yok gibi gibi.

Sadece kadran selamlama-amerikan park-korna ile kitleme-cam kaldırmalar seçilebilirmi yoksa tek fiyat tek paket şeklindemi

Tabi hangi özelliği istediğine bağlı..istediğin özelliği açtırıp istemediğini kapattırabilirsin..ama hepsini ayrı ayrı fiyat olarak yapmıyor tek fiyat alıyor..bahsettiğin özelliklerden anahtarla cam kaldırma olayı sıkıntılı çünkü sadece sürücü tarafı cam otomatik kalkabiliyor..ondan dolayı o özelliği yapmıyor..forumda yaptıran bir arkadaş ta sorunluğu olduğu için tekrar kaldırmış..

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hknardru;587946

And'da Efe'de berbat servisler. İkisini toplasan yarım servis çıkıyor ortaya :D

Bu konuda en sağlıklı bilgiyi Yüce Auto verecek sanırım :D

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hknardru;587924

Selam,

Teşekkürler. Ben de şaşmazda Vag Store 'a gittim. Selamınızı okuyup söyleyecek vaktim olmadı kusura bakmayın. Mesajı görseydim olsaydı mutlaka iletirdim. Özellikleri açtı sağolsunlar 15 dk sürdü. Arıza-hata veren bir şey olmadı.

- Amerikan Park
- Coming Home
- Acil Durum 4'lü Flaşörler
- Kadran Selamlama
- Kilit sesle onaylama
- Ek yakıt göstergesi
(Elektronik diferansiyel kilidi burada birinin aktif olmadığını söylediğini gördüm kontrol ettirdim sıkıntı yoktu)

Bir de iyi tarafı bu özelliklerin hepsini multimedyadan kontrol edebiliyorum. İstersem istediğim özelliği kapatabiliyorum onu anlamamıştım tereddüt ettim ama sıkıntı yok. Ben hizmetin hızı ve fiyatından memnun kaldım. Konya'da bir tane çakal var bu işleri yapan ilk özellik açmaya 70tl sonraki her özelliğe 20tl istiyor. Bu mantıkla 200tl vermem lazımdı...

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;587953
And'da Efe'de berbat servisler. İkisini toplasan yarım servis çıkıyor ortaya :D

Bu konuda en sağlıklı bilgiyi Yüce Auto verecek sanırım :D

Üstat ben Konya'dan aldım arabayı. Konmar servisten ve hizmetinden çok memnunum fakat arabadan anladıklarını düşünmüyorum. Yüce Auto ilk giren araçları o kadar değişik özellik ve fonksiyonlarda sokmuş ki servisler hangi arabayı hangi özellikle sattıklarının farkında bile değil. Ancak gelip giden arabadan karşılaştırabilir. Açtırdığınız özellikleri servise giderken multimedyadan kapatın farkına varmaları mümkün değil:D

Örneğin ben söyleyip şikayet edinceye kadar bazı araçları Green Score açık bazılarını kapalı sattıklarını bilmiyorlardı. Servise götürdüğümde plakalık lambaları ledliydi anlamadılar bile. Aracı kontrol etmek adına bir sürü para alıyorlar ama kontrol ettiklerini sanmıyorum. Bence yağı filtreyi değiştirip gönderiyorlar! Garantiyi uzatmayı aklımdan bile geçirmiyorum çünkü kilitli paspas almayanı debriyaja yarım basmak ve bu sayede aracı bozmakla suçluyorlar o derece...

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;588286
Üstat ben Konya'dan aldım arabayı. Konmar servisten ve hizmetinden çok memnunum fakat arabadan anladıklarını düşünmüyorum. Yüce Auto ilk giren araçları o kadar değişik özellik ve fonksiyonlarda sokmuş ki servisler hangi arabayı hangi özellikle sattıklarının farkında bile değil. Ancak gelip giden arabadan karşılaştırabilir. Açtırdığınız özellikleri servise giderken multimedyadan kapatın farkına varmaları mümkün değil:D

Örneğin ben söyleyip şikayet edinceye kadar bazı araçları Green Score açık bazılarını kapalı sattıklarını bilmiyorlardı. Servise götürdüğümde plakalık lambaları ledliydi anlamadılar bile. Aracı kontrol etmek adına bir sürü para alıyorlar ama kontrol ettiklerini sanmıyorum. Bence yağı filtreyi değiştirip gönderiyorlar! Garantiyi uzatmayı aklımdan bile geçirmiyorum çünkü kilitli paspas almayanı debriyaja yarım basmak ve bu sayede aracı bozmakla suçluyorlar o derece...

Greenscore bende de yok. Açılabiliyor mu vagcom ile veya servis tarafından?