škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Yakıt Değerleri Paylaşımı-Ana Konu

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yokuş var yolumun üzerinde ayrıca  giderken şehirler arası yola çıktığım için 100 den aşağıda düşmüyorum 5.6 yakmam normal o zaman.  Zaten motordan gelen ses ve egzos sesi gaza yüklenmemim asıl sebebi çok yaktırıyor bu sesler çok :) :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;542481
Yokuş var yolumun üzerinde ayrıca  giderken şehirler arası yola çıktığım için 100 den aşağıda düşmüyorum 5.6 yakmam normal o zaman.  Zaten motordan gelen ses ve egzos sesi gaza yüklenmemim asıl sebebi çok yaktırıyor bu sesler çok :) :)

Hocam bu şekilde ise güzergahınız gayet normal merak etmeyin :) bugün ortalama 5.0 ken bi basıyım dedim 160 yaptım 6.3 e çıktı sonra geri 5 e düştü hızımı normale döndürünce :)

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizde durum tam tersi ya hızlandıkça yemiyo tabi İstanbul da ne kadar hızlanabilirsek işte :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;542506
Bizde durum tam tersi ya hızlandıkça yemiyo tabi İstanbul da ne kadar hızlanabilirsek işte :)

Aynen sizde tam tersi bizimkiler de 50-80 arasında baya az yakıyor bu da tam şehir içi hızlar :)

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 TSI DSG COMBI

Buyukçekmece - Beylikdüzü arası...

Bir akşamda geç saatte dip gazla geldim aynı rotada. 9lt fln oldu max.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mart;542569
1.2 TSI DSG COMBI

Buyukçekmece - Beylikdüzü arası...

Bir akşamda geç saatte dip gazla geldim aynı rotada. 9lt fln oldu max.

Combinin yakıt değerini görmek de güzel oldu.dediğimiz gibi tsi yüksek hızlarda avantajlı şehirler arası çok yol yapılıyorsa 1.0 çok da ideal değil

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu rodaj olayımda biraz takıldım. Ben aracımı aldım ortalama 20 krş yakıyordu, aracım 36000 km de oldu hala aynı:) ya bende bir sorun var ya da arabada:) rodaj döneminden sonra hiç değişmedi YAKIT değeri.

Çevrimdışı mart

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim araç ilk 1500 km 8.5 - 10lt arası yaktı. sonra 6lt ile 8lt arasına geriledi şehir içinde.
Kilit trafikte 2 saat dur kalk en fazla 8.7 gördüm bu arada.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azureusecz;542580
Ben bu rodaj olayımda biraz takıldım. Ben aracımı aldım ortalama 20 krş yakıyordu, aracım 36000 km de oldu hala aynı:) ya bende bir sorun var ya da arabada:) rodaj döneminden sonra hiç değişmedi YAKIT değeri.

Hocam octavia için 20 krş zaten çok iyi bir rakam daha da düşmez sizde sorun yok yani :)

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba;
aracım 1.2tsi dgs fabia 3. yeni 2850km. yol yaptım. toplam 703TL. yakıt aldı. güzergah Ankara-Aydın-Marmaris-İzmir-Aydın-İzmir-Manisa-Uşak-Afyon-Ankara dönüşte izmir ankara arası kesintisiz yağmur vardı. ankaraya geldiğimde ortalama 5.5lt gösteriyordu. giderken 4.9lt ile marmarise vardım bagaj 1 valiz ve 3 kişi. dönüş bagaj full ve 3 kişi vardı. Durum bu arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crazyboy3506;542594
merhaba;
aracım 1.2tsi dgs fabia 3. yeni 2850km. yol yaptım. toplam 703TL. yakıt aldı. güzergah Ankara-Aydın-Marmaris-İzmir-Aydın-İzmir-Manisa-Uşak-Afyon-Ankara dönüşte izmir ankara arası kesintisiz yağmur vardı. ankaraya geldiğimde ortalama 5.5lt gösteriyordu. giderken 4.9lt ile marmarise vardım bagaj 1 valiz ve 3 kişi. dönüş bagaj full ve 3 kişi vardı. Durum bu arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Hocam dediğiniz şartlara çok iyi aracınızın yakıtı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün ki yakıt tüketimim 4.Leventten Tuzlaya gittim geldim

« Son Düzenleme: 23 Kasım 2015, 21:08:18 Gönderen: gurkantoksoy »

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;543819
Bugün ki yakıt tüketimim 4.Leventten Tuzlaya gittim geldim

resim boyutunu keşke ayarlasaydınız. :D  bu arada  veriler çok güzel.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;543821
resim boyutunu keşke ayarlasaydınız. :D  bu arada  veriler çok güzel.
Düzelttim şimdi kusura bakmayın :) teşekkürler ara ara 180leri falan da gördüm çok şükür :)

Çevrimdışı sariyeron

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim 1.0 ile aynı yakıyor. Tabi ben 180 basmıyorum, en fazla 120 :)