škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara'da yol kenarı otopraklar ücretsiz olacak

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek 15 Temmuz'dan itibaren yol kenarı otoparklarının tamamının ücretsiz hale getireceklerini açıkladı.

Ankara'da dün değnekçi diye tabir edilen otoparkçılar ile esnaf arasında silahlı kavga çıkmış, kavgada bir kişi yaşamını yitirmişti. Olayda yaşamını yitiren kişinin 24 yaşındaki Mehmet Karagöz olduğu açıklanmıştı. Ateş ettiği ileri sürülen bir kişi ise polis tarafından gözaltına alınmıştı.

http://www.milliyet.com.tr/olumlu-kavga-sonrasi-gokcek-ten/siyaset/detay/2086089/default.htm
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yol kenarı otoparkları bedava yapmış iyi güzel de o değnekçiler orayı bırakacak mı o var!

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Biz de belediye alıyor sanıyoruz, meğer değnekçiler çökmüş

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim merak ettiğim konu; belediye bu vatandaşlara para karşılığı verdi bu hakkı. Hatta en son Söğütözü Ulusoy'un orası dahi paralı oldu. O kadar sinirlendim ki "git yetki belgeni getir" dedim, çat diye belediye kararını koydu önüme eleman. Bu durumda zaten borç icindeki belediye bu vatandaşlara geri ödeme yapacak mı?

Diğer husus Emre'nin dediği gibi. Ben misal Tunalı'ya gideceğim, benden para istediler diyelim, vermedim diyelim ve adam da çektirmiyor. Bu durumda ne olacak? Zabıtayı mı arayacağız? Zabıta yetişemez bu işe.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Polis silahlı şahsa bile müdahalede zayıf kalırken zabıtanın o işe yanaşacağını hiç sanmıyorm.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;522910
Polis silahlı şahsa bile müdahalede zayıf kalırken zabıtanın o işe yanaşacağını hiç sanmıyorm.

Emre bu durumda ya zabıta ya polis olur diyorum ben.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;522912
Emre bu durumda ya zabıta ya polis olur diyorum ben.

Allah iyi insanlarla karşılaştırsın diyorum abi :)  Ankara'da son zamanlarda bir eşkiyalık aldı başını gidiyor...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;522913
Allah iyi insanlarla karşılaştırsın diyorum abi :)  Ankara'da son zamanlarda bir eşkiyalık aldı başını gidiyor...

Bundan mütevellit biber gazımız her daim elimizin altında:)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: enoktakenokta;522917
Bundan mütevellit biber gazımız her daim elimizin altında:)

Benim elimin altında ingiliz anahtarı var, olmaz mı :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;522925
Benim elimin altında ingiliz anahtarı var, olmaz mı :)

O daha iyi:D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İki gündür forumda ve grupta yokum belki farketmişsinizdir. Vurulan Mehmet KARAGÖZ okuldan arkadaşım olur hergün karşılaştığım selam verdiğim aynı sofraya oturduğum kardeşimdi. Gencecik bir delikanlı altın kaplamalı silahlı mafyalar tarafından polisin yarım metre yanında vurulduktan sonra tüm dünyada otoparklar ücretsiz olsun neye yarar… iki gündür gördüğüm acıyı size tarif edemem bugün ellerimizle koyduk toprağa dağ gibi delikanlıyı… diyecek hiçbir sözüm yok. Allaha emanet ol kardeşim
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1584569815143177&id=100007705217140&substory_index=2
Geri kalanını vicdanınıza bırakıyorum

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Başıniz sagolsun.   Bu eskiyaliga devlet bile goz yumuyorsa biz ne yapalim. Nasil gucumuz yetsin ? Daha iki gun önce ankara hastanesinin onundeki yol kenari parkta durdum.
Herifin biri geldi hemen.  Orada da 15 dk ücretsiz yaziyor. Dedim 15 dk duracagim gidecegim.
Herif hemen diklenmeye basladi cek arabayi git buradan falan demeye basladi. Baktim olacak gibi degik ciktim geldim.  Adam at hirsizi gibi bir adamdi. Az ustelesem demek ki silahi cekecek beni de vuracakti.

Biraz milletin gazini alirlar sonra gene ucretli yaparlar.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;522950
İki gündür forumda ve grupta yokum belki farketmişsinizdir. Vurulan Mehmet KARAGÖZ okuldan arkadaşım olur gergün karşılaştığım selam verdiğim aynı sofraya oturduğum kardeşimdi. Gencecik bir delikanlı altın kaplamalı silahlı mafyalar tarafından polisin yarım metre yanında vurulduktan sonra tüm dünyada otoparklar ücretsiz olsun neye yarar… iki gündür gördüğüm acıyı size tarif edemem bugün ellerimizle koyduk toprağa dağ gibi delikanlıyı… diyecek hiçbir sözüm yok. Allaha emanet ol kardeşim
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1584569815143177&id=100007705217140&substory_index=2
Geri kalanını vicdanınıza bırakıyorum

Hiç sevmem bela okumayı ama Allah belalarını versin. Başka da bir şey demiyorum bu konuyla ilgili.

Ankara polisi gitsin sağda solda park etmiş zavallıların arabalarını çekmekle uğraşsın: Başkent Hastanesi'nde geçen sene bu zamanlar bebeğim beyin ameliyatı oldu 2 hafta kaldık yoğun bakımda vs. O yorgunlukla hastaneden çıktım bi gittim araba yok yerinde. Baktım ileride çekici var toplayıp götürmüşler 150-200 aracı. Neymiş yolun soluna park etmişiz. .ötümüze sokacaz herhalde aracı afedersiniz. Sanki her yer otopark orada. O ruh haliyle cinnet geçiriyordum da kimin derdini kime anlatacan işte, bebek kucağımızda orası burası bandajlı taksiyle gidip çıkardıydık artık aracı. 2 sokak yukarıda zibidilerin takıldığı mekanlarda nereye park ettikleri belli değil. Onlara bir şey diye(bile)n yok. Hastanenin sahibi karşıt görüşten olunca tabi, gıcıklık yapıyorlar aklınca. O gün okuduğum belanın da haddi hesabı yoktu.

Allah böyle işlerin olması için emir verenleri de buna göz yumanları da ıslah etsin ne diyim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ülkede birşeylerin değişmesi için ne yazık ki birilarinin hayatını kaybetmesi gerekiyor...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Başlığı kaçırmışım, ölene Allah'tan rahmet dilerim. Kalanlara sabır..  Silah,  İngiliz anahtarı, biber gazı vb.  Hepsi zarar vermeye yarayan araç.  Herkes sabırlı,  hoşgörülü olmalı,  ben baktım karşımdakinin niyeti iyi değil,  tamam kardeşim senin dediğin gibi olsun der,  Döner giderim.  Canlısı 5 para etmez,  hayattan beklentisi olmayan, evde bekleyeni olmayan insan çok.  Herşeyden önce sevdiklerinizi düşünün,  ite dalaşacağına, çalıyı dolaş atasözünü aklımızdan çıkarmayalım.  Sizleri Seviyorum,  hep buralarda,  bizimle olun..