škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 dizel alan yokmu

Edimax · 68 · 14370

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;527284
Superb amiral gemisi olsun o kadar :)
Araçta marifet olduğu kadar şoför de önemli tabi :)
Plaka çıktı kardeşim 34 KB 8036 bi gün görüşürüz inşallah :)
Güzel arşiv yapmışsın ayarlarız ya bilişimciyim :)

Kardesim ses sistemi demişken bu Mirror Link falan iyi çalışıyor mu bide skodanın kendi programları var Android için denedin mi hiç ses uygulaması falan :)

Eyvallah Kardeşim :)
Hadi bakalım hayırlı olsun benim plaka zaten fotoda mevcut görürsen arabayı direkt yapış :D Bu arada bende bilgisayar mühendisiyim iyi güzel dedim tam kafa insan demeye kalmadı sen söyledin :D

Mirrorlink işi tam doğru düzgün çalışmıyor fakat senin araç yeni 22.hafta sonrası üretimi olanlarda ana ünitede bir kaç değişiklik yaptılar.Ayrıca cihazın tam uyumluluk listesi vardı cihaz android 5.0 üstü olucak o kesin.

Skoda motor sound vs gibi skoda appleri maalesef smartgate ile çalışıyor kardeşim ve türkiye modellerinde smartgate yok ama yakında gelecek diyorlar.Bende iphone 6 olduğu için mirrorlink çalışmıyor kardeşim maalesef.Ama nişanlımda samsung s6 var denedik sorun problem yok ama haraket halinde uygulamaları açmıyor navigasyon var birtane sygic diye bakalım senin araçta deneyip farkı görmek lazım sonuçta aramızda epey üretim haftası farkı var.

İkinci olarak
Alıntı yapılan: Uğur Akar;527295
Bence mekân ve zaman müsaitse buluşmalara katılıp diğer Škoda sever arkadaşlarla da tanışın.:wnk:

Abi geçen yaptı galiba arkadaşlar birşeylerde gidemedim il dışındaydım.:)

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı bugün teslim aldım arkadaşlar deneyimleri ilerleyen kmler de paylaşacağım :) daha 40km yapabildim yakıt aldıktan sonra 5.2 lt gösteriyor ort hız 21km tabi daha başlangıç ilerde görcez :)

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;527614
Aracı bugün teslim aldım arkadaşlar deneyimleri ilerleyen kmler de paylaşacağım :) daha 40km yapabildim yakıt aldıktan sonra 5.2 lt gösteriyor ort hız 21km tabi daha başlangıç ilerde görcez :)

Güle güle kullanın, kazasız belasız, iyi sürüşler.
Biraz kullandıktan sonra yakıt tüketimi, performans, motor sesi yalıtımı gibi konularda bilgi almak isteriz.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;527648
Güle güle kullanın, kazasız belasız, iyi sürüşler.
Biraz kullandıktan sonra yakıt tüketimi, performans, motor sesi yalıtımı gibi konularda bilgi almak isteriz.
Teşekkür ederim. Tabi paylaşıcam :)

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Hadi bakalım hayırlı olsun kazasız belasız :)

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: suleyman90;527686
Hadi bakalım hayırlı olsun kazasız belasız :)
Sağol kardeşim :)

Çevrimdışı Edimax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iyi gunler de kullanin

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Edimax;529293
iyi gunler de kullanin
Teşekkür ederim araç şuan 700km yi buldu ort. 5.7lt :)