škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fuul modifiyeli Spacback...

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Jant olarak zaten Ray gibi araca müthiş yakışan bir jant varken hiç başka model aramayın bence.

« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2015, 13:35:40 Gönderen: scorpion »

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Mehmet bey spor yay var mı toledoda, varsa kaç mm.? ön lip çok hoşuma gidiyor ilk fırsatta taktıracağım bulursam

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;521878
Mehmet bey spor yay var mı toledoda, varsa kaç mm.? ön lip çok hoşuma gidiyor ilk fırsatta taktıracağım bulursam

Merhaba Uğur Bey Vogtland spor yay var aracımda rapid ve toledo uyumlu satıcı 3,5 cm yazıyor ama aslında 3cm yay kodu 951446.

Lipi seat servislerinden mk1 cupra r lip diyerek satın alabilir siniz.Montajıda işten anlayan bir usta ısı tabancası ile ısıtıp kalıp vererek tamponunuza uyumlu bir şekilde akıllı vida ile yapabilir.dikkat edilmesi gereken ortada iki uzun parça var onların tampona göre traşlanması gerekiyor eğer alacak olursanız montaj için rehber niteliğinde linkler var sct forumda.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2015, 14:50:05 Gönderen: scorpion »

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çok teşekkür ederim lipi araştıracağım biraz, çok ileri çıkık lipleri sevmiyorum sizinki hoş benim için
3 cm görüntü olarak benim için yeterli fazlasını istemiyorum ama arabanın içinde fazla kişi/yük olunca sürter diye korkuyorum sizde öyle bir durum oluyor mu?
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2015, 14:55:03 Gönderen: Uğur57 »

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;521883
3 cm görüntü olarak benim için yeterli fazlasını istemiyorum ama arabanın içinde fazla kişi/yük olunca sürter diye korkuyorum sizde öyle bir durum oluyor mu?

Bende 17 jant lastik var sürtme yok ki daha baya yer var içerde.Araçlarımız zaten oldukça yüksek o nedenle problem olmuyor

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: scorpion;521884
Bende 17 jant lastik var sürtme yok ki daha baya yer var içerde.Araçlarımız zaten oldukça yüksek o nedenle problem olmuyor

işte bunu öğrendiğim iyi oldu  hele benimki 16 jant iken hiç sürtmez :)

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;521885
işte bunu öğrendiğim iyi oldu  hele benimki 16 jant iken hiç sürtmez :)

16 ile sürtme olmaz merak etmeyin hatta 16 larla yarım parmakla bir parmak arası daha fazla olur çamurluk boşluğu

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
tam sıfıra sıfır olmasın zaten ama orijinal hali çok sırıtıyor feci boşluk var :) teşekkür ederim

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;521887
tam sıfıra sıfır olmasın zaten ama orijinal hali çok sırıtıyor feci boşluk var :) teşekkür ederim

Aynen orjinal hali çok fena hele arka taraf sanki SUV eklediğim resimlerde belli oluyor arka arkaya park edilen resimde karşılaştırma yapılabilir.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dostum bir ricada bulunabilirmiyim senden? aracının önden fotoğrafını çekebilirmisin odaklaman lip te olursa sevinirim.  aynı lipi ben spaceback e yapmayı düşünüyordum. birde senin yay rapid sedan için uyumlu zannedersem spacebacklere uygunluğu hakkında bilgin varmıdır?

Alıntı yapılan: scorpion;521881
Merhaba Uğur Bey Vogtland spor yay var aracımda rapid ve toledo uyumlu satıcı 3,5 cm yazıyor ama aslında 3cm yay kodu 951446.

Lipi seat servislerinden mk1 cupra r lip diyerek satın alabilir siniz.Montajıda işten anlayan bir usta ısı tabancası ile ısıtıp kalıp vererek tamponunuza uyumlu bir şekilde akıllı vida ile yapabilir.dikkat edilmesi gereken ortada iki uzun parça var onların tampona göre traşlanması gerekiyor eğer alacak olursanız montaj için rehber niteliğinde linkler var sct forumda.

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hydra;521904
Dostum bir ricada bulunabilirmiyim senden? aracının önden fotoğrafını çekebilirmisin odaklaman lip te olursa sevinirim.  aynı lipi ben spaceback e yapmayı düşünüyordum. birde senin yay rapid sedan için uyumlu zannedersem spacebacklere uygunluğu hakkında bilgin varmıdır?

Selamlar dostum araç yanımda değil memlekete geldim ama daha önce çektiğim fotolardan bulup ekledim umarım yardımcı olur.Yay direk rapid ve toledo uyumlu sen sorunca sitesinden kontrol ettim spaceback ile de uyumlu olduğu yazıyor http://shop.vogtland.com/index.php/all-products/rapid-typ-nh-2wd-incl-spaceback.html linkten kontrol edebilirsin

Çevrimdışı Taylan Yıldız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle