škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2Mpi yol dengesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cyberian

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar araç 75 bg'lik olan mpi motor sedan kasa sizlere bişey danışmak istiyorum aracımın 90 kmden sonraki hızlanmasında 100 110 120 130 km şeklinde araçta sanki denizde akımdaymışsınız hissi var bunun sebebi ne olabilir 90 km hızdan sonra hiçbirşekilde güven vermiyor,öncelikle araç şuan 1200 km de ve aldıgım zamandan beridir bu devam ediyor aldığımda çelik jant yoktu ve ben taktırdım sonradan bundan kaynaklı olabilirmi ? yorumlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cyberian;522988
Merhabalar araç 75 bg'lik olan mpi motor sedan kasa sizlere bişey danışmak istiyorum aracımın 90 kmden sonraki hızlanmasında 100 110 120 130 km şeklinde araçta sanki denizde akımdaymışsınız hissi var bunun sebebi ne olabilir 90 km hızdan sonra hiçbirşekilde güven vermiyor,öncelikle araç şuan 1200 km de ve aldıgım zamandan beridir bu devam ediyor aldığımda çelik jant yoktu ve ben taktırdım sonradan bundan kaynaklı olabilirmi ? yorumlarınızı bekliyorum

Denizde akımda ne demek anlayamadım, aracın hafiften sekerek mi gidiyor onu mu demek istedin, yada aşağı yukarı esneyerek mi gidiyor, biraz daha açıklasan iyi olur.

Çevrimdışı cyberian

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Haklısınız fakat dedigim gibi bu 3. aracım benimde ilk defa karsılastım bu durumla öyle birşeyki o kadar acık anlatılamıyorda aslında cünkü ne titreme sorunu var nede saga sola cekme sorunu var sadece araç 100 km hızın üzerine cıkıldıgında böyle yalpalıyor gibi oluyor lastiklerin yerden kesildigini bile düşündürüyor benim şüphem taktırdıgım çelik jantın sıkıntılı olması onuda dedigim gibi aracı teslim alır almaz takdırdım rotbalansa girdi herşey iyi güzel derken böyle bir problem var sizce servislemi görüşmeliyim ? teşekkür ederim ilginiz için.

Çevrimdışı TANSU IŞIK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar bendede aynı araçtan mevcut ve bende jant taktırdım aynı sorunları yaşadım balans yaparken jant iç kısmına yapıştırdıkları kurşun düşmüş o nedenle yapıyordu.lastikçi tekrar söküp balans yapıp kurşunu lastiğe geçmeli taktı şu anda bir sorunum yok. Sizde lastikçinize kontrol için gidin bence. Güle güle kullanın aracınızı

Çevrimdışı emirbsaalu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
cyberian, önce rot balansçıya gidip basit bir sorunu var ise baktır derim. olmazsa da mutlaka bir servise git. şayet aynı aracı 1 yıldan fazla zamandır kullanıyoruz fakat o hızlarda herhangi bir sorunla karşılaşmadık.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastik hava basınçlarını fabrika verilerine göre tekrar ayarlayıp bir de o şekilde deneyin. Sıfır araçların lastik hava basınçlarını biraz fazla basıyorlar satılana kadar yatacağı için.;)
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı cyberian

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim mesaiden sonra zaman bulabilirsem bugün bi lastikçiye gidecem önce basınclara bakacam ardından devam ederse rot tekrarlayacam sorun hala baş gösterirsede servise gidecem ilginiz için teşekkür ediyorum en kısa sürede haberdar edecem

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cyberian;522988

bende de aynı model araba var aracıma direksiyon güncellemesi yapıldığından beri aracım cok sağlam hissi vermeye basladı 150 km ye kadar cıkıyorum rahat rahat korkmadan servise direksiyon güncellemesi yaptırmaya diye konu açmıştım

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle