škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid spaceback sıkıştırdı.

trio · 20 · 5668

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün yolda gidiyorum aynadan baktım tamponumda rapid spaceback dip dibe gidiyoruz sıkıştırıyor araya giriyor bir hareketler yapıyor genelde sakin araba kullanırım ters hareketler yapıyor neyse 2-3 yaptım biraz baktım oda basıyor geçmeye çalışıyor makasa falan giriyor bende dayanamadım vitesi düşürüp iyice devirlenip bastım ama arkamda kayboldu sanırım fabiayı küçük gördü...

Çevrimdışı onuroktay

• FabiaLovers
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.onuroktay.com
:) Fabia 'nın tipe bakıp mı yanılıyorlar napıyorlar.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onuroktay;522126
:) Fabia 'nın tipe bakıp mı yanılıyorlar napıyorlar.

Anlamadım bende özellikle neden beni sıkıştırdı deneme mi yapmak istedi bilmiyorum pek kolay gazada gelmem ama ısrarla sıkıştırınca dayanamadım ama cevabını almış oldu sanırım.

zibidi gonzales

• Ziyaretçi

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zibidi gonzales;522133
neden bu kadar şaşırdınız anlamadım.

Şasırmadım anlam veremedim durum itibari ile gereksiz bir hareketti

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Plaka alsaydınız bi sonuca ulaşabilirsik. Belki sitedendir arkadaş. Arka camda logo varmıydı siteye Ait?

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;522175
Plaka alsaydınız bi sonuca ulaşabilirsik. Belki sitedendir arkadaş. Arka camda logo varmıydı siteye Ait?

Hiç geçemediği için arka camını göremedim ama belki görüp yazar

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;522176
Hiç geçemediği için arka camını göremedim ama belki görüp yazar

Fabia nın yüksek devirde HULK a döndüğünü bilmeyenler var :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+1
Fabia1'in en güçsüzünü ben kullandım 10 sene kadar...Basınca nasıl gittiğini iyi bilirim ama 1,4 75, 1,4 101 likleri tahmin bile edemiyorum...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yav arkadaşlar İbiş' te gazlayınca 175Nm tork var ve bana eh işte gibi bir gidiş hissettiriyor; sizin araçlar 126Nm o da 4400d/d' de ve arabanın Hulki olduğunu falan söylüyorsunuz. Şimdi İbiş' te mi sıkıntı var yoksa sizin araçlar mı ektralara sahip kafam karıştı.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Uğur Akar;522228
Yav arkadaşlar İbiş' te gazlayınca 175Nm tork var ve bana eh işte gibi bir gidiş hissettiriyor; sizin araçlar 126Nm o da 4400d/d' de ve arabanın Hulki olduğunu falan söylüyorsunuz. Şimdi İbiş' te mi sıkıntı var yoksa sizin araçlar mı ektralara sahip kafam karıştı.

Ciğerini aç biraz arabanın, S modunu daha sık sok devreye  :)

Ben turbo kapasitesinin tümünü kullanıyorum yeri geldiğinde  :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;522228

senin araba bende olsa şerefsizim ortalık toz duman olur...
Şimdi yeni ya, sen ondan kıyamıyosun basmaya...175 tork ne demek??? :)
Bendeki TDİ de 195 tork var, araba yaşlı diye korkuyorum, elimde kalır falan diye...geçenlerde şöyle bir yokladım, dizel olmasına rağmen gayet şşane ivmelenmesi var...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;522229
Ciğerini aç biraz arabanın, S modunu daha sık sok devreye  :)

Ben turbo kapasitesinin tümünü kullanıyorum yeri geldiğinde  :D

S modunu rampalarda kullanıyorum. Düzlükte tam gaz yapıyorum. D7' den D4' e geçmesini çok seviyorum.

Alıntı yapılan: Engin E.;522248
Bendeki TDİ de 195 tork var, araba yaşlı diye korkuyorum, elimde kalır falan diye...geçenlerde şöyle bir yokladım, dizel olmasına rağmen gayet şşane ivmelenmesi var...

Yeni olmasından değil de çoluk çocuk olduğu için basamıyorum pek.:wnk:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;522248

İbiş ne ibiza mı belkide araç 75hp olabilir 112nm tork var 105 bg de 175nm tork varmış 90 lıkta tork kaç aynı arabada bir sürü motor var

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;522125
Arkadaşlar bugün yolda gidiyorum aynadan baktım tamponumda rapid spaceback dip dibe gidiyoruz sıkıştırıyor araya giriyor bir hareketler yapıyor genelde sakin araba kullanırım ters hareketler yapıyor neyse 2-3 yaptım biraz baktım oda basıyor geçmeye çalışıyor makasa falan giriyor bende dayanamadım vitesi düşürüp iyice devirlenip bastım ama arkamda kayboldu sanırım fabiayı küçük gördü...

Seni 1.2 mpı motor olan versiyonu sıkıştırmıştır, kendi dişine göre sanmıştır, deneyecektir aklı sıra, ama 1.6TDİ (130hp) sıkıştırsa maazallah yetişmek için bayağı bir çabalardın:)