škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

YETİ ile gezdiğim yerlerden manzaralar

mşah · 348 · 106289

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;557500
Murat bey bizim buralara yaklaşmışsınız İzmir'e de bekleriz

Nazik davetiniz icin ...Teşekkür ederim. ..yarın dönüyoruz.

Çevrimdışı yunculer_skoda

• Forum Sponsoru
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
buda genel müdürümüz emre bey'den gelsin. üniversitesini ziyarete gittiğinde cekilmiş.

...

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yunculer_skoda;558245
buda genel müdürümüz emre bey'den gelsin. üniversitesini ziyarete gittiğinde cekilmiş.

Gri marşpiyel eski kasalarınkinden farklı galiba, arabayı biraz ağır göstermiş sanki eskisi daha kibar duruyordu bence ama port bagaj yakışmış.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gaşıntım dinmedi amma, bu da idare eder... :D:gaz::ft:

Bizden ayrılmayın sayın seyirciler :ok:

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MURATE;559405
Aha bu nire

Kerpe(Kandıra-İzmit)

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;559478
Kerpe(Kandıra-İzmit)

Ali duruyon  duruyon acayip yerlerden resim yükleyip bizi gaza getiriyon

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;559515

Başga bi Ali'den bahsediyon herhal :D

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;559515

3,5 aydır uzun yolum yohtu. Hep ist'da gel-git... Bi seferde en fazla 87 km. yapabilmişidim :(  Hal böleyken galkıp da "Bizi gaza getiriyon" diyon be gardaşım!.. İnsaf valla! Şinciii, gaza getiren kimmiş bahalım; beylerimiz her hafta Uluabat, Sığacık, Guşadası, Goç müzesi, Hasanboğuldu, Ayvalık, Bozdağ'larda seyrüsefalarda... Tu tu tu tu nazar değmesiiin :ok:

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kefken Kerpe doğa ve denizi çok güzel hele Kefken'e yaklaşırken bir yol var ki mükemmel bir doğa harikası iki taraflı ağaçlık içinden sanki bir tünelde gidiyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz ve epey uzun bir yol Kefken'e Kumcağız plajına giderdim ama epeydir gidemedim. Kandıra Kefken yolu eskiden çok virajlı ve tehlikeli bir yoldu şimdi nasıldır bilmiyorum.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;559621
Kefken Kerpe doğa ve denizi çok güzel hele Kefken'e yaklaşırken bir yol var ki mükemmel bir doğa harikası iki taraflı ağaçlık içinden sanki bir tünelde gidiyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz ve epey uzun bir yol Kefken'e Kumcağız plajına giderdim ama epeydir gidemedim. Kandıra Kefken yolu eskiden çok virajlı ve tehlikeli bir yoldu şimdi nasıldır bilmiyorum.

Ormanları, sahildeki fotojenik kayaları, nefis koyları gerçekten doyumsuz. Fakaaat öyle bir şey var kepazelik var ki, fotosunu çekip buraya koymayı da düşündüm ama içim elvermedi!. Nedir o; çevrenin pisliği :mad:. 2014 yazında buraya yüzmeye gittiğimizde havlularımızı yayabilecek temizlikte bir yer bulamadık. Yer aramaktan yorulunca, çöpü nispeten az olan ufak bir koydaki çöplerin bir kısmını temizleyip havlularımız için birkaç metre kare yer ancak açabilmiştik.. Cennet Türkiye'mize yazık oluyor :(..

not: bahsettiğiniz virajlar hâlâ mevcut.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;559578
3,5 aydır uzun yolum yohtu. Hep ist'da gel-git... Bi seferde en fazla 87 km. yapabilmişidim :(  Hal böleyken galkıp da "Bizi gaza getiriyon" diyon be gardaşım!.. İnsaf valla! Şinciii, gaza getiren kimmiş bahalım; beylerimiz her hafta Uluabat, Sığacık, Guşadası, Goç müzesi, Hasanboğuldu, Ayvalık, Bozdağ'larda seyrüsefalarda... Tu tu tu tu nazar değmesiiin :ok:

Resim eski veya yeni beni ilgilendirmez kardeşim böyle paylaşımlar yüzünden hemen plan yapmak zorunda kalıyorum aklıma yer de gelmiyor strese giriyorum evde kaldım diye :confused:. Başka Ali deyince bende davayı çakozlayana kadar resimlere bakıp duruyorum acaba başkası mı paylaştı diye :D. Vallahi Ali altında tam gezilecek araba varken gezememek çok zor ya  :aman:. Şaka bir yana insanın uzaklaşıp biraz kafa dağıtması iyi oluyor zaten hep stres sıkıntı bu olsun şu yetişmedi derken zaman geçiyor, tabi her şey imkan meselesi.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle