škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Windows 7 için Mac'i örnek aldık

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"Windows 7 için Mac'i örnek aldık"

İngiltere'de düzenlenen bir etkinlik çerçevesinde röportaj veren Microsoft yöneticisi Simon Aldous, Windows 7 hakkında çok riskli bir açıklamada bulundu.

12/11/2009
        Microsoft'un ortakları için Wembley'de düzenlediği bir etkinlik sırasında PCR'a röportaj veren yetkili yönetici Simon Aldous, şirketi çok kızdıracak bir açıklamada bulundu. Apple'ın Mac OS X işletim sistemini "fantastik" olarak niteleyen Aldous, "Windows 7'de Mac'in yarattığı hissi yakalamaya çalıştık" şeklindeki talihsiz sözler sarfetti.

Açıklamalarına "Teknoloji olarak Vista'dan daha güvenilir, grafiksel açıdan ise Mac OS X gibi görünen ve hissettiren bir işletim sistemi yaptık," şeklinde devam eden Aldous, herhalde farkında olmadan şirketinin hiç hoşuna gitmeyecek konulara değinmiş oldu.

Simon Aldous'un bu röportajı üzerine açıklama yapan Microsoft yetkilileri, kendisinin "Windows 7 geliştirime sürecinin hiç bir aşamasında görev almadığını" belirtti. Açıklamaların bilinçsizce yapıldığını da iddia eden Microsoft'çular, hem kullanıcıları hem de Aldous'u, işletim sisteminin nasıl tasarlandığını öğrenmeye davet etti.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Ben kurdum , yaklaşık 2 hafta oldu çok memnunum.
Görünüş Vista ( + larıda var ) performans Xp olmuş ...
Ama güvenlik açıkları var gibi sanki.
Normalde otomatik güncelleştirmeyi kapatırım bilgisayarımda , ama 7 daha yeni çıktığı için hiç kapamadım.
Toplarlasın biraz kendini ;)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrtkn;47947
Ben kurdum , yaklaşık 2 hafta oldu çok memnunum.
Görünüş Vista ( + larıda var ) performans Xp olmuş ...
Ama güvenlik açıkları var gibi sanki.
Normalde otomatik güncelleştirmeyi kapatırım bilgisayarımda , ama 7 daha yeni çıktığı için hiç kapamadım.
Toplarlasın biraz kendini ;)

:+1:

Bende kurdum ama hapını bulamadım bioshack felan yapıncada göçüyor bazen..

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim şirkette sistemciler kurmuş çok beğendiler. Ama ben kurayım desem 1 haftamı alır toparlamak, şimdilik xp'ye devam...
Bu arada Microsoft sadece Mac'den değil Linux'dan da esinleniyor.