škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu Gurur Hepimizin!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;521734
http://otomobil.haber7.com/otogundem/haber/1444795-skodanin-500-bin-gururu

Haberi iyi okursanız spaceback'in hangi segmentte olduğu da artık belli olmuş oldu,
"2013 yılından bu yana Türkiye’de satışa sunulan Rapid Sedan’a, 2014 yılının ikinci çeyreğinde gençlere hitap eden hatchback tasarımıyla C segmentindeki Rapid Spaceback modeli katıldı. Skoda, ilk 5 ayda globalde 91 bin 400 adet Rapid modelini müşterilerine teslim ederek geçen yıla göre yüzde 12.3 artış sağladı."
 yukarıdaki paragrafta bunun belgesidir.:ok:

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;521749
Haberi iyi okursanız spaceback'in hangi segmentte olduğu da artık belli olmuş oldu,

"2013 yılından bu yana Türkiye’de satışa sunulan Rapid Sedan’a, 2014 yılının ikinci çeyreğinde gençlere hitap eden hatchback tasarımıyla C segmentindeki Rapid Spaceback modeli katıldı. Skoda, ilk 5 ayda globalde 91 bin 400 adet Rapid modelini müşterilerine teslim ederek geçen yıla göre yüzde 12.3 artış sağladı."

yukarıdaki paragrafta bunun belgesidir.:ok:

Ben hiç B demedim :))

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Genelde B segmenti deniliyordu hatta konu bile açıldı ama sadece insanların kendi fikriydi, bu haber ile biraz daha ciddiyyet almış oldu.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"Formula 1 rallisi Almanya' da yapıldı" şeklinde haber yapan medyanın Rapid' i sınıflandırmasına kayıtsız şartsız inanmıyorsunuz İnşaallah?

Bu arada 2015 olduğunu tahmin ettiğim bir Rapid gördüm geçenlerde, arka sileceği yoktu. "Tasarrufa gel" dedim içimden.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı sedat98

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sevindirici haber. Araç buraya kısıtlı sayıda geliyor, 3 ay gün verince millet kaçiyor( (bide fiyat sabitlemiyorlar) ya fabrika yetiştirmiştir yada diğer markalarda satıldı diye getirmiyorlar. Aracımdan çok memnunum, İnşaallah 2 el piyasası iyi olur.