škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ISTANBULDA BULUŞALIM(Marka,Model ayirmaksizin)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Anlatmak istediğimi Doğankan çok güzel belirtmiş , teşekkürler..

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;524820
...kendinize göre bir yer belirlemeniz sonrasında buraya ''kardeşim şu gün şu saatte biz şurada buluşuyoruz, isteyen gelsin'' diye haber vermeniz ve ardından 1-2 saat ayak üstü de olsa buluşmanızdır...
Ben bunu bizim kemiklerle yapacağım da Bâkigil' in işleri yoğun, tatil, iş değişiklikleri (ben) gibi meseleler nedeniyle bir türlü toparlanmadı mesele. Yoksa İrfan, Yüksel (foruma da uğramıyor artık he!), Bâki, Gökhan (Bursa' da ama bizim global kemik ekibin başkanıdır) gibi arkadaşları toparlarız ama herkesin işinin gücünün denk gelmesi zor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;524844
Ben bunu bizim kemiklerle yapacağım da Bâkigil' in işleri yoğun, tatil, iş değişiklikleri (ben) gibi meseleler nedeniyle bir türlü toparlanmadı mesele. Yoksa İrfan, Yüksel (foruma da uğramıyor artık he!), Bâki, Gökhan (Bursa' da ama bizim global kemik ekibin başkanıdır) gibi arkadaşları toparlarız ama herkesin işinin gücünün denk gelmesi zor.

Abi eski kemik kadronun yogun oldugunu biliyorum zaten o yuzden istanbula taze kan lazim bu isleri yapacak :)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: Esariipek;524823
Reise aynen katılıyorum ne sancılıydı ilk buluşma sürecimiz. Her ankaralıyla forumdaki muhabbetimizin sonu inşallah yolumuz biyerde kesişir oluyodu. Sonra işimizi Allaha bırakmadan bir gece 11 de çiftlikte tam 7 araba buluştuk numaralarımızı aldık verdik derken asker uğurlamasından tutun ev görmesine kadar aklınıza gelmeyecek herhangi bir konu için bile kaö defa buluştuk forum arkadaşının ötesinde dost olduk. Bugün ben Ankara ekibinden herhangi bi abime yada kardeşime canım sıkkın desem hiç neydi ne oldu demeden hemen gelirler. Duygulandım lan[emoji23]. Neyse valla İstanbul ekibi uzun lafın kısası işi masala çevirmeden yakın bir tarihte buluşun yoğsam buluşmanız ankara ekibinde şuan plan aşamasında olan yüzyılın buluşması hayata geçerse sönmüş bir yıldız olarak kalır buluşmanız forumda [emoji23][emoji23]

Len, benim Ankara'da olduğum bir zaman yapın muhakkak ne planlıyorsanız :)

(Not: yine dağ başındayım anasını satayım)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;524887
Len, benim Ankara'da olduğum bir zaman yapın muhakkak ne planlıyorsanız :)

(Not: yine dağ başındayım anasını satayım)

Ankaradan ecük uzağa gidicez abi :) ayrıca sensiz nereye gidiyoz hayır mı :)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;524888
Ankaradan ecük uzağa gidicez abi :) ayrıca sensiz nereye gidiyoz hayır mı :)

Bensiz giderseniz çocuk gibi küserim hepinize, benden söylemesi :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;524891
Bensiz giderseniz çocuk gibi küserim hepinize, benden söylemesi :)

Sikinti yok abi. Su an tasari sadece. Somutlastiralim cok seviceksin fikri

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;524915
Sikinti yok abi. Su an tasari sadece. Somutlastiralim cok seviceksin fikri

Merakla bekliyorum o zaman ;)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lan buluşma İstanbul içindi Angaralılar gene kendilerine çevirmişler olayı. Gidin ötede buluşun yav!:rm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;525008
Lan buluşma İstanbul içindi Angaralılar gene kendilerine çevirmişler olayı. Gidin ötede buluşun yav!:rm:

istanbuldan bişey çıkmayacak zaten, bari onlar değerlendirsin başlığı :) en sonunda ben de gemileri yakıp ankara buluşmasına gidicem istanbuldan!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Istanbullu yeni skodaci forumdaslarimizi sukunet ve sag duyuya cagiriyorum. Nazar etmeyin ne olur calisin sizin de olur :D

Saka bir yana cidden gemileri yakmakla birsey olmuyor. Taze kanlarin tasin altina ellerini biraz koymalari yeterli olur. Gerisi corap sokugu gibi geliyor.

Tabi angara tayfasi olarak istanbullu forumdaslarimizi da bulusmalarimizda gormek bizi mutlu eder. Kalicak yeriniz bizden pilavli sohbete bekleriz :D

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: winstoncash;525017
istanbuldan bişey çıkmayacak zaten, bari onlar değerlendirsin başlığı :) en sonunda ben de gemileri yakıp ankara buluşmasına gidicem istanbuldan!
Benzine yarıyarıya girerim :D

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yldzfurkan;525067
Benzine yarıyarıya girerim :D

2 kişi daha bulur bayağı uyguna getiririz. ama buluşma haftasonu olmalı, iş çıkışı yetişemem :)

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şaka maka 5 kişi bir araya gelipte buluşamadı. Avrupa-anadolu kaç kişi var bi belli olsa mekanı ona göre belirler zamanıda bi şekilde hallederiz ama bi yazan bidaha yazmıyo.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sürekli söylüyorum önceden belirlenen bir organizasyon olursa İstanbulun çoğu yeri uyar, ama Anadolu yakası olacak ise sürekli bana uyar. En kötü ihtimal sizlerle tanışmak için 2 saat uğrarım.
Bu kadar organize olacak ne var anlamıyorum alt tarafı bir kaç saat görüşeceğiz :)