škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön cam otomatiği sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba..Bu aralar arabaya nazar değdi sanırım sorunlar üst üste geliyor. Daha geçen devirdaim pompası bozuldu onu hallettik şimdi de ön iki otomatik cam da açılırken tıkırtı yaparak açılıyo.Sanki kapı bölmesini açıp içine baktığımda bi fare kemiriyormuş gibi his veriyo..Böyle birşey başına gelen var mı acaba ?

Çevrimdışı mahmutmdoct

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cam kirkolarindan olabilir halatla sIkIşIyor bazen olur

Çevrimdışı volkidans

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
lastik fitillerinin aşırı toz kurum kaçmasından olabilir bende yeni aldığımda olmuştu yıkamadan sonra bende düzeldi fitilleri yıkamada dikkat edin..

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ara sıra bende de oluyor, sonra kendiliğinden geçiyor... Cam açılıp kapanırken sanki kıtır kıtır bir şeye sürtüyor gibi...Servise götürdüm, klasik olarak problem bulamadılar...

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mahmutmdoct;521660
Cam kirkolarindan olabilir halatla sIkIşIyor bazen olur

Eğer sorun bu şekilde ise zamanla düzelen bi durum mu ki bu ?

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;521672
Ara sıra bende de oluyor, sonra kendiliğinden geçiyor... Cam açılıp kapanırken sanki kıtır kıtır bir şeye sürtüyor gibi...Servise götürdüm, klasik olarak problem bulamadılar...

Aynen DediğiniZ  gibi oluyor. Iç kısmı tozlu gibi de duruyo belki ondan olmuştur inşallah geçer

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bir süre sonra geçiyor. özekllikle yaz aylarında çok fazla oluyor. Bende ilk zamanlar sıkıntı var sanmıştım ama sonra düzeldiğini gördüm. Bir hafta önce tekrar başladı bende.